Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    MX-5-öst, miatát vennék    »    *** Autót vennél? Sok a kérdés? Itt a helyed! :) ***    |   << vissza

*** Autót vennél? Sok a kérdés? Itt a helyed! :) ***

2021-05-05 23:48:30

Yetro

Posztok: 133
Velünk: 2687 napja

Válasz erre: @Patrik #143835 

Szia! Én is Lalee-val csináltattam pár éve. Az volt benne a jó, hogy nekem nem volt semmi dolgom vele smile Megbeszéltük, h mit szeretnék, ő bontotta, szervezte, csináltatta, összerakta. Szép lett, és bár alapból nem látszik, de én örülök a tudatnak is. Ha őt választod, időpontot mindenképp jó előre foglalj!

2021-05-05 9:24:49
Gyula

Gyula

Posztok: 283
Velünk: 1503 napja

Válasz erre: @Patrik #143835 

Szép játék ez a futómű kozmetika.Az enyémen  ilyen volt - ilyen lett. ( by LALEE )

aláírás

TETEJETLEN 

2021-05-04 23:19:14

Patrik

Posztok: 4
Velünk: 48 napja

Köszi a tippeket. smile

Van rajta szinte friss 2 év műszaki, szóval amiatt nem kell sietni a rendbehozással szerencsére.

Ami inkább kérdéses, hogy mennyire sürgős vajon abból a szempontból, hogy ne ugorjon át menthetetlen témába a rozsda és ne féljek beleülni. sad

Hosszú távra szeretnék vele tervezni és télen is munkába állna szegény, szóval gondolom tél előtt mindenképp lépni kéne ezügyben.

Mivel nincs tapasztalatom hasonlóval, nem szívesen állnék neki magam szétszedni, inkább rászánnám amit kíván, hátha hosszú távon megéri. Kérdés, hogy hol pofoznák ki megbízhatóan. smile