Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Össznépi jövésmenés.    |   << vissza

Össznépi jövésmenés.

2015-04-21 23:24:42
gonzi

gonzi

Posztok: 783
Velünk: 2509 napja

Szintén zenész.

2015-04-22 0:03:14
Ordune

Ordune

Posztok: 7181
Velünk: 4326 napja

Tökre benne vagyok! Régi álmom ilyen dolog nekem is. smile

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
ND 2.0 2016 RevoTop / NA 1.6 1992

Történet:

Tökre benne vagyok! Régi álmom ilyen dolgo nekem is. :)

2015-04-21 21:38:40
uno1

uno1

Posztok: 1068
Velünk: 2873 napja
SoVi, 2015-04-21 21:27:17

Ez engem is érdekelne, és ha a helyszín engedi szívesen elviszem a multikopteremet, és akkor lehete pár képet a levegőből is csinálni. Csoportosnál szerintem jó dolgokat lehetne kihozni belőle, bár itt kérném azért a profik segítségét, mert némi utómunkára vélhetően szükség lenne.

Én is benne lennék!!

2015-04-21 21:30:32

PublicEnemy

Posztok: 192
Velünk: 2503 napja

Én is benne vagyok.  

2015-04-21 21:27:17
SoVi

SoVi

Posztok: 300
Velünk: 5142 napja

Ez engem is érdekelne, és ha a helyszín engedi szívesen elviszem a multikopteremet, és akkor lehete pár képet a levegőből is csinálni. Csoportosnál szerintem jó dolgokat lehetne kihozni belőle, bár itt kérném azért a profik segítségét, mert némi utómunkára vélhetően szükség lenne.

2015-04-21 21:26:43
creep

creep

Posztok: 290
Velünk: 2795 napja
atomin, 2015-04-21 20:56:55

Üdv All,

Mindig vágyakozva nézem a jobbnál jobb bandázós, csoportos, menet közben gurulós, fentről lentról kintról bentról készült képeket a neten, és sosem hagy nyugodni, hogy kellene már végre a saját autó(k)ról is hasonlóakat késziteni. 

A bibi, hogy a sajátomról egyedül nehéz lesz, max egy lejtőn kipattanok - kattintok majd furok utána, de inkább maradnék valami szervezettebb forma mellett.

Képanyag, videó készitésre gondoltam vegyesen. Ha ez érdekel 1-eseket, 2-eseket, akkor vidáman veszem a kamerám a nyakamba és találkozok valami jó helyen az illetőkkel, aztán mehet a póz.

Ha hasonló dolog megfordult a fejetekben, akkor irjatok, aztán találjunk ki valamit.

Ha esetleg profi(bb) fotós vagy filmes vagy az sem lenne nagy hátrány (M3ss?) .

Ami feljött mint nem lenne rossz:

Menet közben alacsony záridő, pörgő forgó kerekekkel

Felüljáróról, extrém(ebb) helyeken

Egy autó - több autó - sok autó

Romos épület között

Tréler alatt

Hegyi szerpentinen, eksön közben

Vagy épp az út közepén fofátlanban

Mivel fényképezős topic nincs, talán felesleges is lenne még egy , na meg csak a több autón lenne a hangsúly is, szervezhetünk egy ilyes forma találkát.

Csak étvágygerjesztőnek egyik kedvenc / vajon milyen okok miatt..../ mutatóba.

+1érdeklődő
2015-04-21 21:12:57
Dragunov66

Dragunov66

Posztok: 1611
Velünk: 2405 napja

Ebben benne lennék én is.Fényképes embert TALÁN tudok vinni de nem valoszínű,helyette viszem magamat ami sokakat lelomboz :-D. Helyazin.Csepelen vagy gyar telep.batyam ott csinalt kepeket.marha jo hely!ha lesz idom teszek fel kepeket.

aláírás "Gumid kopjon,ne a lelked!"
2015-04-21 21:38:59
Smith

Smith

Posztok: 356
Velünk: 2505 napja

Üdv All,

Mindig vágyakozva nézem a jobbnál jobb bandázós, csoportos, menet közben gurulós, fentről lentról kintról bentról készült képeket a neten, és sosem hagy nyugodni, hogy kellene már végre a saját autó(k)ról is hasonlóakat késziteni. 

A bibi, hogy a sajátomról egyedül nehéz lesz, max egy lejtőn kipattanok - kattintok majd furok utána, de inkább maradnék valami szervezettebb forma mellett.

Képanyag, videó készitésre gondoltam vegyesen. Ha ez érdekel 1-eseket, 2-eseket, akkor vidáman veszem a kamerám a nyakamba és találkozok valami jó helyen az illetőkkel, aztán mehet a póz.

Ha hasonló dolog megfordult a fejetekben, akkor irjatok, aztán találjunk ki valamit.

Romos épület között

Tréler alatt

Mivel fényképezős topic nincs, talán felesleges is lenne még egy , na meg csak a több autón lenne a hangsúly is, szervezhetünk egy ilyes forma találkát.

Mindenképpen benne lennék, csak meg kellene várni, hogy összeálljon a gépezet Cool

Ivapet07 -nek van profi fotós ismerőse, Red Sun-ra hozta is, képeket is ígért hamarosan.

De egyébként te is tök jó képeket lőttél a Red Sunon az Orkról + Ordune masinájáról (...just sayin')

aláírás Speed... for those who cannot cruise with style

Történet:

Üdv All,

Romos épület között

Tréler alatt

Mindenképpen benne lennék, csak meg kellene várni, hogy összeálljon a gépezet Wink

Ivapet07 -nek van profi fotós ismerőse, Red Sun-ra hozta is, képeket is ígért hamarosan.

De egyébként te is tök jókat lőttél a pusztában az Orkról meg a Ordune masinájáról (just sayin'...)

2015-04-21 20:56:55

atomin

Posztok: 2353
Velünk: 2797 napja

Üdv All,

Romos épület között

Tréler alatt

2015-04-19 21:40:52
Smith

Smith

Posztok: 356
Velünk: 2505 napja

Sziasztok!

Poti fórumtárs gondolt egy merészet és kiötlött május 30-ra (szombat) egy Balaton kört (én írok mert nem a szavak embere wink

1 napos lenne a túra, mennénk egy karikát a magyar tenger körül.
Szóval első körben igényfelmérést végeznénk, hogy kit érdekelne a dolog, mennyi klubtárssal érdemes számolni. Ötleteket, javaslatokat is várunk, illetve aki a környéken ismerős, merre hova érdemes betérni (kajálda, cikrászda, látnivalók, stb). Még semmi nem fix, megbeszélés kérdése minden, illetve az igényeknek megfelelően variálnánk a dolgokon.

Balatonakarattyán találkoznánk, onnan végig az északi parton (ott több a látványosság), majd irány a déli part és a kör végén ismét Akarattya lenne a végcél.

Balaton-kör 2015:

1. Poti
2. Smith

aláírás Speed... for those who cannot cruise with style
2015-04-15 20:49:14
Ordune

Ordune

Posztok: 7181
Velünk: 4326 napja

A következő meghívást kaptuk:

SSGTI TRACKDAY 2015 JÚNIUS 13.

NEM CSAK SUZUKISOKAK !

A lényeg hogy a Drift sajnos nem megengedett a pályán!

Ha van egy kis szabadidőd Június 13-án Szombaton akkor gyere le körözni egy napot Kakucsringre felejthetetlen élmény!

12.000 Ft/AUTÓ! (ez azért jó mert többen is összedobhatjátok egy autóra a pénzt!)
A fizetés utalással vagy személyes úton is történhet az érdeklődőkkel felvesszük a kapcsolatot és megbeszélünk mindent.

Amit ígérni tudunk ezen a napon az jó fej emberek akik imádják az autójukat és remek lehetőséget minden vezetni szerető embernek ,hogy saját illetve autója határait kipróbálhassa !!
És a pályanap előtti pénteken egy kis csapatépítő esti szórakozásra is van lehetőség aki másnap korán szeretne már a pályán lenni és van kedve ott aludni !

Várunk szeretettel mindenkit !

Itt el tudtok érni minket:

Facebook
Bárczi Boglárka : https://www.facebook.com/boglarka.barczi
Zambelly Ákos: https://www.facebook.com/akos.zambelly.14?pnref=story

Vagy : e-mail: bbarczi361@gmail.com

Bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolunk írjatok bátran!

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
ND 2.0 2016 RevoTop / NA 1.6 1992

2015-04-14 8:28:44
Dragunov66

Dragunov66

Steel, 2015-04-13 21:08:07

Dragunov66, 2015-04-13 13:40:04

Hali.szombaton valaki köki V8 car?mehetnénk együtt ha lenne rá jelentkező smile

Van V8-ad? Cool

Sajnos nincs.csak nezelodni.bar ha osszekotunk ket emixet hatha beveszik hogy 1 v8as fenevad :-D 

2015-04-13 21:08:07
Steel

Steel

Posztok: 1053
Velünk: 2721 napja
Dragunov66, 2015-04-13 13:40:04

Van V8-ad? Cool

2015-04-13 13:40:04
Dragunov66

Dragunov66

2015-04-13 10:10:13
uno1

uno1

Posztok: 1068
Velünk: 2873 napja

Én végül odagurultam, a rendezővel beszéltem és beengedett, mert sokan nem jöttek el, akik regisztráltak. smile

Egyedül én voltam mx5-el, a parkolóban kifelé menet volt egy piros NB.