Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Vegyes alkatrész, keménytető, IL    »    Keménytető    |   << vissza

Keménytető

2016-01-12 18:02:54
kollarferenc

kollarferenc

Posztok: 33
Velünk: 2150 napja

Érdekel,bővebben?

2016-01-12 17:20:47
wolfblind

wolfblind

Posztok: 1825
Velünk: 3350 napja
kollarferenc, 2016-01-11 6:31:55

Üdv. Mindenkinek. Keménytetőt keresek NC-re 2006évj. Aki tud segiteni benne kérem mindenképp jelezze.Szép napot. Üdv.Feri

1300 Eur-ert van egy Nemetben... Ilyen aron mennek kb, a gyari valami 3900USD.

2016-01-12 15:50:24

Szabolcs

Posztok: 35
Velünk: 2724 napja

Sziasztok, keménytető rögzítéséhez szükségem lenne a két, ülés mellett lévő rögzítő "fülre", van valakinek eladó? (NBFL)

2016-01-11 6:31:55
kollarferenc

kollarferenc

Posztok: 33
Velünk: 2150 napja

Üdv. Mindenkinek. Keménytetőt keresek NC-re 2006évj. Aki tud segiteni benne kérem mindenképp jelezze.Szép napot. Üdv.Feri

2016-01-09 18:48:13

pitesy

Posztok: 230
Velünk: 2758 napja
pitesy, 2016-01-07 14:39:03

Lenne egy eladó hardtopom nekem is.
94-es NA gyárija, fűtött hátsó szélvédővel (megvan a kis kunkori kábel is smile ). Tehát jó NA-ra és NB-re is.

A tető szerkezetileg hibátlán, tömítések, kéderek jók, lefogatók szintén. Nincs megtekeredve, repedve, elöregedve. Fekete színű. A festésre ráférne egy frissítés.

Az ár fixen 150e Ft

Érdeklődés: pitesy kukac géméjl pont com

Kép ITT.

Illetve ma készült képek ITT.

Történet:

94-es NA gyárija, fűtött hátsó szélvédővel (megvan a kis kunkori kábel is :)). Tehát jó NA-ra és NB-re is.

A tető szerkezetileg hibátlán, tömítések, kéderek jók, lefogatók szintén. Nincs megtekeredve, repedve, elöregedve. Fekete színű. A festésre ráférne egy frissítés.

Az ár fixen 150e Ft

Kép ITT.

94-es NA gyárija, fűtött hátsó szélvédővel (megvan a kis kunkori kábel is :)). Tehát jó NA-ra és NB-re is.

Az ár fixen 150e Ft

Kép ITT.

Az ár fixen 150e Ft

Kép ITT.

2016-02-01 19:33:50
Dave

Dave

Posztok: 657
Velünk: 3171 napja

(Frissítve pár képpel!)
- Eladóvá vált a keménytetőm - iár. 175e. huf

(Amit tudni kell róla, tavaly kívül belül újra lett fényezve előtte teljesen szét lett szedve teljesen minden, ablak is ki lett szedve előtte. Kívül - belül feketére lett fújva, csattok szétszedve kitakarítva. Karcmentes, gyári állapotban!)

Ez épp fényezés után amikor még nem lett vissza ragasztva a hátsó ablak:

Történet:

(Frissítve pár képpel!)
- Eladóvá vált a keménytetőm - iár. 185e. huf

(Amit tudni kell róla, tavaly kívül belül újra lett fényezve előtte teljesen szét lett szedve teljesen minden, ablak is ki lett szedve előtte. Kívül - belül feketére lett fújva, csattok szétszedve kitakarítva. Karcmentes, gyári állapotban!)

(Frissítve pár képpel!)
- Eladóvá vált a keménytetőm - iár. 180e. huf

2016-01-07 16:00:40
varga-gabor

varga-gabor

Posztok: 1027
Velünk: 2601 napja

94-es NA gyárija, fűtött hátsó szélvédővel (megvan a kis kunkori kábel is smile ). Tehát jó NA-ra és NB-re is.

Az ár fixen 150e Ft

Kép ITT.

Helo. Írtam!

aláírás

EUNOS ROADSTER V SPECIAL

2016-01-07 14:39:03

pitesy

Posztok: 230
Velünk: 2758 napja

Az ár fixen 150e Ft

Kép ITT.

Történet:

Az ár fixen 150e Ft

[IMG]http://i737.photobucket.com/albums/xx16/pitesy/FOTOS%2019%20MAumlRZ%202014%20031.jpg[/IMG]

Az ár fixen 150e Ft

[IMG]http://i737.photobucket.com/albums/xx16/pitesy/32231141-4B78-4B8D-A9E2-299584CD3A94_zpsjvq6mpc2.jpg[/IMG]

Az ár fixen 150e Ft

Kép ITT.

2016-01-06 8:15:44
b_ricsi

b_ricsi

Posztok: 283
Velünk: 2862 napja
WarLock, 2016-01-05 22:53:57

Szabolcs, 2016-01-05 19:31:21

Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy ennyi hozzászólás keletkezik smile . Úgy emlékszem, hátsó ablakfűtés-kapcsolóm van, de a kábel nem rémlik... majd megnézem megint, ha hazajutok, sajnos most 100 km-re vagyok az autótól.

A probléma onnan adódott, hogy vettem egy tetőt, amire az eladó azt mondta, hogy minden tartozéka megvan, én meg biztos voltam benne, hogy a kábel is jár minden tető mellé, ezek szerint mégsem.

Használtan fellelhető valahol ilyen kábel? Az IL-es árat most nincs "kedvem" kifizetni... Szinte biztos, hogy kell majd az ülések melletti rögzítőelem is.

Ha 1-2 nappal hamarabb jelzed, akkor beszálhattál volna ezekkel a group buy-ba. Egyébként szállítással együtt kb. 60 fontra jön ki a két cuccos, nem tudom hogy melyik kell neked közülük.

http://www.autolinkm___-mk2-used-7488-p.asp

www.autolinkmx5.com/wiring-loom-for-heated-rear-window-mazda-mx-5-mk2-hard-top-hrw-used-5635-p.asp

nem igazán akarok beleszólni, de ez 2db sima kábel. kb 100 Ft ból össze lehet rakni. Én biztos nem vennék ennyiért smile

2016-01-05 22:53:57
WarLock

WarLock

Posztok: 1088
Velünk: 3978 napja

Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy ennyi hozzászólás keletkezik smile . Úgy emlékszem, hátsó ablakfűtés-kapcsolóm van, de a kábel nem rémlik... majd megnézem megint, ha hazajutok, sajnos most 100 km-re vagyok az autótól.

A probléma onnan adódott, hogy vettem egy tetőt, amire az eladó azt mondta, hogy minden tartozéka megvan, én meg biztos voltam benne, hogy a kábel is jár minden tető mellé, ezek szerint mégsem.

Használtan fellelhető valahol ilyen kábel? Az IL-es árat most nincs "kedvem" kifizetni... Szinte biztos, hogy kell majd az ülések melletti rögzítőelem is.

Ha 1-2 nappal hamarabb jelzed, akkor beszálhattál volna ezekkel a group buy-ba. Egyébként szállítással együtt kb. 60 fontra jön ki a két cuccos, nem tudom hogy melyik kell neked közülük.

http://www.autolinkm___-mk2-used-7488-p.asp

www.autolinkmx5.com/wiring-loom-for-heated-rear-window-mazda-mx-5-mk2-hard-top-hrw-used-5635-p.asp

2016-01-05 20:08:48
csabihal

csabihal

Posztok: 1852
Velünk: 2864 napja

pont azt mondtuk jó sokan, hogy az a kábel a tető része!

aláírás Ernő hozzám képest száguld ;)
2016-01-05 19:31:21

Szabolcs

Posztok: 35
Velünk: 2724 napja

2016-01-06 8:57:31

noil

Posztok: 29
Velünk: 2281 napja

Wink

Történet:

Üdv.

Keménytető jó állapotban 150000.- ért eladó.

http://www.jofogas.hu/budapest/Mazda_Mx_5_kemenyteto_elado_41297095.htm
2016-01-05 14:26:21

atomin

Posztok: 2354
Velünk: 2997 napja
csabihal, 2016-01-05 11:19:24

mikulas00, 2016-01-05 10:43:53

atomin, 2016-01-05 10:35:28

Szabolcs, 2016-01-05 8:41:02

Sziasztok, bocs a hülye kérdésért, de ha ha vettem egy tetőt, akkor a kábelt a hátsó ablak fűtéséhez meg kellett volna kapnom hozzá, vagy az az autó tartozéka? A kocsiban nem találtam (lehet, hogy csak nem kerestem eléggé), ezért gondoltam, biztosan a tetővel együtt megkapom azt is, de mégsem sad .

Ha gyárilag keménytetős modell volt, akkor be volt építve, ha előkészítéses, de ne mtetős, akkor is, ha nem akkor feltételezem a kábelezés nem történt meg. Ezt utólag kell pótolni, én így látom.

Nekem a kocsiban az előkészítés megvan, ott a csati a fűtéshez, de mintha gombot nem találtam volna a kormány alatt, körül. Szóval fél megoldás.

Érdekes, az miautómban is úgy van ahogy automin leírta.

Csati ki van építve, de kapcsoló nincs. Ezzel kapcsolatban van valakinek ötlete, hova lehet a kapcsolót rakni, hogyan lehet beüzemelni?

az eredeti kérdés az volt, hogy ez:

NB0-706784 - Kabel Heckscheibenheizung / Hardtop NB Original - 1

a hardtop vagy a kocsi része-e?

mert szerintem a hardtophoz járna...

Mikulás: a kapcsoló amúgy eredeti helyére nem lehet beépíteni?

NBFL-nél tükörfűtéssel együtt működik

Én kérek elnézést, ezt nagyon benéztem, nem értelmeztem a kérdést megfelelően.

Bár, eddig sok tetőt vettem, és egyikez sem volt ilyen kábel, és ugye használt piacon mi jár és mi nem :D , nos ez már más téma...

Történet:

csabihal, 2016-01-05 11:19:24

mikulas00, 2016-01-05 10:43:53

atomin, 2016-01-05 10:35:28

Szabolcs, 2016-01-05 8:41:02

Sziasztok, bocs a hülye kérdésért, de ha ha vettem egy tetőt, akkor a kábelt a hátsó ablak fűtéséhez meg kellett volna kapnom hozzá, vagy az az autó tartozéka? A kocsiban nem találtam (lehet, hogy csak nem kerestem eléggé), ezért gondoltam, biztosan a tetővel együtt megkapom azt is, de mégsem :(.

Ha gyárilag keménytetős modell volt, akkor be volt építve, ha előkészítéses, de ne mtetős, akkor is, ha nem akkor feltételezem a kábelezés nem történt meg. Ezt utólag kell pótolni, én így látom.

Nekem a kocsiban az előkészítés megvan, ott a csati a fűtéshez, de mintha gombot nem találtam volna a kormány alatt, körül. Szóval fél megoldás.

Érdekes, az miautómban is úgy van ahogy automin leírta.

Csati ki van építve, de kapcsoló nincs. Ezzel kapcsolatban van valakinek ötlete, hova lehet a kapcsolót rakni, hogyan lehet beüzemelni?

az eredeti kérdés az volt, hogy ez:

NB0-706784 - Kabel Heckscheibenheizung / Hardtop NB Original - 1

a hardtop vagy a kocsi része-e?

mert szerintem a hardtophoz járna...

Mikulás: a kapcsoló amúgy eredeti helyére nem lehet beépíteni?

NBFL-nél tükörfűtéssel együtt működik

Én kérek elnézést, ezt nagyon benéztem, ne mértelmeztem a kérdést megfelelően.

Bár, eddig sok tetőt vettem, és egyikez sem volt ilyen kábel, és ugye használt piacon mi jár és mi nem :D , nos ez már más téma...

2016-01-05 13:57:02
boogie84

boogie84

Posztok: 1327
Velünk: 3004 napja
Gudea, 2016-01-05 13:32:17

Szerintem a linkelt képen lévő kábel a tető része. Oda kell dugni, ahova a softtopnak a fűtését.

Így van!