Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Így épül az MX-5-öm (build thread)    »    Mester új miatája    |   << vissza

Mester új miatája

2022-01-13 8:58:01
mester

mester

Posztok: 661
Velünk: 4383 napja

Válasz erre: @mester #144797 skacok, a hossztartom igencsak szarul néz ki, vizsgánál szólnak érte, az útólagos odacsavarozott merevitőért is ugatnak?

2022-01-05 11:15:07
mester

mester

Posztok: 661
Velünk: 4383 napja

Tavaly nyáron húztam be ezt a kis Aranyost,kopi barátom segítségével. Elkezdték a lakatolását, csak a szétvágásnál megállt a projekt,úgy került hozzám. Két hátsó ívet raktam rá, meg a küszöb végek lettek lakatolva. Nem akartam átfényezni,csak bejavitottam a fényezést. Gyári fénynek örvend! Most elölvettem hogy tavaszig megcsináljak rajta mindent, akadnak rajta még apróbb hibák, most mérem fel. Raktam alá ültetést,elöl fasza,hátul puha. Van állíthatom,de vizsga előtt nem szerelem be,a rugokat feketére pingâltam,így vizsgabíztosabb! Kapott egy speert ,így már haraposabb smile   Ami még pozitív benne a motor állapota, nem látok füstöt, kicsi szivárgás a főtengely szimeringgeknél, de gondolkodom hogy a motort szedem ki, és mindent átnézek, úgy is a kuplungos" a drága,már fent fog,cserés lesz úgy is...hát kb most ott tartok,hogy szeretem,kőltök rá, a forint úgy is gyengül, ez legalább megőrzi az értékét! Ja,most látom,szélvédő is csere...

Történet:

Tavaly nyáron húztam be ezt a kis Aranyost,kopi barátom segítségével. Elkezdték a lakatolását, csak a szétvágásnál megállt a projekt,úgy került hozzám. Két hátsó ívet raktam rá, meg a küszöb végek lettek lakatolva. Nem akartam átfényezni,csak bejavitottam a fényezést. Gyári fénynek örvend! Most elölvettem hogy tavaszig megcsináljak rajta mindent, akadnak rajta még apróbb hibák, most mérem fel. Raktam alá ültetést,elöl fasza,hátul puha. Van állíthatom,de vizsga előtt nem szerelem be,a rugokat feketére pingâltam,így vizsgabíztosabb! Kapott egy speert ,így már haraposabb:)  Ami még pozitív benne a motor állapota, nem látok füstöt, kicsi szivárgás a főtengely szimeringgeknél, de gondolkodom hogy a motort szedem ki, és mindent átnézek, úgy is a kuplungos" a drága,már fent fog,cserés lesz úgy is...hát kb most ott tartok,hogy szeretem,kőltök rá, a forint úgy is gyengül, ez legalább megőrzi az értékét! Ja,most látom,szélvédő is csere...

Tavaly nyáron húztam be ezt a kis Aranyost,kopi barátom segítségével. Elkezdték a lakatolását, csak a szétvágásnál megállt a projekt,úgy került hozzám. Két hátsó ívet raktam rá, meg a küszöb végek lettek lakatolva. Nem akartam átfényezni,csak bejavitottam a fényezést. Gyári fénynek örvend! Most elölvettem hogy tavaszig megcsináljak rajta mindent, akadnak rajta még apróbb hibák, most mérem fel. Raktam alá ültetést,elöl fasza,hátul puha. Van állíthatom,de vizsga előtt nem szerelem be,a rugokat feketére pingâltam,így vizsgabíztosabb! Kapott egy speert ,így már haraposabb:)  Ami még pozitív benne a motor állapota, nem látok füstöt, kicsi szivárgás a főtengely szimeringgeknél, de gondolkodom hogy a motort szedem ki, és mindent átnézek, úgy is a kuplungos" a drága,már fent fog,cserés lesz úgy is...hát kb most ott tartok,hogy szeretem,kőltök rá, a forint úgy is gyengül, ez legalább megőrzi az értékét! Ja,most látom,szélvédő is csere...