Sziasztok!

Elérkezett az idő, amikor hajlandó lennék megválni a kis roadsteremtől, Daisy-től.

Laleekirály NA projektnek indult, tőle vettem meg 4 éve, azóta is csak a Roadster Service KFt-nél volt szervizelve.
100 000 mérfölddel vettem, most 124 000 mérföld van benne (200 000 km). Jövő tavasszal tölti be a 30-at, szóval eséllyel pályázik egy OT rendszámra is.

A Laleekirályos múltját itt lehet visszakövetni.
http://www.miata.hu/forum/?tid=3881&page=15#117342

Az autó 1997-ben, 5 éves korában került az országba, ezért egy kb 1 cm2 nagyságú minimális külső rozsdafolttól eltekintve rozsdamentes maradt, vásárlás után el is vittem alváz- és üregvédelemre. 

Gyönyörű, gyári állapotú autó, hátul amerikai típusú, elöl pedig matrica rendszámmal.
Amerikai modell, ami azt jelenti, hogy gyári, működő klíma, ABS és tempomat is van benne (a tempomat most éppen rakoncátlankodik), valamint világító oldalsó helyzetjelzők. Különlegesség, hogy a műszerfalon a sebességet mérföldben is kiírja, szóval tényleg nagyon retro, gyári érzetet nyújt. Daisy felnik vannak rajta, az egyikről sajnos elveszett a csavarsapka. A tetővászon már megérett egy cserére, de a jelenlegi is használható.

Felszereltem egy Pioneer bluetooth-os autórádióval, amihez a mikrofont is beszereltem, úgyhogy bluetooth kihangosító is van.

A belseje is jó állapotú, miata szőnyeg van benne, a motorjával pedig a világból is kimész, a közelmúltban Szlovéniába és Svájcba is elutaztunk vele, nagyon jól megy Laleekirálynál le lehet informálni.

Tényleg gyönyörű autó, eddig 3 esküvőn volt esküvői kocsi (az enyémen is) smile

Fontosabb szervizek, javítások, mióta nálam van:
- Klíma csőszett csere
- Alváz-és üregvédelem
- Gyertyacsere
- Gyújtókábelek cseréje
- Hengerfejtömítés-csere
- Új leömlő
- Rendszeres olajcsere, fékolajcsere, olajszűrő- és levegőszűrő-csere

Mindegyik szervizről megvan a papír, és 2022-májusig érvényes műszaki vizsgával rendelkezik. Viszonylag új nyári és téli gumi szett van hozzá, téli gumi külön acélfelnin, a nyári gumi daisy felnin.

Ez egy ritka jó állapotú és felszereltségű NA, ami olcsóbb már biztosan nem lesz. Nem mindenáron akarok megválni tőle, de ha van komoly érdeklődő, akkor itt a fórumon, privát üzenetben, vagy emailben is kereshettek, szívesen küldök még képeket: stiboo (kukac) gmail.com