Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Hungarian SIM Miata Group    |   << vissza

Hungarian SIM Miata Group

2020-07-26 23:28:43
EmSmitt

EmSmitt

Posztok: 8
Velünk: 5014 napja

Sziasztok,

PS4-el lehet csatlakozni? Mert ha igen, már veszem is meg az ultimate pack-ot a store-ból. :-)

Köszi!

aláírás

Ex: NC 2.0 Sunlight Silver

Most: NC 1.8 Black

2020-07-13 14:11:32
PolyakIm

PolyakIm

Posztok: 86
Velünk: 1089 napja

Válasz erre: @l-bandee #141844 

Szia! Megtaláltam a jelentkezésedet (valamiért a többi jelentkezéssel ellentétbe ez a spam mappába került), kérlek vedd fel velem a kapcsolatot facebookon, Polyák Imre néven fogsz megtalálni.

2020-07-13 8:34:54
l-bandee

l-bandee

Posztok: 88
Velünk: 1355 napja

Tud valaki egy elérhetőséget adni, ahol kérhetnék a szerverhez hozzáférést? Sajnos azóta sem jött válasz a jelentkezésemről, illetve az oldalon feltüntetett Facebook csoport sem létezik. 

Előre is köszönöm!

2020-07-08 9:35:17
l-bandee

l-bandee

Válasz erre: @PolyakIm #141819 

Végül az ultimate edition-t vettem meg, 3600JMF-ért kérdés nélküli lett végül smile

Sajnos csak 180-at fordul a kormány, de megmondom őszintén hátrányát még nem éreztem sose. Jó, kicsit több időt igényel egy jó kalibráció (ne legyen teljesen lineáris pont a szűk forgáshatár miatt és hasonlók), de ha egyszer beállítod a szájízedre, onnantól szerintem megfelel simán. Pláne annyiért amennyiért vesztegetik használtan (mondjuk nekem ez már nagyon, nagyon régóta megvan, csak olyan egy éve találtam meg egy dobozban). Egyébként azt a 70 ezret amit egy g29 kóstál inkább kocsira költeném, ezért nincs szívem ennyit költeni rá.

Egyébként jelentkeztem is az oldalon jó pár napja, de nem jött visszajelzés még sad

Történet:

Válasz erre: @PolyakIm #141819 

Végül az ultimate edition-t vettem meg, 3600JMF-ért kérdés nélküli lett végül :)

Sajnos csak 180-at fordul a kormány, de megmondom őszintén hátrányát még nem éreztem sose. Jó, kicsit több időt igényel egy jó kalibráció (ne legyen teljesen lineáris pont a szűk forgáshatár miatt és hasonlók), de ha egyszer beállítod a szájízedre, onnantól szerintem megfelel simán. Pláne annyiért amennyiért vesztegetik használtan (mondjuk nekem ez már nagyon, nagyon régóta megvan, csak olyan egy éve találtam meg egy dobozban)

Egyébként jelentkeztem is az oldalon jó pár napja, de nem jött visszajelzés még :(

2020-07-08 2:25:52
PolyakIm

PolyakIm

Válasz erre: @l-bandee #141807 

A japanese pack mindenképp kell hozzá mert abban van az ND cup amivel versenyzünk. Érdemes a teljes verziót megvenni mert a későbbiekben más autókkal is tervezünk bajnokságokat, amik esetleg nincsenek benne az alap játékban.

Azt meg tudnád mondani, hogy a kormány amit használsz hány fokot tud fordulni? 900?

Történet:

Válasz erre: @l-bandee #141807 

A japanese pack mindenképp kell hozzá mert abban van az ND cup amivel versenyzünk. Érdemes a teljes verziót megvenni mert a későbbiekben más autókkal is tervezünk bajnokságokat, amik esetleg nincsenek benne az alap játékban.

2020-07-06 8:12:54
l-bandee

l-bandee

Válasz erre: @Adi_ #141804 

Köszönöm a választ, már sínen is vagyok mindennel!

2020-07-05 19:28:29

Adi_

Posztok: 6
Velünk: 328 napja

Válasz erre: @l-bandee #141803 

Szia,

nem szükség hozzá semmi spéci kiadás (bár steam sale esetén szerintem érdemes megvenni) veheted az alapot is akár, elegendő lesz.

2020-07-05 19:02:49
l-bandee

l-bandee

Válasz erre: @padregas #141790 

Szia!

Egy észrevétel a jelentkezésnél. Nekem pl. nincs a felsoroltak közül egyik fajta kormány sem, egy ősrégi, de hibátlan és pontos Logitech típust használok (Formula Force GP), jó lenne választásnak egy olyan lehetőség, hogy "Egyéb, éspedig:"

Az alap Assetto Corsa jó, vagy kell hozzá az Ultimate edition? Csak mert azt veszem meg amelyik kellene! (eddig, mivel magamnak rötyögtem csak offline-ba, ezért "demo" -t használtam, de most épp Steam sale van, és egész olcsón hozzá lehetne jutni)

2020-07-02 6:04:11
PolyakIm

PolyakIm

Válasz erre: @Marcello #141792 

sajnos nem

2020-07-02 0:46:29
Marcello

Marcello

Posztok: 573
Velünk: 2286 napja

Válasz erre: @padregas #141790 

ez megy Xbox-szal is?

2020-07-01 9:16:28
padregas

padregas

Posztok: 259
Velünk: 3031 napja

Sziasztok,

Nemrégiben elindítottuk PolyakIm-mel a Hungarian SIM Miata Grouppot, ahol mx5 tulajoknak szervezünk szimulátor bajnokságot. Saját jelszavas szerverünkön tudsz gyakorolni a többiekkel, kéthetente esedékes futamokra. Van szabályzat, pontrendszer és még böntetések is. Vannak tő profik és kezdők is egyaránt, de a két hetes edzés azért összébb rázza a köridőket. 

A jelenlegi bajnokságban a kupás ND-vel megyünk, fix setuppal. Volt már három futam, a következő július 11.-én lesz Laguna Secán.

Én csupán a lelkes középmezőnyt képviselem, de tök jó látni, hogy még mennyi tehetséges arc bújik meg köztünk.

Gyere te is, kend el számat!