Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Vegyes alkatrész, keménytető, IL    »    MAGYAR MX-5 Klub merchandise    |   << vissza

MAGYAR MX-5 Klub merchandise

2020-06-23 21:04:08
Eddie

Eddie

Posztok: 27
Velünk: 442 napja

Válasz erre: @Balage76 #141536 

Köszönjük az ügyintézést.

2020-06-03 18:40:41

Purplehays

Posztok: 38
Velünk: 210 napja

Válasz erre: @Sheftcsenko #141551 

Okés,  holnap írok még, prplehays@gmail.com az emailem, hogy megbeszéljük a részleteket

2020-06-03 16:19:42
Sheftcsenko

Sheftcsenko

Posztok: 58
Velünk: 1224 napja

Válasz erre: @Purplehays #141548 

Tereim szerint most hétvégén,de csak vasárnap este jövök vissza Veszprémbe.

2020-06-03 14:53:20

Purplehays

Válasz erre: @Sheftcsenko #141544 

Az is jó lenne . Mikor fogsz menni a cuccokért?

2020-06-03 11:09:51
Sheftcsenko

Sheftcsenko

Posztok: 58
Velünk: 1224 napja

Válasz erre: @Purplehays #141543 

Én Veszprémig elhozom,ha ez segítség.✌

2020-06-03 11:05:44

Purplehays

Nincsen Győri, vagy Győr közeli tag aki áttudná venni az én rendszámtábla keretemet is,  például a kedvenc söréért cserébe? :D

2020-06-03 9:33:30
Balage76

Balage76

Posztok: 252
Velünk: 1883 napja

Sziasztok!

Jónéhányan már jelentkeztetek a megrendelt dolgokért. Akivel leegyeztettem, hogy a rendeléséből mit tud átvenni, az kérem, hogy a megbeszélt összeget erre a bankszámlára utalja:

Bankszámlaszám: 10918001-00000096-17160000 (UniCredit Bank)
Kedvezményezett neve: MAGYAR MX-5 KLUB Egyesület
Közlemény: Merchandising támogatás

Balázs

2020-06-02 20:04:51

Rafi

Posztok: 3
Velünk: 57 napja

Válasz erre: @Balage76 #141536 

Köszönöm, írtam facebook messengeren smile  

aláírás

ND ST 30th Annyversary Edition 1616/3000

2020-06-05 8:52:32
Balage76

Balage76

Posztok: 252
Velünk: 1883 napja

Sziasztok!
Ahogy Tomi írta, nálam tudjátok személyesen átvenni a dolgokat, illetve ha valaki postán szeretné megkapni, úgy is el tudom küldeni.
A személyes átvételre Óbudán van lehetőség. Hétköznapi vagy hétvégi időpontot is meg tudunk beszélni.
A postázást Foxposttal tudom megoldani, 1200 forinttért egy általatok megadott Foxpost automatába küldéssel.
A rendszámtábla keret a mérete, a bögre pedig törékenysége miatt nem postázható aki ilyet is rendelt, az mindenképpen a személyes átvételre készüljön...

A megrendeléseitek listája és a sok-sok cucc nálam van. Kérlek írjatok a balazskakas@hotmail.com címre vagy facebook messengeren egy üzenetet egy nicknévvel és hogy melyik módon szeretnétek megkapni. Ezután összekészítem a csomagjaitokat, visszaigazolom nektek mégegyszer, hogy minden megvan-e, Ti átutaljátok a pénzt és utána lehet jönni, vagy küldöm.

Balázs

Történet:

Sziasztok!
Ahogy Tomi írta, nálam tudjátok személyesen átvenni a dolgokat, illetve ha valaki postán szeretné megkapni, úgy is el tudom küldeni.
A személyes átvételre Óbudán van lehetőség. Hétköznapi vagy hétvégi időpontot is meg tudunk beszélni.
A postázást Foxposttal tudom megoldani, 1000 forinttért egy általatok megadott Foxpost automatába küldéssel.

A megrendeléseitek listája és a sok-sok cucc nálam van. Kérlek írjatok a balazskakas@hotmail.com címre vagy facebook messengeren egy üzenetet egy nicknévvel és hogy melyik módon szeretnétek megkapni. Ezután összekészítem a csomagjaitokat, visszaigazolom nektek mégegyszer, hogy minden megvan-e, Ti átutaljátok a pénzt és utána lehet jönni, vagy küldöm.

Balázs

Sziasztok!
A postázást Foxposttal tudom megoldani, 1000 forinttért egy általatok megadott Foxpost automatába küldéssel.
A rendszámtábla keret miatt mégegy kört futok, hogy ez befér-e az automatába, aki ilyet is rendelt, az lelkileg a személyes átvételre készüljön...

Balázs

Sziasztok!
A rendszámtábla keret a mérete, a bögre pedig törékenysége miatt nem postázható aki ilyet is rendelt, az mindenképpen a személyes átvételre készüljön...

Balázs

2020-06-01 13:46:25

Purplehays

Június 14.-én  redsunon nem lehet átvenni a megrendelt dolgokat?

2020-06-02 17:03:42
Ordune

Ordune

Posztok: 7010
Velünk: 4019 napja

Sziasztok,

Ma Gabesszal voltunk a raktárban, és elhoztunk mindent, amit tudtunk.

A cuccok Balázsnál lesznek (Balage76), vele vegyétek majd fel a kapcsolatot a személyes átvétel (Bp. III. kerület) vagy akár postázással kapcsolatosan (igen, Balázs vállalta, hogy intézi a postázást ).

Van pár dolog, ami sajnos elfogyott:

1. Nincs már sötétkék sapka, narancssárga felírattal. Külön kérésre tudunk helyette küldeni közepes kéket fehér felírattal - kérem jelezzétek, ha kéritek!
    Miután ennyire bejött a kék sapka, rendelek még belőle. Ha van raktáron, akkor pár héten belül tudunk majd küldeni. 
  2. Elfogyott a női S méretű póló, sajnos egyet sem találtunk már. Igyekszem ebből is mielőbb utánrendelni.
  3. A fekete karkötő az valójában kék. Hoztunk mindenkinek ilyet, aki feketét rendelt, kérlek jelezzétek, ha nem lesz jó. 

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
ND 2.0 2016 RevoTop / NA 1.6 1992

Történet:

Sziasztok,

A cuccok Balásznál lesznek (Balage76), vele vegyétek majd fel a kapcsolatot a személyes átvétel (Bp. III. kerület) vagy akár postázással kapcsolatosan (igen, Balázs vállalta, hogy intézi a postázást ).

1. Nincs már sötétkék sapka, narancssárga felírattal. Külön kérésre tudunk helyette küldeni közepes kéket fehér felírattal - kérem jelezzétek, ha kéritek!
    Miután ennyire bejött a kék sapka, rendelek még belőle. Ha van raktáron, akkor pár héten belül tudunk majd küldeni. 
  2. Elfogyott a női S méretű póló, sajnos egyet sem találtunk már. Igyekszem ebből is mielőbb utánrendelni.
  3. A fekete karkötő az valójában kék. Hoztunk mindenkinek ilyet, aki feketét rendelt, kérlek jelezzétek, ha nem lesz jó. 

Sziasztok,

A cuccok Balázsnál lesznek (Balage76), vele vegyétek majd fel a kapcsolatot a személyes átvétel (Bp. III. kerület) vagy akár postázással kapcsolatosan (igen, Balázs vállalta, hogy intézi a postázást ).