Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Egri kanyargás    |   << vissza

Egri kanyargás

2019-02-13 18:26:54
bedrock

bedrock

Posztok: 42
Velünk: 86 napja

A linken nekem is jó a térpép.

Több okból változtattam az indulást Gyöngyösre: 

- Nem egy izgalmas útvonal, de az időtartamot majd 1 órával nyújtaná az Eger-Gyöngyös

- Gondolom, ha csatlakoztok páran, akkor legtöbben Egertől nyugati irányból érkeztek, így Gyöngyös közelebb

De valóban kuszára sikerült a topic indítás, így hogy nem indokoltam a változást.

aláírás

"A lehetetlen nem tény, hanem vélemény." - Muhammad Ali

Történet:

A linken nekem is jó a térpép.

Több okból változtattam az indulást Gyöngyösre: 

- Nem egy izgalmas útvonal, de az időtartamot majd 1 órával nyújtja

- Gondolom, ha csatlakoztok páran, akkor legtöbben Egertől nyugati irányból érkeztek, így Gyöngyös közelebb

De valóban kuszára sikerült a topic indítás, így hogy nem indokoltam a változást.

2019-02-13 17:28:41
susu

susu

Posztok: 58
Velünk: 236 napja

Válasz erre: @Fullgaseddye #134966 

Biztosan jó térképet/linket/eszközön nézed? Nekem így néz ki a maps, és ez összhangban van a Bedrock által leírt útvonaltervvel.

Amúgy nekem kérdéses a részvétel, erősen időjárás függő a dolog, ugyanis nincs téli gumim, ilyenkor meg azért még bőven lehet mínusz odafönn.

2019-02-13 16:13:57

Fullgaseddye

Posztok: 8
Velünk: 64 napja

Szia.

Segítsz összerakni az útvonalat, ugyanis

korábban indulás helye Eger volt,  most már Gyöngyös 

lent az íród Gyöngyösről - Mátra - Egér stb., de google maps-on Gyöngyös után autópálya és Go Miskolc...

Akkor hogy is lesz? Én Kazincbarcikáról csatlakoznék. 

Köszi 

aláírás

Fullgaseddye

2019-02-10 18:17:47
bedrock

bedrock

Posztok: 42
Velünk: 86 napja

Sziasztok, 

200km 4 óra alatt. Szóval ez nem a sebességről szól, hanem  a szép ívekről, visszafordítókról, no és a csodás tájról. Nem hiszem, hogy adott távolság alatt több kanyart bele lehet fűzni egy útvonalba kis hazánkban. smile

2019.03.09-én 10:30- kor indul a túra a Gyöngyösi Lidl parkolóból (Gyöngyös, Mérges u. 44.)  Gyülekező 10:00-10:30. Várható érkezés: 15:00 Eger, Tesco parkoló (Eger, Rákóczi u. 100.)

Két megálló tervezek:  Szilvásváradon és Lillafüreden. 

PMR 6-os csatorna.

Útvonal: Gyöngyös, Mátrafüred, Recsk, Eger, Szilvásvárad, Kazincbarcika, Miskolc, Lillafüred, Eger

Az útvonal google maps-on

1. bedrock

aláírás

"A lehetetlen nem tény, hanem vélemény." - Muhammad Ali