Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Mille Miglia 2019 túra    |   << vissza

Mille Miglia 2019 túra

2019-05-20 11:21:40
Gyula

Gyula

Posztok: 184
Velünk: 786 napja

Válasz erre: @Sztif #136484 

Tökéletesen igazad van.Rajtunk múlik minden,hát tegyünk érte,csináljunk minél nagyobb forgalmat a klub lapjára!

Kérem a fészbuk aktivistákat is,hogy az infóikat,ötleteiket osszák meg a honlapon is !

Ez nem verseny, ne legyen az, működik a kettő párhuzamosan.Jelenleg a fész aktívabb.

aláírás

TETEJETLEN 

Történet:

Válasz erre: @Sztif #136484 

Tökéletesen igazad van.Rajtunk múlik minden,hát tegyünk érte,csináljunk minél nagyobb forgalmat a klub lapjára!

Kérem a fészbuk aktivistákat is,hogy az infóikat,ötleteiket osszák meg a honlapon is !

2019-05-19 23:10:55
Sztif

Sztif

Posztok: 105
Velünk: 655 napja

Válasz erre: @Gyula #136476 
Az első felére reagálnék smile

Ez szerintem "rajtunk" múlik ha nem kerül ide friss tartalom akkor nyílván egyre kevesebben lesznek itt. De ha mindig van történés akkor szerintem nem szűnik meg. Azért sok fontos infó kerül itt megosztásra + szerintem itt könnyebben is vissza kereshetők a dolgok. smile Részemről én is inkább a forumot pártolom ebben a versenyben wink

aláírás 94 NA 1.8 130Le
2019-05-19 20:59:32
Gyula

Gyula

HAZAÉRKEZTÜNK !

aláírás

TETEJETLEN 

2019-05-18 22:15:23
Gyula

Gyula

Válasz erre: @Ordune #136468 

Köszönöm érdeklődésedet,igazán megtisztelő, de úgy látom ez a klub teljesen átcsúszott a fészbukra. Talán így természetes , erre halad az idő. Ilyen korban élünk. Nekem jobban tetszett a régi,net honlapos verzió,de valószínűleg ez már a múlt. Ma véget ért a Mille Miglia.(Két ell a miglia -mondta nejem.) A MIATA természetesen simán lenyomta ,rezzenés nélkül.Tök jó volt! Sőt,kurva JÓ! Mindenkinek ajánlom. Jövőre is lesz.Használjátok ki, az idő ellenünk dolgozik.Ez egy öreg bácsi tanácsa a fiatalabbaknak.Próbáljátok megélni a dolgokat addig amíg még lehet !

aláírás

TETEJETLEN 

Történet:

Válasz erre: @Ordune #136468 

Köszönöm érdeklődésedet,igazán megtisztelő, de úgy látom ez a klub teljesen átcsúszott a fészbukra. Talán így természetes , erre halad az idő. Ilyen korban élünk. Nekem jobban tetszett a régi,net honlapos verzió,de valószínűleg ez már a múlt. Ma véget ért a Mille Miglia.(Két ell a miglia -mondta nejem.) Tök jó volt! Sőt,kurva JÓ! Mindenkinek ajánlom. Jövőre is lesz.Használjátok ki, az idő ellenünk dolgozik.Ez egy öreg bácsi tanácsa a fiatalabbaknak.Próbáljátok megélni a dolgokat addig amíg még lehet !

2019-05-18 21:37:51
Gyula

Gyula

Válasz erre: @NemMate #136470 

Fhiscbed klubtársunk-utitársam-részletesen beszámol a fészbukon

aláírás

TETEJETLEN