Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Így épül az MX-5-öm (build thread)    »    Rappit 96 NA VVT swap, turbo    |   << vissza

Rappit 96 NA VVT swap, turbo

2019-10-31 19:21:43
rappit4

rappit4

Posztok: 52
Velünk: 489 napja

Előző vasárnap voltam életemben először kakucson. Nagyon élveztem az autót de még van iszonyat sok mindent fejlődnöm, mostmár kicsit meghalad az autó technikában természetesen, de majd tavasszal belehúzok az edzésbe, addig is marad a szimulátor. Az olajat folyatja sajnos eléggé, most rendelek még egy főtengely szimmeringet, meg egy szelepfedél tömítést. Ha jövőhét vasárnapig nem sikerül megcsinánom akkor nem megyek az SSGTi-s pályanapra, mert elég szarul néz ki, hogy olajfoltot hagy minden állás után maga alatt az autó :D .

Itt egy videó is vasárnapról (Innen is köszi a segítséget Nyirinek!!)

Ezeket meg csak úgy itt hagyom:

Történet:

Előző vasárnap volt egy kakucs. Nagyon élveztem az autót de még van iszonyat sok mindent fejlődnöm, mostmár kicsit meghalad az autó technikában természetesen, de majd tavasszal belehúzok az edzésbe, addig is marad a szimulátor. Az olajat folyatja sajnos eléggé, most rendelek még egy főtengely szimmeringet, meg egy szelepfedél tömítést. Ha jövőhét vasárnapig nem sikerül megcsinánom akkor nem megyek az SSGTi-s pályanapra, mert elég szarul néz ki, hogy olajfoltot hagy minden állás után maga alatt az autó :D .

Itt egy videó is vasárnapról (Innen is köszi a segítséget Nyirinek!!)

Ezeket meg csak úgy itt hagyom:

2019-10-15 21:03:25
rappit4

rappit4

Posztok: 52
Velünk: 489 napja

Válasz erre: @JRK_ #138720 

Köszi én is nagyon kiváncsi leszek. Szerintem ne add el! wink