Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    NC alkatrész    »    NC zár    |   << vissza

NC zár

2018-10-13 10:44:28
furjesm

furjesm

Posztok: 3
Velünk: 223 napja

Válasz erre: @BBBB #133167 Köszönöm szépen, már túl vagyok Magyarország összes bontóján. Várok még hátha befut egy bal kormányos. smile

2018-10-11 12:02:21
BBBB

BBBB

Posztok: 438
Velünk: 1919 napja

Válasz erre: @furjesm #133163 

Én bontóban szereztem hozzá az üllői úton, - írd be, hogy Mazda bontó Üllői út és kidobja, valahol a világ vége. Nekem eltört a szerkezet, és ki/be nyitogatta magát random jelleggel. 20K körül adták oda.

Nekem a jobb oldalra kellett, - és nekem abból a szempontból volt szerencsém, hogy oda be lehetett tenni kis átalakítással, egy jobb kormányos NC  (okos) zárszerkezetét. A vezető oldali vezérli a másikat, - így az kicsit komplexebb, mint a másik oldali.

Ha jól tudom, de erre nem iszok mérget, az azonos évjáratú Mazda 6, Mazda3 is nagyon hasonló zárszerkezettel bír, de ennek érdemes utána nézni, vagy megkérdezni valakit, aki ért hozzá.

Üdv.

2018-10-11 10:15:52
furjesm

furjesm

Posztok: 3
Velünk: 223 napja

Sziasztok! 
Március végén vásároltam egy mx-5 NC Coupe-t. Imádom, viszont az a baj, hogy a központi zár megadta magát. A jobb oldalit be tudtam szerezni bontóból és azóta is működik. Viszont a bal oldalit azóta is kutatom. Már kétszer megrendeltem Amerikából mondván hogy ott sok bal kormányos lesz. Első alkalommal elküldtek egy jobb oldalit megreklamáltam és vissza is adták a pénzt szállítással vámmal együtt. Második alkalommal ismét megrendeltem és elküldtek egy bal oldalit, de máshol van a motor része és elvileg nem kompatibilis az enyémmel. Létezik, hogy gyártották másik központi zár motorral azonos évjáratban? Mert az évjárat és a típus is stimmelt. Mi tévő legyek? Bárdinál horror összeget mondtak rá mondván, hogy nincsen után gyártott. ( kb.:85e Ft-ot.) Volt már valakinek ilyen problémája? Vegyem meg a gyárit irreális áron? 

Köszönöm a válaszokat. smile  

Marci

Történet:

Sziasztok! 
Március végén vásároltam egy mx-5 NC Coupe-t. Imádom, viszont az a baj, hogy a központi zár megadta magát. A jobb oldalit be tudtam szerezni bontóból és azóta is működik. Viszont a bal oldalit azóta is kutatom. Már kétszer megrendeltem Amerikából mondván hogy ott sok bal kormányos lesz. Első alkalommal elküldtek egy jobb oldalit megreklamáltam és vissza is adták a pénzt szállítással vámmal együtt. Második alkalommal ismét megrendeltem és elküldtek egy bal oldalit, de máshol van a motor része és elvileg nem kompatibilis az enyémmel. Létezik, hogy gyártották másik központi zár motorral azonos évjáratban? Mert az évjárat és a típus is stimmelt. Mi tévő legyek? Bárdinál horror összeget mondtak rá mondván, hogy nincsen után gyártott. ( kb.:85e Ft-ot.) Volt már valakinek ilyen problémája? Vegyem meg a gyárit irreális áron? 

Köszönöm a válaszokat. :)