Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    MX-5-öst, miatát vennék    »    Eladó - MOSS MP62 1.8 NA    |   << vissza

Eladó - MOSS MP62 1.8 NA

2019-11-13 11:11:35
Marcello

Marcello

Posztok: 508
Velünk: 2013 napja

Válasz erre: @Matt #139001 

Egész szépen halad, az biztos :D, ennél többet a gyári belsővel én nem nagyon mernék neki adni, de ezt láthatóan stabilan bírja.

Soha, semmit nem adtam még el külföldre, de még ebay-en egy töltőtollat sem :D, szóval nem tudom, másrészt ilyen autót azért szerintem érdemes megnézni mielőtt megveszi az ember.

Ami fura, hogy a szép NA-k ára totálisan elszállt, ebben még klíma is van, sperr, jó futómű, stb, szóval szétbontva biztosan többet ér, mint egyben, de ez tényleg csak vészmegoldás lehet, egyrészt nagyon nem esne jól, másrész nehéz lenne felhozni az emeltre a fél autót :D

Szóval valaki igazán megvehetné, mielőtt téli álomra megy :D

2019-11-08 15:17:24
Matt

Matt

Posztok: 2678
Velünk: 4363 napja

Válasz erre: @Marcello #138998 

Ok, nekem nem volt meg minden infó abból amit leírtál. A videó alapján böszmén megy, de el tudom képzelni, hogy azok a műszerszámlapok komoly vevőriasztók lehetnek. smile

Én úgy látom, hogy sokan valahogy tartanak az NA-któl. Talán túl ósdinak vagy nagyon öregnek gondolják és mindenki NB-t keres/akar, pedig ott azért több a gyenge pont pl rozsda fronton.

Tuning autó árát nehéz belőni, de szerintem korrekt áron hirdeted, ennél többért nem vesznek ilyen autót, kevesebbért meg kár eladni.

Külföldi oldalon nem próbáltad még hirdetni?