Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    miata.hu Topic Scanner    |   << vissza

miata.hu Topic Scanner

2019-03-08 6:40:19
Ordune

Ordune

Posztok: 7262
Velünk: 4575 napja

Válasz erre: @chass #135408 

Nekem még a céges gépemen is fent van smile

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

2019-03-08 0:18:11
chass

chass

Posztok: 77
Velünk: 2178 napja

Olvasva, hogy a szezonnyitó akár még az F5 gomb szorgos lenyomását is eredményezheti, gondoltam egy év elteltével újra felfrissítem ezt a témát, hátha valaki nem ismeri ezt a kis programot, és egy kis segítséget adhatok ezzel a fórum működéséhez:

miata.hu Topic Scanner

2018-03-06 15:55:29
tourist

tourist

Posztok: 403
Velünk: 2633 napja

Ez már függőség! smile  

2018-03-06 15:18:49
chass

chass

Válasz erre: @Oszi bácsi #128610 

Sajnos nem értek a Mac-hez, így nem tudom. Valószínűleg trükkökkel (pl. virtuális gép) megoldható, de az nem túl elegáns.

2018-03-06 15:12:51
Oszi bácsi

Oszi bácsi

Posztok: 216
Velünk: 3800 napja

Mac Mini-n hegedülök, akkor ezen ne is próbálkozzak ezzel a progival ?

2018-03-06 13:12:59
bagoly

bagoly

Posztok: 897
Velünk: 2180 napja

Válasz erre: @chass #128595 
Nagy vagy! Ez az igazi tudás! Még én is (szóval a hülyék) megértem, tudom kezelni. Köszönöm. 

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2018-03-06 13:00:28
GPali

GPali

Posztok: 539
Velünk: 1748 napja

Válasz erre: @chass #128595 

Nagyon szuper, köszönjük! 

aláírás

Touge Runnerz

2020-03-06 23:47:06
chass

chass

Sziasztok!

Írtam egy kis programot, amit szívesen megosztok Veletek. Lehet, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy viszonylag sokat ülök Windows-os gép monitorja előtt, és időnként azt veszem észre, hogy csak úgy kikapcsolódás gyanánt, de viszonylag sűrűn hívom be, vagy frissítem a miata.hu oldalt, hogy látok-e esetleg valami újat ami engem is érdekelhet. Innen jött az ötlet, hogy kellene valami ami jelzi, ha van változás. Lehet, hogy van erre egyszerűbb, már eleve kész megoldás, de amúgy is ki szerettem volna próbálni egy-két dolgot, az alkotás öröméről nem is beszélve.

A program a háttérben futva percenként figyeli a miata.hu fórum változását. Ha új post jelenik meg, akkor automatikusan figyelmeztet. A megjelenő értesítésre, vagy a listaablak bármelyik sorára kattintva azonnal elérhető a hozzá tartozó téma.

A program bezárásakor továbbra is fut a háttérben, elérni az értesítő (mazda) ikonjával lehet.

Az értesítő ikon menüjében lehetőség van arra, hogy a Windows indulásakor automatikusan elinduljon, illetve itt lehet véglegesen kilépni a programból. 

A program erre a linkre kattintva tölthető le.

További kellemes fórumozást kívánok Mindenkinek!

Történet:

Sziasztok!

Írtam egy kis programot, amit szívesen megosztok Veletek. Lehet, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy viszonylag sokat ülök Windows-os gép monitorja előtt, és időnként azt veszem észre, hogy csak úgy kikapcsolódás gyanánt, de viszonylag sűrűn hívom be, vagy frissítem a miata.hu oldalt, hogy látok-e esetleg valami újat mi engem is érdekelhet. Innen jött az ötlet, hogy kellene valami ami jelzi, ha van változás. Lehet, hogy van erre egyszerűbb, már eleve kész megoldás, de amúgy is ki szeretem volna próbálni egy-két dolgot, az alkotás öröméről nem is beszélve.

A program a háttérben futva percenként figyeli a miata.hu fórum változását. Ha új post jelenik meg, akkor automatikusan figyelmeztet. A megjelenő értesítésre, vagy a listaablak bármelyik sorára kattintva azonnal elérhető a hozzá tartozó téma.

A program bezárásakor továbbra is fut a háttérben, elérni az értesítő (mazda) ikonjával lehet.

Az értesítő ikon menüjében lehetőség van arra, hogy a Windows indulásakor automatikusan elinduljon, illetve itt lehet véglegesen kilépni a programból. 

A következő linkről tölthető le: http://www.chass.hu/download/miata.exe

Sziasztok!

Írtam egy kis programot, amit szívesen megosztok Veletek. Lehet, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy viszonylag sokat ülök Windows-os gép monitorja előtt, és időnként azt veszem észre, hogy csak úgy kikapcsolódás gyanánt, de viszonylag sűrűn hívom be, vagy frissítem a miata.hu oldalt, hogy látok-e esetleg valami újat ami engem is érdekelhet. Innen jött az ötlet, hogy kellene valami ami jelzi, ha van változás. Lehet, hogy van erre egyszerűbb, már eleve kész megoldás, de amúgy is ki szeretem volna próbálni egy-két dolgot, az alkotás öröméről nem is beszélve.

Sziasztok!

Írtam egy kis programot, amit szívesen megosztok Veletek. Lehet, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy viszonylag sokat ülök Windows-os gép monitorja előtt, és időnként azt veszem észre, hogy csak úgy kikapcsolódás gyanánt, de viszonylag sűrűn hívom be, vagy frissítem a miata.hu oldalt, hogy látok-e esetleg valami újat ami engem is érdekelhet. Innen jött az ötlet, hogy kellene valami ami jelzi, ha van változás. Lehet, hogy van erre egyszerűbb, már eleve kész megoldás, de amúgy is ki szerettem volna próbálni egy-két dolgot, az alkotás öröméről nem is beszélve.