Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Összes többi    »    100% off: TVR CHIMAERA / Gyéé    |   << vissza

100% off: TVR CHIMAERA / Gyéé

2018-09-18 21:28:08
Hunya

Hunya

Posztok: 4770
Velünk: 3822 napja

Gyéé, 2018-09-17 11:48:11

A Gotti felnik nem bírtak felkerülni a kocsira, kivásárolták a kezemből annyi pénzért amivel neki mehetek a gátlók/szilentjeik cseréjének. 

Nagyon akartam ezt, fontosabb a megfáradt futómű cseréje az elképzelhető legjobbra mint a gyári felni cseréje egy szebbre.

Ezeket a gátlókat és bushingokat veszem:

Ezek a TVR Tuscan S futóműelemei. Az a kocsi 305 km/h-val tudott menni, talán jók lesznek nekem is az alkatrészei.

305 km?

Az neked évekig elég. :-)))))))

Biztos te voltál a Mátrában? Nem outsourcoltad?

viccet félre: örülök ha használod rendeltetésszerűen!

aláírás May the Fairy be with You!
2018-09-18 11:32:23
Gyéé

Gyéé

Posztok: 8394
Velünk: 4344 napja

Gotti 16x7,5 et34 .........9,8kg

attyaúristen de jó hogy eladtam őket....

aláírás

Light Vader a Roadster bolygóról

2018-09-17 15:42:21
Gyéé

Gyéé

2:55-nél beszól a Boxternek és az MX5-nek is.

https://m.youtube.com/watch?v=1eWFcABix_U

aláírás

2018-09-17 11:48:11
Gyéé

Gyéé

A Gotti felnik nem bírtak felkerülni a kocsira, kivásárolták a kezemből annyi pénzért amivel neki mehetek a gátlók/szilentjeik cseréjének. 

Nagyon akartam ezt, fontosabb a megfáradt futómű cseréje az elképzelhető legjobbra mint a gyári felni cseréje egy szebbre.

Ezeket a gátlókat és bushingokat veszem:

Ezek a TVR Tuscan S futóműelemei. Az a kocsi 305 km/h-val tudott menni, talán jók lesznek nekem is az alkatrészei.

aláírás

2018-09-17 10:41:56
Gyéé

Gyéé

Seggek

aláírás

2018-09-16 12:13:18
Gyéé

Gyéé

Az elmúlt két napban meghajszoltam a TVR-t a Mátrában. Céges csapatépítőn voltunk, gondoltam azzal megyek, hátha marad idő grulászni.

Minden tök jó volt és amellett , hogy egyre nyilvánvalóbban problémák vannak a futóművel - gátlófolyás, kopogás balhátulról, összeszedetlen tinglitangli úttartás talán szilentek miatt stb - nagyon megnyerően viselkedett sima úton a kanyarvadászatban. 

Jó a tapadás és még ha nem is tudja az Mx5-re jellemző vidám és kontrollált keresztbe autózást legalább tapadáshatáron barátságosan négykerékkel sodródik lefelé az ívről, se az eleje se a hátulja nem megy el hirtelen. Nyilván nagy gázra dobná a seggét de valahogy olyan jól tapad hogy ez nem nagyon történik meg. Vagy csak gyáva voltam kiprovokálni :-)

Mindenesetre élveztem és bírta is. Ma reggel mintha kicsit csühögősebb lett volna a hangja, talán valami kipufftömítést kicsit kiégettem, amúgyis volt egy olyan hangja ami miatt megnézettem volna a tömítéseket úgyhogy ez nem zavar, majd nagyszervíznél megnézik.

A fogyasztást elfeljtettem regisztrálni, gondolom olyan 5-40L között lehetett :-)

Mátraházán pénteken elhúzott egy piros NA, szombaton ezüst NB. Meg rengeteg motoros.

A felújított felnik durvák lettek, lehet, hogy mégis megválok tőlük, talán fontosabb a müködés szempontjából lényeges dolgokra költeni mint a csicsa. Meg kiderült hogy sokat érnek.

aláírás

Történet:

Az elmúlt két napban meghajszoltam a TVR-t a Mátrában. Céges csapatépítőn voltunk a, gondoltam azzal megyek, hátha marad idő grulászni.

Minden tök jó volt és amellett , hogy egyre nyilvánvalóbban problémák vannak a futóművel - gátlófolyás, kopogás balhátulról, összeszedetlen tinglitangoi úttartás talán szilentek miatt stb - nagyon megnyerően viselkedett sima úton a kanyarvadászatban. 

Jó a tapadás és még ha nem is tudja az Mx5-re jellemző vidám és kontrollált keresztbe autózást legalább tapadáshatáron barátságosan négykerékkel sodródik lefelé az ívről, se az eleje se a hátulja nem megy el hirtelen. Nyilván nagy gázra dobná a seggét de valahogy olyan jól tapad hogy ez nem nagyon történik meg. Vagy csak gyáva voltam kiprovokálni :-)

Mindenesetre élveztem és bírta is. Ma reggel mintha kicsit csühögősebb lett volna a hangja, talán valami kipufftömítést kicsit kiégettem, amúgyis volt egy olyan hangja ami miatt megnézettem volna a tömítéseket úzyhogy ez nem zavar.

A fogyasztást elfeljtettem regisztrálni, gondolom olyan 5-40L között lehetett :-)

Mátraházán pénteken elhúzott egy piros NA, szombaton ezüst NB.

Az elmúlt két napban meghajszoltam a TVR-t a Mátrában. Céges csapatépítőn voltunk, gondoltam azzal megyek, hátha marad idő grulászni.

Minden tök jó volt és amellett , hogy egyre nyilvánvalóbban problémák vannak a futóművel - gátlófolyás, kopogás balhátulról, összeszedetlen tinglitangli úttartás talán szilentek miatt stb - nagyon megnyerően viselkedett sima úton a kanyarvadászatban. 

Mindenesetre élveztem és bírta is. Ma reggel mintha kicsit csühögősebb lett volna a hangja, talán valami kipufftömítést kicsit kiégettem, amúgyis volt egy olyan hangja ami miatt megnézettem volna a tömítéseket úgyhogy ez nem zavar, majd nagyszervíznél megnézik.

Mátraházán pénteken elhúzott egy piros NA, szombaton ezüst NB. Meg rengeteg motoros.

2018-09-15 11:07:20
padregas

padregas

Posztok: 198
Velünk: 2363 napja

Válasz erre: @Gyéé #132698 

A tvr fan barátom jövő héten pont Tenerifén lesz és utána jár, hogy létezik-e egyáltalán ez a cég. Ha igen akkor csinál pár fotót, de azért picit gyanús a story...