Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    ide minden jöhet, amit a nyomdafesték bír...    »    Elismerés a műszaki zseniknek... vagy csendes megszállottakn    |   << vissza

Elismerés a műszaki zseniknek... vagy csendes megszállottakn

2017-12-29 16:00:03
bagoly

bagoly

Posztok: 806
Velünk: 1357 napja

Válasz erre: @Gyéé #125888 
Hiába vittem magammal 10 doboz eredeti Staropramen-t, hátha szól valaki az utolsó pillanatban, hogy kimászik az autó alól néhány percre. Egy jó kis 90 km-es "melegítsük-mozgassuk meg" kört csináltam Ferivel, aztán visszafektettem aludni.

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2017-12-27 20:38:21
Gyéé

Gyéé

Posztok: 8695
Velünk: 4710 napja

Válasz erre: @bagoly #125883 

Like! Hajrá Éjszakai Bagoly!

A megszállottság tisztelete pont olyan jó mint a megszállottság! IMO (3betűs szò)

aláírás DrasticPlastic Driver

Történet:

Like! Hajrá Éjszajai Bagoly!

Like! Hajrá Éjszakjai Bagoly!

A megszállottság tisztelete pont olyan jó mint a megszállottság! IMO (3betűs szò)9

2017-12-27 18:57:18
bagoly

bagoly

Posztok: 806
Velünk: 1357 napja

Ha csak tehetem, mindig ránézek a Fórumra, hátha van amit megértek, vagy érdekel, vagy csak mert ...csak.

Az évszak miatt az építkezés, javítás folyik, ez világos még nekem is. Néhány tréfás beszólást leszámítva, az összes bejegyzés (technikai) hárombetűs szavai számomra totál kínai. Mondjuk úgy, hogy ha leghalványabb gőzöm lenne róluk, miket írtok, holnaptól én lennék a Ferrari műszaki főmérnöke az F1-ben.

Az a lázas tűz, ahogy dolgoztok egy adott problémán, még ha nem is saját, "csak egy társé", több, mint TISZTELETRE MÉLTÓ. Mindezt Karácsonykor, vagy más ünnepeken, vasárnap...

Sóval, ha tényleg lesz éjjel egy komoly eső (ígérik), és lemossa a sót az útról, felébresztem Feri mackót, és felkeresek Győr környékén egy-két megszállottat néhány sörrel. Megérdemlik!

Bocs, kimaradt az a betű a címből

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

Történet:

Ha csak tehetem, mindig ránézek a Fórumra, hátha van amit megértek, vagy érdekel, vagy csak mert ...csak.

Az évszak miatt az építkezés, javítás folyik, ez világos még nekem is. Néhány tréfás beszólást leszámítva, az összes bejegyzés (technikai) hárombetűs szavai számomra totál kínai. Mondjuk úgy, hogy ha leghalványabb gőzöm lenne róluk, miket írtok, holnaptól én lennék a Ferrari műszaki főmérnöke az F1-ben.

Az a lázas tűz, ahogy dolgoztok egy adott problémán, még ha nem is saját, "csak egy társé", több, mint TISZTELETRE MÉLTÓ. Mindezt Karácsonykor, vagy más ünnepeken, vasárnap...

Sóval, ha tényleg lesz éjjel egy komoly eső (ígérik), és lemossa a sót az útról, felébresztem Feri mackót, és felkeresek Győr környékén egy-két megszállottat néhány sörrel. Megérdemlik!