Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Szezonnyitó 2018    |   << vissza

Szezonnyitó 2018

2018-01-12 19:07:15
Gabee

Gabee

Posztok: 17
Velünk: 323 napja

Öreg Tengerész Panzió Berekfürdő , mi ide foglaltunk,még van hely,jó ár ,van konyhája, már alig várom smile

Történet:

Öreg Tengerész Panzió , mi ide foglaltunk,még van hely,jó ár ,van konyhája, már alig várom :)

2018-01-10 6:44:50

Halasi

Posztok: 4
Velünk: 25 napja

Válasz erre: @Silent #126352 

A 7 éves srácnak ott a helye! Nagyon fog Neki tetszeni !!

Történet:

Válasz erre: @Silent #126352 

A 7 éves srácnak ott a helye! Nagyon fog Neki tetszeni ????

2018-01-09 23:11:09
Marcello

Marcello

Posztok: 393
Velünk: 1353 napja

Válasz erre: @Hunya #126350 

Én pénteken tervezek menni, szívesen segítek! 

2018-01-09 22:36:08

Silent

Posztok: 79
Velünk: 1107 napja

Válasz erre: @Nyiri #126315 

Szerintem se szívd így mellre. A hangnem picit erős volt, azon érdemes csiszolni. ;-)
Bár jó ideje regeltem, eddig inkább csak olvastam, nemigen írkáltam. Idén tervezem, hogy eljárjak találkozókra. A sátrazós infó nekem konkrétan jól jött, már éppen kedvet kaptam és elkezdtem sátrakat meg hálózsákokat nézegetni. :-) Majd figyelem a topicot, hogy milyen szállásopciók merülnek fel.

Általános kérdés, hátha valakinek van tapasztalata: Ha a 7 éves fiam akar jönni, szerintetek engedjem? Ellesz ott velem két napot? Ha tudunk akkor úgy mennénk, hogy péntek reggel és segítenénk a pakolászásban. Budapestről mit kéne szállítmányozni a helyszínre?

Történet:

Válasz erre: @Nyiri #126315 

Szerintem se szívd így mellre. A hangnem picit erős volt, azon érdemes csiszolni. ;-)
Bár jó ideje regeltem, eddig inkább csak olvastam, nemigen írkáltam. Idén tervezem, hogy eljárjak találkozókra. A sátrazós infó nekem konkrétan jól jött, már éppen kedvet kaptam és elkezdtem sátrakat meg hálózsákokat nézegetni. :-) Majd figyelem a topcot, hogy milyen szállásopciók merülnek fel.

Általános kérdés, hátha valakinek van tapasztalata: Ha a 7 éves fiam akar jönni, szerintetek engedjem? Ellesz ott velem két napot? Ha tudunk akkor úgy mennénk, hogy péntek reggel és segítenénk a pakolászásban. Budapestről mit kéne szállítmányozni a helyszínre?

2018-01-09 21:15:30
Hunya

Hunya

Posztok: 4571
Velünk: 3556 napja

Kéretik meghagyni a topicot a szezonnyitóra. Ha ovóbácsit kell játszani akkor nem haladunk. 

Most értem haza gyerkeket altatok  Bóbita-bóbita...ti meg itt bohóckodtok.....aki ráér segítsen  

Téma on:

- Szervezzetek inkább csoportokat ( külön topicot is lehet nyitni) hogy ki honnan érkezik. Minden csoportnak kérünk szépen egy vezetőt akit el lehet majd érni hogy ki merre jár.

illetve aki betartatja az alap közlekedési szabályokat ergo nem hatszázzal rongyol le. Aki a Klubot képviseli. 

- Aztán kellene még önkéntes aki esetleg pénteken lejön segíteni. Nem este. Reggel.

- Van amit majd hozni is kell. Bp illetve Dunakeszi előny. 

- Többin még gondolkodom...

peace!

aláírás May the Fairy be with You!
2018-01-09 20:24:54
Ordune

Ordune

Posztok: 5932
Velünk: 3120 napja

Válasz erre: @WarLock #126337 

Te is tudod, hogy nem úgy értette! smile

aláírás

NC1 2.0 Coupe 2007