Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Így épül az MX-5-öm (build thread)    »    Ordune`s Garage    |   << vissza

Ordune`s Garage

2022-10-19 22:23:21
Ordune

Ordune

Posztok: 7336
Velünk: 4888 napja

Nem bírtam ki, megvettem a képet.  Annyra jól néz ki! 

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

Történet:

Nem bírtam ki, megvettem a képet. 

Nem bírtam ki, megvettem a képet. 

2022-10-14 21:41:05
Marcello

Marcello

Posztok: 646
Velünk: 3120 napja

Válasz erre: @Ordune #145726 

nagyon csini lett így az autó, menőbb, mint az OT rendszám. 

2022-10-11 14:15:46

poteka

Posztok: 124
Velünk: 1055 napja

Válasz erre: @Ordune #145728 

Jó lesz ez a fotó nekem is :D

Az autó stimmel, igaz, hogy 96-os és 1.8-as, de az nem látszik. Illetve kadmiumsárga a fényszóróm, de azt majd utómunkában hozzáteszem smile .

Történet:

Válasz erre: @Ordune #145728 

Jó lesz ez a fotó nekem is :D

Az autó stimmel, igaz, hogy 96-os és 1.8-as, de az nem látszik. Illetve kadmiumsárga a fényszóróm, de azt majd utómunkában hozzáteszem :).

2022-10-11 11:00:56
Ordune

Ordune

Válasz erre: @poteka #145727 

Ez friss szombati kép! smile

https://kanyarfoto.c___XvrRJ1eysCQdnD2xfFLE

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

2022-10-10 12:09:32

poteka

Posztok: 124
Velünk: 1055 napja

Válasz erre: @Ordune #145726 

Volt valahol kanyarfotózás vagy ez régebbi? Bár elvileg az új kerékkel vagy fenn és ott a Miata tour matrica is a tükör tövénél.

2022-10-11 11:39:13
Ordune

Ordune

Most jöttem rá, hogy mióta 2017-ben megvettem, ez volt az első igazi túránk együtt. Igaz, hogy most lett végre tényleg készen az autó.

Baromi jó volt vele menni. Klasszik öregautós feeling. 

Végül hajnalban sikerült még betennem a Nardi kormányt is (szegény szomszédunk, legalább 5x sikerült dudálnom szerelés közben).

Nagyon kényelmes, lágy a futómű, elnyeli az úthibákat, ellenben a kanyarokat igazi roadsterhez méltóan veszi, pláne a vadi új gumikkal. Abból is leszűrhető, hogy Ő egy jó kis veterán már, hogy jól elfáradtunk benne mindketten. Este visszaültünk az OFF-ba, és egyszerre néztünk egymásra, hogy úristen mennyivel kényelmesebb.    

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

Történet:

Most jöttem rá, hogymióta 2017-ben megvettem, ez volt az első igazi túránk együtt. Igaz, hogy most lett végre tényleg készen az autó.

Nagyon kényelmes, lágy a futómű, elnyeli az úthibákat, ellenben a kanyarokat igazi roadsterhez méltóan veszi, plána a vadiu új gumikkal. Abból is lleszűrhető, hogy ez egy jó kis veterán, hogy jól elfáradtunk benne mindketten. Este visszaültünk az OFF-ba, és egyszerre néztünk egymásra, hogy úristen mennyivel kényelmesebb.    

Most jöttem rá, hogy mióta 2017-ben megvettem, ez volt az első igazi túránk együtt. Igaz, hogy most lett végre tényleg készen az autó.

Nagyon kényelmes, lágy a futómű, elnyeli az úthibákat, ellenben a kanyarokat igazi roadsterhez méltóan veszi, plána a vadiu új gumikkal. Abból is lleszűrhető, hogy ez egy jó kis veterán, hogy jól elfáradtunk benne mindketten. Este visszaültünk az OFF-ba, és egyszerre néztünk egymásra, hogy úristen mennyivel kényelmesebb.    

Nagyon kényelmes, lágy a futómű, elnyeli az úthibákat, ellenben a kanyarokat igazi roadsterhez méltóan veszi, pláne a vadi új gumikkal. Abból is leszűrhető, hogy Ő egy jó kis veterán már, hogy jól elfáradtunk benne mindketten. Este visszaültünk az OFF-ba, és egyszerre néztünk egymásra, hogy úristen mennyivel kényelmesebb.    

Végül hajnalban sikerült még betennem a NArdi kormányt is (szegény szomszédunk, legalább 5x sikerült dudálnom szerelés közben).

2022-10-07 19:45:23
Ordune

Ordune

Válasz erre: @GPali #145720 

OT elengedve. RPF1 fent. Qrva jól nézt ki. smile

Még a Nardi Deepcorn-t szerettem volna gyorsan berakni, de nem maradt már rá idő.

A rollbar-hoz még kellene 2 sűrűmentes csavar, ami hiányzik.  

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

2022-10-07 11:17:00
GPali

GPali

Posztok: 636
Velünk: 2061 napja

Válasz erre: @Ordune #145714 

Akkor az OT el van engedve és jön a rollbar és egyéb racse kiegészítők is? (Nekem szimpibb ez a vonal, szóval adom ha ebbe az irányba mozdul a dolog!)

aláírás

Touge Runnerz