Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    MX-5-öst, miatát vennék    »    MX5 NB NBFL-t keresek!    |   << vissza

MX5 NB NBFL-t keresek!

2020-03-17 18:34:42
bagoly

bagoly

Posztok: 844
Velünk: 1578 napja

Válasz erre: @bmark #140515 

Soha ne keresd a kétkerekű vasat a Miata után. Más, de szerintem van olyan jó. Másért!

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2020-03-17 17:15:19

Gulyas001

Posztok: 7
Velünk: 69 napja

Sziasztok!
Kedves Miata tulajok, NBFL MX-5-öt keresek, jó ideje böngészem az hirdetéseket és a fórumot. Amire igazán vágyok az egy világos belsős,szélfogós/bukókeretes, 1.6/1.8 már -vagy esetleg- még rozsdamentes roadster, jó állapotú szövettetővel. Szezon használatra sokadik autónak, garázsban tartva. Maximális keret 2M. Aki tud valami hasonlót dobjon egy válaszüznetet legyenszíves! wink

2020-03-14 6:24:16

bmark

Posztok: 8
Velünk: 102 napja

Válasz erre: @bagoly #140117 

Köszönöm! Pontosan, játszós-gurulós autónak szánom, annak tökéletesnek tűnik smile

poteka, úgy hozta ez élet, hogy a motort le kellett raknom, és nyilván nagyon nem egy kategória, de az MX5-ben ülve sokkal kevésbé fáj érte a szívem, mint gondoltam.

Az autó (2002 NBFL, 1.6 Phoenix) egyébként múlt pénteken került hozzám, a héten LaLee megszabadította néhány apróbb betegségétől, ezúton is köszönet neki érte. Meglepően egyben van az autó műszakilag és esztétikai szempontból is, egészen szép, gyári(as) állapotban, igyekszem így is megtartani.

Történet:

Köszönöm! Pontosan, játszós-gurulós autónak szánom, annak tökéletesnek tűnik :)

poteka, úgy hozta ez élet, hogy a motort le kellett raknom, és nyilván nagyon nem egy kategória, de az MX5-ben ülve sokkal kevésbé fáj érte a szívem, mint gondoltam.

Az autó (2002 NBFL, 1.6 Phoenix) egyébként múlt pénteken került hozzám, a héten LaLee megszabadította néhány apróbb betegségétől, ezúton is köszönet neki érte. Meglepően egyben van az autó műszakilag és esztétikai szempontból is, egészen szép, gyári(as) állapotban, igyekszem így is megtartani.

2020-02-17 21:04:48
bbubby00

bbubby00

Posztok: 258
Velünk: 1036 napja

Válasz erre: @pappgabi #140152 

Mert az is :P

aláírás

Kell egy Mazda MX-5? Segítek! ;) - Békéscsaba

2020-02-17 20:58:29
pappgabi

pappgabi

Posztok: 154
Velünk: 1540 napja

Jónak tűnik!

2020-02-15 17:20:00

poteka

Posztok: 19
Velünk: 140 napja

En ugy vettem MX-5-öt egyetlen autonak, hogy nem tettem le a motort sem. Na jo, a valas segitett, mert igy eleg egy plusz ules; vagy a 7 eves lanyomnak, vagy egy masik szep lanynak wink .

2020-02-15 16:49:00
bagoly

bagoly

Posztok: 844
Velünk: 1578 napja

Válasz erre: @bmark #140084 
Az első mondat a lényeg, ha már leteszem a motort, akkor MX5 a játszós-gurulós.

Nem ugyanaz, de nekünk megadta a hasonló élményt. Üdv a klubban!

Bagoly

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2020-02-14 22:44:33

bmark

Válasz erre: @poteka #140105 

Köszönöm! Én sem gondoltam volna, de úgy tűnik, hogy sikerült találni egy meglepően szép állapotút, csak egészen kicsivel a megadott keret felett. 

Idővel eldől, hogy mennyire sikerült jól választani smile Majd rakok fel képeket és beszámolok a fejleményekről. 

2020-02-14 22:35:08

poteka

Posztok: 19
Velünk: 140 napja

Válasz erre: @bmark #140103 

Gratulalok! Mondjuk meglep, nekem a megadott parameterekhez eleg szukosnek tunt a keret, kb inkabb a duplaja lett volna realis.

Történet:

Válasz erre: @bmark #140103 

Gratulalok! Mondjuk meglep, nekem a megadott patameterekhez eleg szukosnek tunt a keret, kb inkabba duplaja lett volna realis.

2020-02-14 22:22:07

bmark

Köszönöm, találtam! smile

2020-02-13 15:33:07

bmark

Sziasztok,

egy ideje tudom, hogy ha egyszer le kell tennem a motort, akkor biztosan egy MX5-be fogok átülni.

Úgy tűnik, ez is eljött smile

A keret nem sok, 800e-1M körül, ebben a kategóriában szeretném a lehető legjobb, szövettetős NB-t (esetleg NBFL-t) megtalálni. Ami a legfontosabb; az állapot, és a lehető legkevesebb rozsda.

A többi szempont tekintetében (motorméret, felszereltség, magyar papírok, stb..) rugalmasnak gondolom magam.

A hazai piacon nyilvánosan hirdetett autókat látom én is, ha esetleg tudtok olyan NB-ről, ami eladó (vagy a közeljövőben az lesz) és megfelel a fentieknek, osszátok meg velem is.

Köszi!

Márk

2020-02-10 10:46:21
GPali

GPali

Posztok: 371
Velünk: 1146 napja

Válasz erre: @balint68 #140000 
Csak nem megint autót váltasz? :D
Gyere inkább idén is Transzfogaras túrára!

2020-02-08 20:22:13
balint68

balint68

Posztok: 11
Velünk: 1120 napja

Válasz erre: @eatjam #139694 

Szia nekem van egy teljesen felújított nagyon jó állapotú ha érdekel hívj 705225581

2020-01-19 18:32:14

eatjam

Posztok: 3
Velünk: 191 napja

Sziasztok! 

Némi türelmes nézelődés után frissíteném korábbi posztomat. Az alábbi elképzeléseket gyűjtöttem össze, tanácsokra persze mindig nyitott vagyok. smile  

Nagyon szuper lenne:

• Ha világos bőrbelsővel találnám
  • Klímával
  • Ha rozsda szempontból rendben lenne (mentes vagy szépen lakatolt egyaránt tetszene + hatalmas öröm az esetleges alvázvédelem) 
  • Jó műszaki állapotban

Nem hátrány:

• Vászontető
  • Hardtop 
  • Style bar
  • Gyári enkei felni
  • Sperr

Nem szempont:

• Sportfutómű 
  • Rádióantenna :D
  • 1.8
  • 6 gang

Ha bárki a leírás alapján felismer egy a környezetében lévő NBFL-t, esetleg a sajátját, amit szeretne vagy gondolkodik hogy szeretne egy gondos, szerető gazdának eladni, ne legyen rest dobni egy üzit. 

Üdv, 

Norbi

2020-01-13 14:43:29
GPali

GPali

Posztok: 371
Velünk: 1146 napja

Válasz erre: @Ebalint94 #139570 

Szia, nem láttam egyiket sem, de:

- a phoenix valószínűleg nem véletlenül nincs oldalról is befotózva. Sanszos, hogy nagyon csúnyák azok az ívek és küszöbök. Német import... az összes szanaszét van rozsdásodva. Ettől függetlenül ha az 1.5m-s vételárhoz belekaklulálod az átírást, honosítást stb + lakatolást-fényezést, akkor végeredményben egy szép, rozsdamentes és klímás autót kapsz kb 2-2,3m körüli árétrt. Kérdés, hogy neked megéri-e azt a plusz párszázezret és plusz fél-egy évet amíg lakatoltatsz-fényeztetsz.

- a szürke olasz import, így valószínűleg tényleg jóval kevesebb rozsdára számíthatsz. Cserébe ott van az olaszos szanaszéthúzott-karcolt fényezés lehetősége. Az árért kapsz egy valószínűleg egyből használható, cserébe egészen szürke egér külsővel és belsővel rendelkező autót amiben az egyetlen extra dolog a klíma.

Szumma: Ha a kinézet annyira nem érdekel és csak a funkcionalitásra mész, vagy pl alapból tervezel tuningot amiben benne van sportkormány, sportülés és egyéb finomságok beszerzése akkor a szürkét nézd meg (de legalább egy 3 ágú kormányt vegyél majd bele, mert ami most benne van az szörnyű), ha viszont azt szeretnéd, hogy ne csak vezetés közben hanem leparkolás után is gyönyörrel töltsön el az autód (esetleg másoknak is leessen tőle az álla), akkor a phoenixes, lakatolós-fényezős utat kell választanod.

Üdv.: egy lakatolós-fényezős, de szebb külsejű-belsejű autót választott tag.

Történet:

Válasz erre: @Ebalint94 #139570 

Szia, nem láttam egyiket sem, de:

- a phoenix valószínűleg nem véletlenül nincs oldalról is befotózva. Sanszos, hogy nagyon csúnyák azok az ívek és küszöbök. Német import... az összes szanaszét van rozsdásodva. Ettől függetlenül ha az 1.5m-s vételárhoz belekaklulálod az átírást, honosítást stb + lakatolást-fényezést, akkor végeredményben egy szép, rozsdamentes és klímás autót kapsz kb 2-2,3m környüli árétrt. Kérdés, hogy neked megéri-e azt a plusz párszázezret és plusz fél-egy évet amíg lakatoltatsz-fényeztetsz.

- a szürke olasz import, így valószínűleg tényleg jóval kevesebb rozsdára számíthatsz. Cserébe ott van az olaszos szanaszéthúzott-karcolt fényezés lehetősége. Az árért kapsz egy valószínűleg egyből használható, cserébe egészen szürke egér külsővel és belsővel rendelkező autót amiben az egyetlen extra dolog a klíma.

Szumma: Ha a kinézet annyira nem érdekel és csak a funkcionalitásra mész, vagy pl alapból tervezel tuningot amiben benne van egy sportkormány, sportülés és egyéb finomságok beszerzése akkor a szürkét nézd meg (de legalább egy 3 ágú kormányt vegyél majd bele, mert ami most benne van az szörnyű), ha viszont az szeretnéd, hogy ne csak vezetés közben hanem leparkolás után is gyönyörrel töltsön el az autód (esetleg másoknak is leessen tőle az álla), akkor a phoenixes, lakatolós-fényezős utat kell választanod.

Üdv.: egy lakatolós-fényezős, de szebb külsejű-belsejű autót választott tag.