Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Így épül az MX-5-öm (build thread)    »    Imre Miata    |   << vissza

Imre Miata

2018-05-19 19:23:21
Hunya

Hunya

Posztok: 4770
Velünk: 3822 napja

Ma voltam kint a lovasiskolában az asszonnyal. Ismét rájöttem hogy a mazda tuningolás nem drága sport. 

Aki ezt még olcsóbban szeretné az vegye meg Imi gépét. 

Magát rengeteg szopástól és pénzköltéstől kíméli meg. 

Imi meg kezdheti elölről. Úgyis csak az a baja hogx majdnem kész van. :-)

aláírás May the Fairy be with You!
2018-05-19 14:40:58
Gyéé

Gyéé

Posztok: 8394
Velünk: 4344 napja

Válasz erre: @Imre #130714 

Szerintem okosan költöttél, mindenhol fogtad a pénzt. Ott van például a felni: Regamaster 326.000. Egyszerűen nem lehet belekötni.

:-))

aláírás

Light Vader a Roadster bolygóról

2018-05-19 14:14:06
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1877
Velünk: 2358 napja

Válasz erre: @Imre #130631 

Miért szétesett az EBC? Pedig nem is fékeztünk, csak óvatosan mentünk! Azzal a fekete David NC-vel sem álltunk le emberkedni, hanem elengedtük! Most már gumira is költhetnél, aztán irány a 2:10-es idő, mielőtt könnyes szemmel átülsz egy 1.6 90Le szívó OT-s NA-ba! :-)

aláírás

Black Sushi

2018-05-19 14:03:22
Nyiri

Nyiri

Posztok: 526
Velünk: 671 napja

Válasz erre: @Imre #130714 

Impozáns lista. Ha lesz komoly vevő ez jó alap ahhoz, hogy ha alkudni akarna. Nekem is van egy ilyen táblázatom. Néha ha sírni szeretnék megnézem. :D

aláírás

______o/___/|___

2018-05-19 12:39:41
Hunya

Hunya

Azonnal töröld le. Meglátja a feleségem!!!!

Történet:

Azonnal töröld le. Meglátja a feleséem!!!!

2018-05-19 11:53:47
Imre

Imre

Posztok: 334
Velünk: 1814 napja

A múltkor készítettem egy kis összesítést, hogy mennyit is költöttem az autóra. Lehet, hogy nem kellett volna, de közzéteszem a tisztelt közönség  okulására. Ez nem tartalmazza karbantartásokat, az átalakítások munkadíját, illetve a rengetek agyalást és utánajárást. Hát ennyi.

aláírás Under constuction.
2018-05-16 9:17:12
Hunya

Hunya

Imre, 2018-05-15 23:17:06

Azt hiszem, hogy egy kicsit elhalt a topicom. Na de majd most beindulok. Végigolvastam az eddigieket, és meg kell állapítanom, hogy jelentős elmaradásban vagyok.

A legfrissebb módosítás a féket érintette. Pawel bontásából átkerült a teljes fékszett az autómba. Előre Wilwood Dynalite 4 dugattyús féknyergek (szép pirosra festve smile ) Freaky féle konzollal 280 mm-es (Corrado) tárcsához, hátra gyári nagyfék (természetesen teljesen felújítva), Hel fém fékcsövekkel, és Carbontec XP10 (Track/Race & Extreme road) betétekkel. Az a durva, hogy Pawel elküldte a fékbetétek számláját is, és csak az volt 380 font, az ugye most majdnem 140eFt. (A múltkor össze is számoltam, hogy mennyi tuningalkatrész van az autóba beépítve. Lehet, hogy nem kellett volna.)

Szóval, a fék. Hát nagyon más. Elvileg a betéteknek be kellene melegedni, de hidegen is olyat fékezett, hogy majdnem kiestem az autóból.

@Pampalini: Remélem, hogy ez a betét már nem fog szétesni a Hungaroringen, mint az EBC.

(Valamiért nem tudok képet csatolni, de pótolni fogom. sad )

Imikém majd csak lihegek a nyomodban, de szép nagy távolságot tartva. :-)

Nagyon kíváncsi vagyok mit fogsz majd mondani Ring után, biztos nagyon jó a cucc.

(Kis felbontásban elvileg felmegy a kép.)

Vigyázz Marcelloval mert megveszi az egész autót...a fékkel kezdi. :-)

Ja, és ne számolj. Kijön belőle az ND már....

2018-05-15 23:55:23
Marcello

Marcello

Posztok: 458
Velünk: 1618 napja

Válasz erre: @Imre #130631 

Nekem nem nagyféked volt eddig is, amit mondjuk eladnál nekem, ha már úgy sincs rá szükséged? :D 

2018-05-15 23:17:06
Imre

Imre

Posztok: 334
Velünk: 1814 napja

Azt hiszem, hogy egy kicsit elhalt a topicom. Na de majd most beindulok. Végigolvastam az eddigieket, és meg kell állapítanom, hogy jelentős elmaradásban vagyok.

A legfrissebb módosítás a féket érintette. Pawel bontásából átkerült a teljes fékszett az autómba. Előre Wilwood Dynalite 4 dugattyús féknyergek (szép pirosra festve smile ) Freaky féle konzollal 280 mm-es (Corrado) tárcsához, hátra gyári nagyfék (természetesen teljesen felújítva), Hel fém fékcsövekkel, és Carbontec XP10 (Track/Race & Extreme road) betétekkel. Az a durva, hogy Pawel elküldte a fékbetétek számláját is, és csak az volt 380 font, az ugye most majdnem 140eFt. (A múltkor össze is számoltam, hogy mennyi tuningalkatrész van az autóba beépítve. Lehet, hogy nem kellett volna.)

Szóval, a fék. Hát nagyon más. Elvileg a betéteknek be kellene melegedni, de hidegen is olyat fékezett, hogy majdnem kiestem az autóból.

@Pampalini: Remélem, hogy ez a betét már nem fog szétesni a Hungaroringen, mint az EBC.

(Valamiért nem tudok képet csatolni, de pótolni fogom. sad )

aláírás Under constuction.