Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    ide minden jöhet, amit a nyomdafesték bír...    »    Hisztike és egyéb spam    |   << vissza

Hisztike és egyéb spam

2018-01-13 10:41:07
Ordune

Ordune

Posztok: 5932
Velünk: 3120 napja

Válasz erre: @WarLock #126483 

Nagyon konnyen lehet, hogy elbeszelunk egymas mellett, ugyanis en ehhez a dologhoz legkevesbe ertek. smile

Eppen ezert is kerestem a klub foruman segitseget, azonban mivel akkor nem kaptam a felesegem egy volt osztalytarsahoz fordultam. Tettem ezt azert, mert az illetonek megfelelo referencia all rendelkezesere ahhoz, hogy a feladattal megfelelo minosegben megbirkozzon, illetve a regi ismertsegnek koszonhetoen a piaci ar alatti megrendeles lehetosege sem elhanyagolhato korulmeny. Leultunk vele es elmondtuk, hogy milyen megjelesre, milyen funkciokra es lehetosegekre van szuksegunk, aminek vegighallgatasa utan o ajanlotta a WordPress platformot, amelyet mi el is fogadtunk. 

Ami az Egyesuletet illeti, folyamatosan zajlanak az esemenyek, mint ahogy ez a multban is tortent, mig nem volt meg az Egyesulet, de ezentul igyekezni fogunk rendszeresebben beszamolni a fejlemenyekrol.

aláírás

NC1 2.0 Coupe 2007
NA 1.6 1992

(Ex: NA 1.6 1990 Supercharged)

2018-01-11 23:01:51

Silent

Posztok: 79
Velünk: 1107 napja

Válasz erre: @WarLock #126483 
Elő kell a programozónak készíteni, hogy a use-case-ek alapján gyakorlatilag csak implementálni kelljen a konverter scriptet. Use case-ek alapján a teszt tervet is meg lehet csinálni. Akár automatizálható is a nagy része. A modern fórum motorok általában elnöki limuzin kategória, a képességeik 80%-a ki se használható átlag felhasználás mellett.

2018-01-11 22:50:13
WarLock

WarLock

Posztok: 1057
Velünk: 2571 napja

Válasz erre: @Ordune #126473 

Szerintem picit elbeszélünk egymás mellett. A programozónak több infó kell ahhoz, hogy belelkesüljön vagy érdemben tudjon erre reagálni, nektek pedig programozó kell. Ez eléggé dead-lock szagú téma számomra így. 

Az egyesülettel kapcsolatos topicban megosztott fejleményeknek viszont örülök, hogy végre vannak.

2018-01-11 21:05:49

Silent

Posztok: 79
Velünk: 1107 napja

Elkezdtem írni egy részletesebb kommentet, de a ahogy írtam egyre több dolog jutott eszembe... A terjedelem miatt inkább a Hunya által javasolt e-mail címre küldtem.
Facebook-ra eddig valahogy nem akaródzott fellépni, a fórumot teljes értékű platformnak érzem. smile
Mindenesetre most beléptem a csoportba. Szoktatok belépésnél bemutatkozni? Vagy hogy megy ez? Leírásban nem látom.

Történet:

Elkezdtem írni egy részletesebb kommentet, de a ahogy írtam egyre több dolog jutott eszembe... A terjedelem miatt inkább a Hunya által javasolt e-mail címre küldtem.