Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Csak dumálok, csak beszélek...    »    biztositas    |   << vissza

biztositas

2018-06-13 10:59:15

boborider

Posztok: 5
Velünk: 47 napja

Válasz erre: @Zozzer #131264 

Én is jó ötletnek tartom ritkán használt autóhoz. Mondjuk ahogy ismerem magam, úgyis akkor felejteném el aktiválni, mikor történik valami... 

Ha valaki nem ismerné, az alábbi linken olvashat róla:

https://kiszamolo.hu/aegon-smart-casco/

2018-06-13 9:59:00
Zozzer

Zozzer

Posztok: 41
Velünk: 560 napja

Sziasztok!

Használja esetleg valaki az Aegon perc alapú Casco biztosítását (Aegon Smart Casco)? Nagyon gondolkodom rajta, de érdekelnének a tapasztalatok. 

2018-04-10 22:18:59
Sheftcsenko

Sheftcsenko

Posztok: 46
Velünk: 471 napja

Válasz erre: @koteAG #127742 

Szia.

Bocs,nemtudom aktuális e még?

A biztosítást az Allianz-al kötöd,tehát nem egy ismeretlen cég.

Cascót nemtudom,nekem nincsen.

De ha felhívod őket segítenek,nagyon normálisak.

2018-02-09 19:07:11
koteAG

koteAG

Posztok: 116
Velünk: 755 napja

Válasz erre: @Sheftcsenko #118713 

És fizetnek rendesen, ha gond van? 

Illetve cascot lehet szintén kötni? smile  

2018-02-09 18:39:58
Blaise

Blaise

Posztok: 36
Velünk: 224 napja

Sziasztok!

Ha klubbtag leszek (befizetem a tagdíjat) van lehetőség esetleg veterán biztosítás kötésére? - másik autómnál lenne érdekes 84-es Autobianchi A112 Abarth

aláírás

NA  1.8  1995

2017-05-03 19:32:38
Sheftcsenko

Sheftcsenko

Posztok: 46
Velünk: 471 napja

Sziasztok.

Mivel úgy látom,hogy a tagok száma szépen gyarapszik,(jómagam sem vagyok túl régi!)

Úgy gondolom időnként érdemes feldobni a biztosítás témát.

A mai napig működik a dolog,bár kicsit macerásabb elrendezni mint egy sima kötelezőt. (De az tuti,hogy MEGÉRI!)

Csak pesten van egy iroda a 8.ker-ben.

Egyszer mindenképpen be kell menni a papírokkal.

A díjjról csak annyit,hogy 37 évesen veszprémi lakos A0-ba éves dijj 23500Ft. (B10-be pont a fele)

Valami tagsági dijj (csak egyszer van az első alkalommal) kb 7000Ft

Nincs kilómétermegkötés,éves időkorlát,mikor használhatod stb

Egyszerűen csak hobbiautóként lesz (van ) regisztrálva az autó.Ennyi!

Ja! Csak évfordulóra lehet itt is átkötni!

Én már használom,MŰKÖDIK!!!!!

http://www.kedvezmen___kotes.php#gyorslista

Történet:

Sziasztok.

Mivel úgy látom,hogy a tagok száma szépen gyarapszik,(jómagam sem vagyok túl régi????)

A mai napig működik a dolog,bár kicsit macerásabb elrendezni mint egy sima kötelezőt. (De az tuti,hogy MEGÉRI!)

A díjjról csak annyit,hogy 37 évesen veszprémi lakos A0-ba éves dijj 23500Ft. (B10-be pont a fele)

Valami tagsági dijj (csak egyszer van az első alkalommal)

http://www.kedvezmenyesbiztositas.hu/minosites_szerzodeskotes.php#gyorslista

Sziasztok.

Mivel úgy látom,hogy a tagok száma szépen gyarapszik,(jómagam sem vagyok túl régi! ????)

Sziasztok.

Mivel úgy látom,hogy a tagok száma szépen gyarapszik,(jómagam sem vagyok túl régi!)

2017-01-25 17:58:29
kovandor

kovandor

Posztok: 811
Velünk: 1927 napja

aláírás "Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away."

2017-01-21 23:06:05

lvp15

Posztok: 3
Velünk: 519 napja

Válasz erre: @Gergo13 #11434

kgfb kalkulátor nekem 97ezres ajánlatot adott ki (lehet mert 21 éves vagyok és 2.5 éve van jogsim). Annál jobban hangzik az 57ezer..

Mi a menete hogy tag legyek?

2017-01-21 21:16:45
Gergo13

Gergo13

Posztok: 102
Velünk: 640 napja

Válasz erre: @lvp15 #114337 

olvasd el a honlapot, ott van minden infó. Csak a kw, gyártási év és bónuszod számít. 

de nem biztos, h az a legjobb Neked, pl 57.386 Ft/év az 1,8-as Mx5re tagdíjjal együtt A0-ban, online nélkülük lehet olcsóbb (nekem 1,8-as MX5-re A0-ban 39.000 más biztosítónál, szintén 2017-es kötés). 

Történet:

olvasd el a honlapot, ott van minden infó. Csak a kw, gyártási év és bónuszod számít. 

de nem biztos, h az a legjobb Neked, pl 57.386 Ft/év az 1,8-as tagdíjjal együtt, online lehet olcsóbb. 

de nem biztos, h az a legjobb Neked, pl 57.386 Ft/év az 1,8-as Mx5re tagdíjjal együtt, online nélkülük lehet olcsóbb. 

de nem biztos, h az a legjobb Neked, pl 57.386 Ft/év az 1,8-as Mx5re tagdíjjal együtt A0-ban, online nélkülük lehet olcsóbb. 

de nem biztos, h az a legjobb Neked, pl 57.386 Ft/év az 1,8-as Mx5re tagdíjjal együtt A0-ban, online nélkülük lehet olcsóbb (nekem 1,8-as MX5-re A0-ban 39.000 más biztosítónál). 

2017-01-21 23:07:16

lvp15

Posztok: 3
Velünk: 519 napja

Sziasztok!

Mx-5 vásárlás küszöbén állok és lenne pár kérdésem a kedvezményes biztosításról. 

A kedvezmenyesbiztositas.hu-nál meg tudják-e mondani előre (még mielőtt megvenném az autót) hogy   fogják tudni biztosítani vagy sem? Egyáltalán mi alapján döntenek pontosan? Számít a szerződő személye, vagy csak az autó és a felhasználási módja?

Esetleg lehet a klubon keresztül intézni a biztosítást?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Történet:

Sziasztok!

Mx-5 vásárlás küszöbén állok és lenne pár kérdésem az alternatív biztosításokról. 

A kedvezmenyesbiztositas.hu-nál meg tudják-e mondani előre (még mielött megvenném az autót) hogy   fogják tudni biztosítani vagy sem? Egyáltalán mi alapján döntenek pontosan? Számít a szerződő személye, vagy csak az autó és a felhasználási módja?

Sziasztok!

Mx-5 vásárlás küszöbén állok és lenne pár kérdésem a kedvezményes biztosításról. 

A kedvezmenyesbiztositas.hu-nál meg tudják-e mondani előre (még mielött megvenném az autót) hogy   fogják tudni biztosítani vagy sem? Egyáltalán mi alapján döntenek pontosan? Számít a szerződő személye, vagy csak az autó és a felhasználási módja?

Sziasztok!

2017-01-04 23:19:29
Marcello

Marcello

Posztok: 444
Velünk: 1498 napja

Válasz erre: @szroli #113773 

A csekk már az Alliaztól jön, csak ahhoz, hogy megkapjuk a kedvezményes árat nyilván tömegesen kell megkötni, erre jó a tagság, ez amúgy éves szinten 6 ezer Ft. A kedvezményesbiztositas.hu egyébként eredendően Trabant-Wartburg klubként működött és nekik kötöttek egy csomó kedvezményes árú kötelező biztosítást (nekem van náluk Trabantom, Skodám és az MX5 is), de bármit, amire rá tudják húzni, hogy hobbi használatú, arra tudnak elég jó árat adni. Tervben volt, hogy veszek egy Hyundai Coupét, arra is működött volna, szóval bármi, amiből kevés van, amire rá lehet fogni, hogy nem napi használatú autó, arra meg lehet kötni. 

2017-01-04 19:30:44
Nitzer

Nitzer

Posztok: 1449
Velünk: 2804 napja

Válasz erre: @szroli #113773 
Nekem is a www.kedvezmenyesbiztositas.hu -nál van a kötelezőm.

Szerintem ez nem olyan tagdíjas biztosítás, mint amire gondolsz. Én az allianz-tól kapom a csekket.

aláírás

"Ha gyáva gyerek vagy, akkor a fék a te pedálod" 

.