Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Technika    »    EGR szelep    |   << vissza

EGR szelep

2018-08-11 7:49:31

Hiro

Posztok: 12
Velünk: 23 napja

Válasz erre: @MKrisz92 #132123 

Köszönöm a választ. Igazából töltve lesz a kis drága ha minden jól megy. És legkésőbb akkor meg kell csinálni. Egr vakolás nem kerul pénzbe azt otthon legyartottam milis lemezből. Kartergaz lecsapató ledig 10 ezer körül van. Lehet 1 tartályba vezetem mind a kettő Kartergaz visszavezetest. Szóval nem nagy tétel anyagilag. 

2018-08-09 22:33:21

MKrisz92

Posztok: 34
Velünk: 731 napja

Kár érte, gyári (nem feltöltött) autónál nem nyersz semmit. Pár évente ha zavar szedd szét és pucold inkább ki. Nem kötekedés, tényleg csak pénzkidobás. No meg műszakin nem fogják szeretni, készülj fel, hogy vagy tömöd a zsebüket, vagy meghúznak.

aláírás 2001 1.6 NBFL
2018-08-09 16:08:35

Hiro

Válasz erre: @Liszt #132112 

Körülbelül igen :D sétálni kell ruha nélkül az úgy zöld, mert ugye a hibrid autó is rendkívül szennyező csak sokan nem látnak a dolog mögé. Tényleg humor ilyeneket írni egy olyan fórumra ahol nem kis fogyasztású és teljesítményű hatsokerekes autók vannak,  amikkel sokan palyaznak driftelnek és masik jóparan turboval vagy kompresszorral látják el a gépet amitol biztos euro 8 lesz az mx 5 :D

2018-08-09 16:03:57

Hiro

Válasz erre: @Silent #132105 

Nyugodj meg nincs semmi baj smile    szedd be a gyógyszereid gyorsan mert elmaradt úgy erzem. smile    

Én semmi rosszat nem irtam te meg itt feszengsz meg osztod az észt, pedig senki nem kért rá. Szeretném ha te ezentúl nem valaszolgatnal mert a kérdésre nem jött válasz de a vilagbeket mar elertük és az összes bèbifókat megmentettük.  Amúgy ha már ennyire okos vagy és zöld akkor nem értem mit keresel egy mx 5 fórumon. Mert hát az mx 5 minden csak nem zöld. Ennél csak az lenne viccesebb ha egy v8 amcsi topikba irogatnal ilyen balgasagokat smile   remélem gyalog jársz és nem műanyag talpú cipőben mert az se zöld smile   bár még mindig nem értem mit keresel ebben a forumban. Nyilván nincs euro 2,3 as kosztalyú autód mert akkor elég alszent lenne amit itt előadsz. Részemről a téma iranyodba lezarva és szepen tisztelettel megkerlek, hogy ne irj több nem ide vágó hozzászolast. A kerdeseimre természetesen várom a választ tovabbra is azoktól az emberektől akik értenek is hozzá és tudnak mondatot értelmezni., mert ugye nem az volt a kérdés, hogy esni fog e az eső 2085 nyarán hanem első sorban az, hogy lesz e bármilyen negativ hatása az egr es a kartergaz nem vissza vezetésének a motorba. Csökken e a teljesítmény vagy az élettartam.  Ui. :Silent mester utólagos engedelmeddel atnevezem magam Hitlerlenin tomeggyilkos Föld elpusztitojanak :D

2018-08-09 14:41:57
Liszt

Liszt

Posztok: 833
Velünk: 1268 napja

Válasz erre: @Silent #132105 

Ezen az elven haladva gyorsan kanyarodni sem szabad mert jobban kopik a gumi, se nagyot fekez es padlozni.

aláírás

Dani 

2018-08-09 13:42:35
Silent

Silent

Posztok: 221
Velünk: 1316 napja

Válasz erre: @Hiro #132103 
Semmi-semmi... Igazad van, bárkivel megeshet amit írsz. Tankol egy kis ólmozott 95-öst, meg ad hozzá még egy kis extra ként. Kell a minőségi benya, mert el kell gurulni a kipuffogóshoz hogy kiüsse a katalizátort. Drága is, meg le is fojt vagy fél lóerőt... Az olajcsere is simán megvan otthon, már le is lett eresztve a csatornába a fagyállóval meg a fékfolyadékkal együtt. Aztán lehet csapatni. Pezseg itt a sok zöld hülye a környezetvédelmi marhaságaikkal... Esetleg még a km órát meg az indexet ki lehet iktatni... Azokat is valami hülye szabály írja elő, pedig csak zabálják az ampereket és csak kopik tőle az ékszíj... És egyébként is, az audisok meg a bömbisek is milyen jól elvannak nélküle.