Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2015-06-08 10:56:10
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja

Van 4 GB videóm, az érdekesebbeket majd feltöltöm:

- Rolinak lehűlt a gumija (vagy csak kifolyt a fülén az adrenalin)

- Porfestő Hunya

- Amikor majdnem nem álltam meg

- Roli gyors köre, stb..

aláírás May the Fairy be with You!
2015-06-08 10:55:21
pke1977

pke1977

Posztok: 578
Velünk: 3738 napja

Matyi! Gratulálok mind az eredményhez, mind a születésnaphoz!!! Egyre jobbak vagytok! Az abszolútban megszerzett hely, ahogy Hunya is írja, külön durva!

MÁS: A legközelebbi Kakucsi futamra beszerveztem egy OT-s, Abarth alkatrészekkel szépített FIAT 128 Rally-t :-)

2015-06-08 10:27:37
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja
Hunya, 2015-06-08 9:02:44

szroli, 2015-06-08 8:31:12

Isten éltesse I. Mattias-t Visonta királyát! Smile

Matyit szülinapján nem tudtam Hunya Zöld Tündérével sem elkapni! Ma legyőzhetettlen volt! Ezt bizonyítja az abszolút 8. helye is! Boldog szülinapot! Smile

Nagy köszönet Hunyának, hogy ebben a melegben nem sajnálta a Tündért és átengedte nekem. Videókra nagyon kiváncsi leszek.

Laughing

Köszi Dezsőeke és GáborNA-nak és Kacsának a finom húsokat, verseny után jól laktam nagyon!

Éljen Mátyás király Visegrád Visonta Királya! Hurrá-Hurrá!

Jó kis nap volt, a dögmeleg ellenére.

Biatorbágytól már felhúzott tetővel mentem haza, készen volt a fejem estére. Leégést megúsztam, mert kentem magam napolajjal, illetve Rolitól is kevesebb mint 2 mp-et kaptam a legjobb köröket hasonlítva. Valami 1,6 körül. Szóval ez az új target.

Matt verhetetlen volt és szerintem újabb ellenségeket elismerő pillantásokat szerzett az Mx-5-óknek, mert 8. (!!!) lett összetettben, ami nagyon nagyon jó eredmény. Szerintem több slick-es autót is megelőzve.

Ma reggel megnéztem a gumikat, amit az ottani kellemes 18-20 fokban leengedtünk 2,35-ről 2,1-re: 10 km autókázás után voltak 1,85-ön... :-)

Érdekes tapasztalat volt ez a különbség a gumik között. Nem gondoltam volna, eddig ugye javarészt a kopási indexet néztük, amiben a Federal még elvileg jobb is mint az Ad08. De úgy fest a hőtűrő képessége teljesen más a kettőnek.

Én amit éreztem, hogy sokat csökkent a túlkormányzottság, ez valószínűleg a vaskos első stabinak köszönhető, viszont ilyen szük kanyarokban és ilyen jó tapadással már éreztem a kasztni gyenge pontajait. Hihetetlenül csavarodott a szűkebb fordulókban.

Valószínűleg a keményszilentekkel, meg némi kasztni merevítéssel sokat lehetne javítani. Szerencsére nem nagyobb mutatvány ez ca. fél millánál, szóval marad egyenlőre a varázs-szőnyeg effektus.

Ja igen a Pretyekár tegnap elismerően bólogatott a 2 perc alatti időknek és mondta, hogy náluk is felmerült már egy MX-5 versenyautóvá barmolása...

2015-06-08 9:02:44
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja
szroli, 2015-06-08 8:31:12

Matyit szülinapján nem tudtam Hunya Zöld Tündérével sem elkapni! Ma legyőzhetettlen volt! Ezt bizonyítja az abszolút 8. helye is! Boldog szülinapot! Smile

Nagy köszönet Hunyának, hogy ebben a melegben nem sajnálta a Tündért és átengedte nekem. Videókra nagyon kiváncsi leszek.

Laughing

Köszi Dezsőeke és GáborNA-nak és Kacsának a finom húsokat, verseny után jól laktam nagyon!

Éljen Mátyás király Visegrád Visonta Királya! Hurrá-Hurrá!

Jó kis nap volt, a dögmeleg ellenére.

Biatorbágytól már felhúzott tetővel mentem haza, készen volt a fejem estére. Leégést megúsztam, mert kentem magam napolajjal, illetve Rolitól is kevesebb mint 2 mp-et kaptam a legjobb köröket hasonlítva. Valami 1,6 körül. Szóval ez az új target.

Matt verhetetlen volt és szerintem újabb ellenségeket elismerő pillantásokat szerzett az Mx-5-óknek, mert 8. (!!!) lett összetettben, ami nagyon nagyon jó eredmény. Szerintem több slick-es autót is megelőzve.

Ma reggel megnéztem a gumikat, amit az ottani kellemes 18-20 fokban leengedtünk 2,35-ről 2,1-re: 10 km autókázás után voltak 1,85-ön... :-)

aláírás May the Fairy be with You!
2015-06-07 19:50:01
Matt

Matt

Mi is hazaértünk. Hullák vagyunk. Mit is mondhatnék. Szuper jó volt a mai nap. Örülök a győzelemnek, annak is, hogy abszolútban egyre előreébb tudunk lopakodni. Már csak a slick-es szörnyek vannak előttünk.

Ma inkább a gumiháború volt a pályán. A Federal valahogy nem szerette ezt a meleget, az én Ad08R-jeim meg igen. Nagyon stabil a verda, csak a gazdája egy pénisz, mivel kiviszi 40fokban veretni gatya olajjal.

Köszönöm a rengeteg köszöntést, a tortákat, kaját, jókedvet. Nagyon jól esett minden.

Kacsa: a faszenedet hazahoztuk, szólj hogyan jutassam vissza.

Tolom majd fel a videókat aztán lehet elemezgetni.

Július elején Kecskemét. Roli a Hófehérkét próbálja ki, szóval gatya fel lesz kötve.

Történet:

Mi is hazaértünk. Hullák vagyunk. Mit is mondhatnék. Szuper jó volt a mai nap. Örülök a győzelemnek, annak is, hogy abszolútban egyre előreébb tudunk lopakodni. Már csak a slick-es szörnyek vannak előttünk.

Ma inkább a gumiháború volt a pályán. A Federal valahogy nem szerette ezt a meleget, az én Ad08R-jeim meg igen. Nagyon stabil a verda, csak a gazdája egy pénisz, mivel kiviszi 40fokban veretni gatya olajjal.

Köszönöm a rengeteg köszöntést, a tortákat, kaját, jókedvet. Nagyon jól esett minden.

Kacsa: a vaszenedet hazahoztuk, szólj hogyan jutassam vissza.

Tolom majd fel a videókat aztán lehet elemezgetni.

Július elején Kecskemét. Roli a Hófehérkét próbálja ki, szóval gatya fel lesz kötve.

2015-06-07 19:52:55
Bird

Bird

Posztok: 3817
Velünk: 5767 napja
atomin, 2015-06-07 19:32:47

Néhol a fókusz elment.. csak telefonos, de análizálhatjátok ezt a kanyart. Szerintem nem sikerült mindenkiről, sorry :/

https://www.youtube.___dPPqNdOyXsMzKgrzNS-4

Kaja remek volt, a torta is, idő csodás, leégtem, nem versenyeztem, de nagyon elfáradtam.

Ez a kép is elég MATT lett!!! smile )))))

Forró volt a torta?

aláírás Kilinccsel elöre:)

Történet:

atomin, 2015-06-07 19:32:47

Néhol a fókusz elment.. csak telefonos, de análizálhatjátok ezt a kanyart. Szerintem nem sikerült mindenkiről, sorry :/

https://www.youtube.com/playlist?list=PLH-DCndiFzRA9dPPqNdOyXsMzKgrzNS-4

Kaja remek volt, a torta is, idő csodás, leégtem, nem versenyeztem, de nagyon elfáradtam.

Ez a kép is elég MATT lett!!! :))))))

2015-06-07 19:32:47

atomin

Posztok: 2354
Velünk: 3004 napja

https://www.youtube.___dPPqNdOyXsMzKgrzNS-4

Történet:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLH-DCndiFzRA9dPPqNdOyXsMzKgrzNS-4

2015-06-07 19:07:15
tourist

tourist

Posztok: 403
Velünk: 2591 napja

Isten éltesse Mattias-t és gratula neki!

Erdmények, képek, videók?

2015-06-08 8:31:12
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3505 napja

Laughing

aláírás

Black Sushi

Történet:

Nagy köszönet Hunyának, hogy ebben a melegben nem sajnálta a Tündért és átengedte nekem. Videókra nagyon kiváncsi leszek.Laughing

Laughing

Köszi Dezsőeke és GáborNA nak a finom húsokat, verseny után jól laktam nagyon!

2015-06-07 18:18:27

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3069 napja

Nem dobtuk szét Frown.elnézés.Nagyon finom volt a tarja is.

2015-06-07 17:16:23
Dezsoeke

Dezsoeke

Posztok: 367
Velünk: 3159 napja

Szerencsére gond nélkül egy huzamban hazaértünk. 

Mintha direkt nem is akart volna a kocsi a versenyen elindulni. Megijedt a hőségtől.

Nagy kár, mert a csalós, tapadós gumijainkkal GáborNAk lett volna esélye

2015-06-06 20:23:23
zed1

zed1

Posztok: 935
Velünk: 4103 napja
Dezsoeke, 2015-06-06 15:29:18

Szia!

Vettem néhény kiló csirke és sertéshúst, meg grillkolbit szalonkával. 

nem tudunk olyan sokan lenni, hogy mind elfogyjon smile

Szószok/ketchup/mustár lesznek, de savanyút nem viszek.

Viszek még egy asztalt, meg három napernyőt, de székeket, ha van hozzatok, ha van!!

meg sok innivalót, és hideget smile

Viszünk egy hűtőtáskát (nem elektromos, csak jégakkus sajna), benne lesz hat liter víz és egy-egy csomag savanyú uborka és dinnye.Wink

Mod: Annyi még csak, hogy edzésre fogunk kb. odaérni, ha tudtok, egy helyet fogjatok már a savanyúknak.Laughing

Történet:

Szia!

nem tudunk olyan sokan lenni, hogy mind elfogyjon:)

Viszek még egy asztalt, meg három napernyőt, de székeket, ha van hozzatok, ha van!!

meg sok innivalót, és hideget:)

Viszünk egy hűtőtáskát (nem elektromos, csak jégakkus sajna), benne lesz hat liter víz és egy-egy csomag savanyú uborka és dinnye.Wink

2015-06-06 19:57:31
Gyéé

Gyéé

Posztok: 9093
Velünk: 5491 napja

Matt, szerintem ne egyetek belőle! Ősi trükk hogy WC-re küldjük a nagy riválisokat és így nyerünk. 3:30-tól a vonatkozó rész. https://m.youtube.com/watch?v=ULTtWUZhD9c

aláírás DrasticPlastic Driver
2015-06-06 16:53:14
Matt

Matt

Szia!

úú ez jól hangzik. kihívás lesz ilyen melegben grillezni meg még jó időket is menni.

költségeket majd dobjuk szét.

mi visszük a két klub-os zászlót.

savanyú nem kell, annak ott lesz majd Hunya meg Roli szájíze. wink Muhaha!

Történet:

Szia!

nem tudunk olyan sokan lenni, hogy mind elfogyjon:)

meg sok innivalót, és hideget:)

úú ez jól hangzik. kihívás lesz ilyen melegben grillezni meg még jó időket is menni.

költségeket majd dobjuk szét.

mi visszük a két klub-os zászlót.

2015-06-06 15:29:18
Dezsoeke

Dezsoeke

Posztok: 367
Velünk: 3159 napja

Szia!