Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2018-09-09 17:00:55
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1867
Velünk: 2335 napja

Lacháza eredmény:
Hosszú volt, de jó volt a társaság, Brankó nyert, gratulálok! Persze a gumija miatt!

1. Brankó
2. Roli
3. Peti
4. Matyi
5. Myair
6. Hunya
7. Nyíri
8. Atti

Készített a fiam egy videót amelyben mind a 4 futam egyszerre indul és jelenik meg osztott képernyőn, így jobban látni a hibákat és talán érezni, hogy az 1mp az nem nagy különbség.....

aláírás

Black Sushi

2018-07-02 23:24:35
Nyiri

Nyiri

Posztok: 523
Velünk: 649 napja

Válasz erre: @padregas #131572 

Jobbulást, amúgy meg nem tudok mít hozzáfúzni. Ez jutott eszembe:

aláírás

______o/___/|___

2018-07-02 22:01:11
padregas

padregas

Posztok: 194
Velünk: 2340 napja

Magyar Szlalom Bajnokság - Hatvan 2018.07.01

Egyedül képviseltem a típust, csapattársak mind lemondták. Jól tették, a pálya nem feküdt a fodrászautóknak. Egy apró parkoló lassítókkal? Na jó, nekem még tetszett volna ha nem hagyna ki rendre a kormányszervóm. Tovább rontotta az esélyeimet, hogy emiatt eltörtem az ujjam a kormányban, rögtön az első mért szakasz felén. Pontosan bal kéz hármas új alsó ujjperce törött, a középső csak ficamodott. Igen, ilyen létezik. A mentősök elláttak, azaz hozzákötötték a gyűrűst és lenyomtam a maradék két futamot. Sikerült javítanom is az időn három másodpercet, tapsot is kaptam. Eredményem: abszolút 17 a 70-ből.

Videó nem adja vissza milyen para ha izomból is alig forog a kormány, inkább bénázásnak tűnik:

Történet:

Egyedül képviseltem a típust, csapattársak mind lemondták. Jól tették, a pálya nem feküdt a fodrászautóknak. Egy apró parkoló lassítókkal? Na jó, nekem még tetszett is volna ha nem hagyna ki rendre a kormányszervó. Tovább rontotta az esélyeimet, hogy emiatt eltörtem az ujjam a kormányban, rögtön az első mért szakasz felén. Pontosan bal kéz hármas új alsó ujjperce törött, a középső csak ficamodott. Igen, ilyen létezik. A mentősök elláttak, azaz hozzákötötték a gyűrűst és lenyomtam a maradék két futamot. Sikerült javítanom is az időn három másodpercet, tapsot is kaptam. Eredményem: abszolút 17 a 70-ből.

Videó nem adja vissza milyen para ha izomból is alig forog a kormány, inkább bénázásnak tűnik:

Egyedül képviseltem a típust, csapattársak mind lemondták. Jól tették, a pálya nem feküdt a fodrászautóknak. Egy apró parkoló lassítókkal? Na jó, nekem még tetszett volna ha nem hagyna ki rendre a kormányszervó. Tovább rontotta az esélyeimet, hogy emiatt eltörtem az ujjam a kormányban, rögtön az első mért szakasz felén. Pontosan bal kéz hármas új alsó ujjperce törött, a középső csak ficamodott. Igen, ilyen létezik. A mentősök elláttak, azaz hozzákötötték a gyűrűst és lenyomtam a maradék két futamot. Sikerült javítanom is az időn három másodpercet, tapsot is kaptam. Eredményem: abszolút 17 a 70-ből.

2018-06-23 20:40:38
Tocska

Tocska

Posztok: 171
Velünk: 1122 napja

Sziasztok! 

Egy időre az utolsó bejelentkezésem a Dunántúlról. Sajnos elváltak útjaink a kis mx-el és off autóval folytatom a következő 1-2 évben.  Köszönöm a tippeket amiket lestem/kértem tőletek. Egy utolsó kedvcsináló habár már off autós smile Idei második Devecser szlalom. Részemről jól indul az új éra. Második futam és máris sikerült kategória győzelemmel zárni smile  

https://www.youtube.___eature=youtu.be&nbsp;

2018-05-03 8:29:27
Pampalini

Pampalini

MSZB Kakucsring külső.....

aláírás

Black Sushi

2018-04-25 20:31:02
Hunya

Hunya

Posztok: 4767
Velünk: 3799 napja

Hunya, 2018-04-25 12:09:18

Jó ez a Kakucsring, én továbbra is szeretem. 

A kocsim sajnos rendetlenkedett (vagy kuplung, vagy kompi, vagy szervo,vagy difi...majd kiderül), nem tudtam kigyorsítani, eltekert kormánynál olyan volt mintha csúszna a kuplung, majd egyszer csak megindult.

Néha meg tolt egyet pluszban amikor nem kellett volna...így elég random módon vettem a bójákat. :-)

Ami viszont pozitívum, hogy a nagy melegben csak 102-ig ment fel a hűtővíz mikor lejöttem (Lotusnak 110 felett volt pl.) tehát elég üzembiztos a technika motor hűtésileg.

A Meister R-ek fullra voltak tekerve elöl, hátul kicsit puhábbra, tök jó volt az egyensúly, az R888R is bírta a meleget, kanyarban nagyot lehetett sedrinteni, és az eleje is szépen fordul.

Matyi mögött kullogtam,  a legjobb köröm 1 mp-en belül volt hozzá képest, szóval elvileg lenne még dobogó esély.

Na majd Hatvanban hetvenkedek egyet, mert időközben visszajött a régi kompi is, meg van kölcsi-diffi-dzervószivattyú, minden ami elvileg szar lehet.

Videóm is majd lesz talán hétvégén, csak lakásfelújítunk és nem otthon lakunk momentán...szóval káosz a köbön.

Itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=s0iMtJvD2vw&feature=youtu.be

4. menet, a hangon nem jön át igazán, de a kigyorsításokon nm vette a tempót a gép. :-(

aláírás May the Fairy be with You!
2018-04-25 12:09:18
Hunya

Hunya

Jó ez a Kakucsring, én továbbra is szeretem. 

A kocsim sajnos rendetlenkedett (vagy kuplung, vagy kompi, vagy szervo,vagy difi...majd kiderül), nem tudtam kigyorsítani, eltekert kormánynál olyan volt mintha csúszna a kuplung, majd egyszer csak megindult.

Néha meg tolt egyet pluszban amikor nem kellett volna...így elég random módon vettem a bójákat. :-)

Ami viszont pozitívum, hogy a nagy melegben csak 102-ig ment fel a hűtővíz mikor lejöttem (Lotusnak 110 felett volt pl.) tehát elég üzembiztos a technika motor hűtésileg.

A Meister R-ek fullra voltak tekerve elöl, hátul kicsit puhábbra, tök jó volt az egyensúly, az R888R is bírta a meleget, kanyarban nagyot lehetett sedrinteni, és az eleje is szépen fordul.

Matyi mögött kullogtam,  a legjobb köröm 1 mp-en belül volt hozzá képest, szóval elvileg lenne még dobogó esély.

Na majd Hatvanban hetvenkedek egyet, mert időközben visszajött a régi kompi is, meg van kölcsi-diffi-dzervószivattyú, minden ami elvileg szar lehet.

Videóm is majd lesz talán hétvégén, csak lakásfelújítunk és nem otthon lakunk momentán...szóval káosz a köbön.

2018-04-24 21:23:02
padregas

padregas

Posztok: 194
Velünk: 2340 napja

Leggyorsabb köröm 1:42,908:

Illetve az uctai gumis:

2018-04-23 11:10:22
Matt

Matt

Posztok: 2623
Velünk: 3946 napja

Tegnap lement az idei OSZAK 2. futama a Kakucsringen. 

Elég tempós pályát raktak ki a szervezők, nekem személy szerint nem tetszett különösebben. Az edzés körön a szervezők mindent megtettek, hogy szétszivassák a mazdás különítményt. Brankó, Beni és Roli elé is kiengedtek egy tetülassú járgányt, uh az edzés nekik kvázi dobós volt.

Az már az elején látszott, hogy Brankó foghatatlan. Ültem mellette az edzés körön. Az általa használt gumik tapadása egészen szürreális még az Ad08-as Yokohamákhoz képest is. 

Dávid nagyon szép időket ment, de konstans 1-1,5mp-et kapott még ő is Brankótól. A harc végülis a dobogó legalsó fokáért ment Roli és köztem. Hunya autója rakoncátlankodott , így nem volt esélye komolyabb időkre. Rolival nagyot meccseltünk. Végül szűk 2 tized mp-cel tudtam elé kerülni. Végre sikerült kupát nyerni. Talán még sose örültem trófeának úgy mint ennek és sokat elmond a mostani mezőnyről. 

Most nagyon hosszú pihenő és csak július 1-én lesz futam Hatvanban a Bosch gyár parkoló részén. Kiváncsi vagyok. Remélem arra Jorpeti is visszatér, meg talán jönnek új arcok.

Leggyorsabb köröm, hemzseg a hibáktól, elég szenvedős, nem szeretem Kakucsot még mindig.

2018-04-23 7:39:13
Tocska

Tocska

Posztok: 171
Velünk: 1122 napja

Sziasztok! Nálunk is folytatódott a versenyzés Devecserben. Kat 3. hely 1,7 mp lemaradva a győzelemről és 0,1-el a másodikról. Ilyen szoros talán még sose volt smile Szokásos élvezetes tempós pálya. 
Kis ízelítő: https://youtu.be/U7NEbTD-_yo

2018-04-19 19:23:36
Pampalini

Pampalini

Szlalomon már van ilyen szolgáltatás is, hogy befizethetsz egy külső videóra!
Most vasárnap versenyezni fogunk Kakucson, gyertek próbáljátok ki, de legalább nézzétek meg és szurkoljatok (ez a része ingyenes!)
Lelátó, büfé, jó idő és a remek hangulat garantált!

aláírás

Black Sushi

2018-04-17 6:42:28
Hunya

Hunya

Pampalini, 2018-04-16 21:42:00

Állítólag rovatunk következik:

- Állítólag Padlógáz nem fog tudni a szombati munkanap miatt beb@szni verseny előtt

- Állítólag Hunyadi új kompresszora csak 5bar-t tölt

- Állítólag Hunyadi most sem szeretné megvárni az eredményhirdetést

- Állítólag Mr Kakucs nem fékez az ACW körön már nem csak az 1. de a 2. sikán után sem a balos előtt, csak beveszi

- Állítólag Dávid új gumival készül, mert tavaly megszokta már a sikert

- Állítólag valami anti bójahiba kapszulával is készül

- Állítólag Hunyadi kocsija átment a KPM vizsgán

- Állítólag csak a légzsákba kötöttek bele

- Állítólag matrica rendszáma lesz: HUY001

- Állítólag Jorpet BMW színűre festi a kocsiját

- Állítólag ezért nem tud jönni és nem a vereségtől fél

- Állítólag Matyi kereste és megtalálta a flow-t

- Állítólag a kárpátok alján 

- Állítólag már csak júliusban lesz a következő verseny

- Állítólag sötétben kurva jól néz ki Hunyadi új NBFL lökőse

- Állítólag Hunyadi és Roli barátok

- Állítólag nagyon jó hangulat lesz

- Állítótag Brankó nem lesz dobogós abszolútban

Állítólag nem kapod vissza a kormányodat. :-)

2018-04-16 21:42:00
Pampalini

Pampalini

- Állítólag Padlógáz nem fog tudni a szombati munkanap miatt beb@szni verseny előtt

- Állítólag Mr Kakucs nem fékez az ACW körön már nem csak az 1. de a 2. sikán után sem a balos előtt, csak beveszi

- Állítólag nagyon jó hangulat lesz

- Állítótag Brankó nem lesz dobogós abszolútban

aláírás

Black Sushi

Történet: