Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2017-09-17 16:18:24
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja

Racerendereztem kicsit a hétvégén, egész jó progi.

Tudja kezelni a Trackaddict adatokat is és az MS logot is, a Trackaddict Androidon meg végre felismeri a 10Hz-es Garmin GPS-t, szóval innentől mindenről ilyen videót tudok majd készíteni. Főleg ha lesz időm rá. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Y0L32zpkUYc&feature=youtu.be

aláírás May the Fairy be with You!
2017-09-11 16:46:08
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Válasz erre: @Marcello #123015 

Október 1. Kiskunlacháza

Kezdőknek ideális, mert ha ott pálya tévesztés nélkül végigmész a többi már gyerekjáték. smile

Regisztráció még nincs megnyitva. Infók itt: http://www.autoszlalom.hu/ 

2017-09-11 16:37:14
Marcello

Marcello

Posztok: 600
Velünk: 2766 napja

A szombati ügyességi annyira meghozta a kedvem a szlalomhoz, hogy a következő OSZAK-on tiszteletemet tenném a kis BBR-rel. Az időpontokról, nevezésről, következő futamról lehet már tudni valamit? Legalább lesz valaki, aki zeró  szlalom tapasztalattal átveszi az utolsó helyezettnek járó díjat :D 

2017-09-07 7:25:29
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Hunya, 2017-09-05 9:13:46

Megint bebizonyosodott hogy nem csak a technika számít. 

Brankó meg Dávid mentális állapotára Rolinak nincs hatása. Ezért ők jókat mennek. 

Hisznek magukban meg a vasban. 

Pedig Dávidnál még a hellóhaverolajatfolyatakocsid trükköt is bedobták a szervezők. De ez sem hátráltatta. 

:-)

Az utolsó másodpercekben tisztán látszik, hogy Brankó kezében a tablet mellett egy Baba olajos flakont szorongat! Nekem semmi közöm nem volt hozzá, de tényleg!

aláírás

Black Sushi

Történet:

Hunya, 2017-09-05 9:13:46

Brankó meg Dávid mentális állapotára Rolinak nincs hatása. Ezért ők jókat mennek. 

Pedig Dávidnál még a hellóhaverolajatfolyatakocsid trükköt is bedobták a szervezők. De ez sem hátráltatta. 

Erre gondolsz? Az utolsó másodpercekben tisztán látszik, hogy Brankó kezében a tablet mellett egy Baba olajos flakont szorongat! Nekem semmi közöm nem volt hozzá, de tényleg!

2017-09-05 9:13:46
Hunya

Hunya

2017-09-05 9:11:12
Hunya

Hunya

szroli, 2017-09-05 8:26:28

Gratulálok mindenkinek! Kemény 2 napot nyomtunk le a Ringen és most szombaton is ott leszünk! :-)

Szombati nap sok izgalmat nem hozott, Dávid úgy nyerte, hogy a legjobb futamában bójázott. Vasárnap már izgalmas lett, mert Brankó majdnem elkapta, 1 tizeddel végzett Dávid mögött.

Én szombaton a régi Advanokkal szenvedtem, míg vasárnapra felraktam a PS4-ket, hátha esni fog, nem esett. Mindkét nap a két széria sárga Lotus mögött, a 3. helyen végeztem S4-ben.

Valaki azt mesélte, hogy azért nem jön több klubtárs szlalomozni, mert a Hunyával mi állandóan szívatjuk és cinkeljük egymást, remélem ez nem így van! Pl. ott van Guminagyhatalom Brankó, akinek minden időjárási körülményre van versenygumija és majdnem olyan gyors, mint Dávid utcain, ennek ellenére őt sem szoktuk cinkelni!

Viccet félre, itt tényleg mindenki örül a másik sikerének, ami nem mindig kupákat jelent. Jó látni, hogy pl. Jorpet, aki tavaly még 10-20mp kapott tőlem futamonként most már csak 1 mp-re van, sőt idén már van egy kupája is! Szerintem ez felér egy bajnoki címmel! Gyertek és próbáljátok ki! Találkozón az ügyességi verseny első 10 helyezettjének meg mindenképpen ajánlani fogom.

Szombati:

Vasárnapi:

Remélem beférek az első 10-be. :-)

2017-09-05 8:26:28
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Gratulálok mindenkinek! Kemény 2 napot nyomtunk le a Ringen és most szombaton is ott leszünk! :-)

Szombati nap sok izgalmat nem hozott, Dávid úgy nyerte, hogy a legjobb futamában bójázott. Vasárnap már izgalmas lett, mert Brankó majdnem elkapta, 1 tizeddel végzett Dávid mögött.

Én szombaton a régi Advanokkal szenvedtem, míg vasárnapra felraktam a PS4-ket, hátha esni fog, nem esett. Mindkét nap a két széria sárga Lotus mögött, a 3. helyen végeztem S4-ben.

Valaki azt mesélte, hogy azért nem jön több klubtárs szlalomozni, mert a Hunyával mi állandóan szívatjuk és cinkeljük egymást, remélem ez nem így van! Pl. ott van Guminagyhatalom Brankó, akinek minden időjárási körülményre van versenygumija és majdnem olyan gyors, mint Dávid utcain, ennek ellenére őt sem szoktuk cinkelni!

Viccet félre, itt tényleg mindenki örül a másik sikerének, ami nem mindig kupákat jelent. Jó látni, hogy pl. Jorpet, aki tavaly még 10-20mp kapott tőlem futamonként most már csak 1 mp-re van, sőt idén már van egy kupája is! Szerintem ez felér egy bajnoki címmel! Gyertek és próbáljátok ki! Találkozón az ügyességi verseny első 10 helyezettjének meg mindenképpen ajánlani fogom.

Szombati:

Vasárnapi:

aláírás

Black Sushi

2017-09-04 12:32:33
padregas

padregas

Posztok: 265
Velünk: 3510 napja

Válasz erre: @Tocska #122683 

Igen, ez már vállalhatóbbnak tűnik, de rajtnál máris van egy komoly keresztborda, ami nem lenne baj, ha nem építettem volna betonkeményre a kocsimat. Kizárja az indulásomat, hogy előző napon lesz az MSZB utolsó futama Kakucson, amit tovább nehezít az is, hogy egyedül maradok a hétvégére a lányommal... De meglássuk, engem érdekelne egy-egy ilyen futam is az évben.

2017-09-04 9:41:42
Tocska

Tocska

Posztok: 171
Velünk: 2292 napja

Válasz erre: @padregas #122671 

Akkor próbálj ki egy bakonyszentlászlói futamot. Okt. 22. lesz a  következő és egyben utolsó idén. Az útfelület jó a környezet régi bányatelep. Youtubon videóm között találsz róla felvételt (belső kamerásat).  bakonyrally.hu-n vannak fent az infók. Ha kifüggesztik a nevezés dátumát akkor majd beírom ide. Majd talán megint a ringre elmegyek jövőre. 

2017-09-03 22:12:43
Hunya

Hunya

Hunya, 2017-09-03 21:00:34

Tocska egy Kenblokk!!! Bevállalja. :-)

Vissza az emeszbére. Gyík vagyok de legalább fejlődőképes. Az utolsó futamom 2.6 mp-el lett jobb, mint a második. 

Viszont élveztem mint állat.

Ez a videó a bemelegítésről, ami még vicces-vizes volt:

https://www.youtube.com/watch?v=IXUOlVSiJHI&feature=youtu.be

A harmadik kör még uploading...

Itt a harmadik köröm ami 1.16.097 lett.

https://www.youtube.com/watch?v=ZhvmoS-XQCg&feature=youtu.be

Történet:

Hunya, 2017-09-03 21:00:34

Vissza az emeszbére. Gyík vagyok de legalább fejlődőképes. Az utolsó futamom 2.6 mp-el lett jobb, mint a második. 

Itt a harmadik köröm ami 1.46.09 vagy ilyesmi lett.

https://www.youtube.com/watch?v=ZhvmoS-XQCg&feature=youtu.be

2017-09-03 21:00:34
Hunya

Hunya

2017-09-03 20:24:01
padregas

padregas

Válasz erre: @Tocska #122667 

A kamerád nagyon lent van, amitől sokkal gyorsabbnak hat a felvétel a valóságnál, de volt benne tempós rész is. Tény hogy fényévekkel biztonságosabb az emeszbé, de abból meg pont emiatt hiányzik az adrenalin. Én vállalnék hasonló futamokat, de csak jóminőségű útfelületen. Egy magasabb vagy benti felvétel neked is sokkal tanulságosabb és a pályára is jobb a rálátás. Gyere el egyszer oszakozni!

2017-09-03 19:14:40
Tocska

Tocska

Posztok: 171
Velünk: 2292 napja

Válasz erre: @Balage76 #122662 

Az életveszélyes szerintem túlzás. Nincs tempó. Alig raktam neki 2.-at is. Illetve a szervezők erre figyelnek, ha olyan rész van ahol nem igazán jó ötlet feszegetni a határokat úgy bójázzák ki vagy tesznek elé lassítót stb. Ad neki egy kis plusz ízt a terep okoz plusz megoldandó problémákat. pl az első ilyen homokos vacak ahol hiányzott az út, első két körön betépett balra harmadikon nagyon készültem majd jobbra húzott. Hangárajtón úgy sikerült kijönnöm, hogy szerintem 1cm-re volt a tükrömtől. Körbesétálsz látod hol nem vicces a pálya és hamar le kell vetkőznöd ezeket a gondolatokat és félelmet mert nem lesz esélyed. 3 kört mehetsz autóval és a 2 legjobb összege dönt. Ott sajnáltam kicsit az autót, de ma vissza gondolva hiába lettem utolsó hiába volt szűk a pálya még az mx-nek is de bazi jó volt. Idei abszolút legjobb verseny amin voltam. Ha holnap lenne újra már csörögne főnököm telója hogy szabin leszek smile

2017-09-03 18:51:36
padregas

padregas

A hétvége eredményei:

2017-09-03 16:55:48
Balage76

Balage76

Posztok: 253
Velünk: 2398 napja

Válasz erre: @Tocska #122631 

Jópofa egy ilyen pálya, de szerintem konkrétan életveszélyes. Elnézel valamit és beleszaladsz a rönk-rakásba akkor ott komoly gond lehet.