Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2017-06-13 10:34:23
padregas

padregas

Posztok: 265
Velünk: 3510 napja

Válasz erre: @Hunya #120061 

Tök egyszerű és ingyenes (reklámmal). Adatokat a RaceChrono Pro rögzíti 10hz GPS-ről és BT OBD2-ből, amit lehet eleve RRhez exportálni. Sajnos  mindig otthon hagyom a pulzusmérőmet, pedig azt is ki lehetne rakni érdekességnek. A RaceRenderben össze tudod húzni az adatsávot a videósávval, minimális vágást is lehet csinálni persze, viszont mentegetni kell időnként, néha fogja magát és kifagy. Több kamerás felvételt is össze lehet pakolni kép a képben megoldással. Szóval fasza, ajánlom.

2017-06-13 8:56:39
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja
padregas, 2017-06-12 23:41:21

Képekért klikk!

Tetszik ez a Race Render. Ez ugyanaz mint a Track Addict? Értelmesen használható?

aláírás May the Fairy be with You!
2017-06-12 23:41:21
padregas

padregas

Képekért klikk!

2017-06-12 19:56:00
Hunya

Hunya

szroli, 2017-06-12 19:33:26

Válasz erre: @Hunya #120045 

Dávidnak volt egy rossz előérzete ezért nem állt rajthoz. Mindenki a saját felelőségére versemyez, felmérte, hogy nagyon a határon kellene mennie, hogy versenybe legyen a kompis társakkal és emiatt féltette a szép kocsiját. Ennyi!

Robák szerint a versenyzők megbeszélték titokban, hogy engedik Somkittyt nyerni mert szülinapja volt és apai örömök elé néz, emiatt nem lesz ideje versenyekre járni. Mivel David még készakarva sem képes lassan menni inkább nem állt rajthoz! Bottaszt pedig Hunyadi felesége kérte szezon elött, hogy más kategóriába nevezzen mert nehezen bírta a család Alex vergődését és a feleslegesen fejlesztésekre költött pénzek is nagyon megterhelők voltak tavaly! Padlógáz tegnap utólag bevallalt egy boja hibat hogy Hunyadit kompis palyan ne verje meg egy szivo! Hunyadi ezt még nem tudta ezért nem várta meg az eredmenyhirdetest es csalodottan tavozott! MX csapatot a hihetetlen nagylelkuseg jellemzi! Buszke vagyok ratok sracok irta Robak a fészbukkon! :-)

Robák Robi kedvességért ajándék halakban részesül, melyeket Prost-Tata fog neki (természetesen kipróbálás után, mert fontos a minőségbiztosítás) személyesen átadni. 

Ezzel is próbáljuk Robi szellemiségét a spontán és pillanatnyi örömök megélésének irányába fejleszteni. 

A rezgés legyen veletek! :-)

2017-06-12 19:33:26
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Válasz erre: @Hunya #120045 

Dávidnak volt egy rossz előérzete ezért nem állt rajthoz. Mindenki a saját felelőségére versemyez, felmérte, hogy nagyon a határon kellene mennie, hogy versenybe legyen a kompis társakkal és emiatt féltette a szép kocsiját. Ennyi!

Robák szerint a versenyzők megbeszélték titokban, hogy engedik Somkittyt nyerni mert szülinapja volt és apai örömök elé néz, emiatt nem lesz ideje versenyekre járni. Mivel David még készakarva sem képes lassan menni inkább nem állt rajthoz! Bottaszt pedig Hunyadi felesége kérte szezon elött, hogy más kategóriába nevezzen mert nehezen bírta a család Alex vergődését és a feleslegesen fejlesztésekre költött pénzek is nagyon megterhelők voltak tavaly! Padlógáz tegnap utólag bevallalt egy boja hibat hogy Hunyadit kompis palyan ne verje meg egy szivo! Hunyadi ezt még nem tudta ezért nem várta meg az eredmenyhirdetest es csalodottan tavozott! MX csapatot a hihetetlen nagylelkuseg jellemzi! Buszke vagyok ratok sracok irta Robak a fészbukkon! :-)

aláírás

Black Sushi

2017-06-12 16:40:19
Hunya

Hunya

szroli, 2017-06-12 16:30:45

Válasz erre: @Matt #120038 

Jó ez így! Mert van a közepesnél kicsit magasabb összeg amiért alábecsülöm magam!

Meg amiért Dávid mégsem indult Lajosmizsén. Mert elég feltűnő, hogy véletlenül meggondolta magát...nem a széria kupákról van itt szó?

2017-06-12 16:30:45
Pampalini

Pampalini

Válasz erre: @Matt #120038 

Jó ez így! Mert van a közepesnél kicsit magasabb összeg amiért alábecsülöm magam!

aláírás

Black Sushi

2017-06-12 15:53:03
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Csak a nyomonkövetés végett, jelenleg így áll az idei évben az MX-5 kategória. Csalóka mert Dávid és én csak 2 versenyen voltunk. Meg ugye ott van Roli aki mindig alábecsüli magát pedig most ő vezetne ha ide nevezett volna. Szerintem ez lesz/lehetett volna az eddigi legkiélezettebb év ha Roli ide nevez és Dávidot sikerül egy kicsit megrendszabályozni a Hungaroringen.

Kiskunlacháza Kakucsring Lajosmizse Hungaroring Hungaroring Kiskunlacháza Kakucsring Összetett
1. Hunya 8 5 8 21
2. Dávid 10 10 0 20
3. Brankó 6 8 6 20
4. Jorpet 5 6 4 15
5. Matyi - 4 10 14
6. Dani 4 3 5 12
7. Laci 2 2 2 6
8. Kacsa 1 - 3 4
9. Püspök Ádám 3 - 0 3
10. Beni 0 1 1 2
11. Myair 0 - - 0

Történet:

Csak a nyomonkövetés végett, jelenleg így áll az idei évben az MX-5 kategória. Csalóka mert Dávid és én csak 2 versenyen voltunk. Meg ugye ott van Roli aki mindig alábecsüli magát pedig most ő vezetne ha ide nevezett volna.

Kiskunlacháza Kakucsring Lajosmizse Hungaroring Hungaroring Kiskunlacháza Kakucsring Összetett
1. Hunya 8 5 8 21
2. Dávid 10 10 0 20
3. Brankó 6 8 6 20
4. Jorpet 5 6 4 15
5. Matyi - 4 10 14
6. Dani 4 3 5 12
7. Laci 2 2 2 6
8. Kacsa 1 - 3 4
9. Püspök Ádám 3 - 0 3
10. Beni 0 1 1 2
11. Myair 0 - - 0

Csak a nyomonkövetés végett, jelenleg így áll az idei évben az MX-5 kategória. Csalóka mert Dávid és én csak 2 versenyen voltunk. Meg ugye ott van Roli aki mindig alábecsüli magát pedig most ő vezetne ha ide nevezett volna. Szerintem ez lesz/lehetett volna az eddigi legkiélezettebb év Roli nevez és Dávidot sikerül egy kicsit megrendszabályozni a Hungaroringen.

1. Hunya 8 5 8 21
2. Dávid 10 10 0 20
3. Brankó 6 8 6 20
4. Jorpet 5 6 4 15
5. Matyi - 4 10 14
6. Dani 4 3 5 12
7. Laci 2 2 2 6
8. Kacsa 1 - 3 4
9. Püspök Ádám 3 - 0 3
10. Beni 0 1 1 2
11. Myair 0 - - 0
2017-06-12 10:02:08
Hunya

Hunya

szroli, 2017-06-12 9:17:11

Válasz erre: @Gyéé #120031 

Nagy igyekezetében elcsapott egy bóját, de szerencséje is volt: Brankó is elcsapott egyet és Dávid nem indult és én sem neveztem Mx5-be.

Ezen kívül szét volt esve fejben, izgult mint állat, béna volt,  és szokás szerint újra kellett futnia a második futamot mert lerohadt előtte egy BMW. :-)

Csak 47 fok volt bent a kocsiban...ennél durvább talán csak az emlékezetes Visonta volt...azt is Matt nyerte anno, mert akkor is ezt kapta szülinapjára.

Pöcs vagyok na...nem vállaltam el a sikánt a végén a villanyoszlopok között 100-al mint a fiatalok: MattFater és HalasBrankó. :-)

Roli csak behozta az autót, közben nézte van-e valahol kutya.

Dagobert bácsi és a Kacsacsalád folyamatosan jött-ment mindenféle kék vasakkal, szerintem össze is keverték őket a szervezők, így Beni idejét írták be Daninak. :-)

Ádám szépet ment a szériaközeli NB-val, Vamosz A'la Playa meg annyira belefeledkezett a régi barátnős cummantós emlékeibe (ami HalasBrankó más nevén Prost-Tata memoárjai alapján idéződött fel) hogy még a bójasorok között is csak könnyeseket sóhajtozva kanyargott, néha néha törölve egyet a szemén, ami  abukó miatt nehézkes volt.

Egyszóval jó kis rallysprint volt na! Szép hely, jó idő, tó, fagyi, szar babgulyás, ilyenek.

Annyira nagyot szórt a mezőny, hogy még a profik is csak lestek. Tündi a gyakorló körében öszevissza esett kelt, Kishefler meg javult több mint 5 mp-et a végén. Szóval szerintem senki sem tudta két futamból kimaxolni a dolgokat, kivéve Brankót. :-)

Kár azért a bójahibáért, megérdemelte volna az ezüstöt.

Jorpet is bátor volt, rakta keresztbe ahol csak elfért. Bird meg Dávid meg fasza képeket lőtt. Porolunk rajta mint a rallysok.

Azt a tanulságot szűrtem le, hogy:

- nem szabad parázni

- nem szabad izgulni

- ki kell tolni a szemét gondolkodás nélkül, agyalni nem szabad, csak autózni egyet szívből (persze mondani könnyű)

Aztán utána örülni. :-)

2017-06-12 9:17:11
Pampalini

Pampalini

Válasz erre: @Gyéé #120031 

Nagy igyekezetében elcsapott egy bóját, de szerencséje is volt: Brankó is elcsapott egyet és Dávid nem indult és én sem neveztem Mx5-be.

aláírás

Black Sushi

2017-06-12 9:03:50
Gyéé

Gyéé

Posztok: 9093
Velünk: 5491 napja

És akkor most Hyundai beszámolója? Mi volt az error?

gratula Matt,  az utánpótlás büszke lesz majd APURA aki ajtóvejzenyső.

aláírás DrasticPlastic Driver
2017-06-12 8:39:30
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Király volt a tegnapi nap. Érdekes pálya volt. Sok versenyző sírt, hogy kicsit tempósabb pályarajzok is lehetnének időnként pl. Kakucson, erre léptek a szervezők és csináltak egy rally szakaszt. Én egy kicsit megilletődtem, mert nagyon szűk az út, végig házak, oszlopok, fák, rengeteg por-kavics volt a pályán és a végén 3. ordítón érkeztünk meg kétszer is tempós kígyókhoz, ahol ha kiszalad az ember alól a vas ott tuti keletkezik valami komolyabb kár.

Sebaj, azért kellő óvatosággal de folyamatosan próbálgattuk a határokat. Mivel nagyon sok szűk 90-fokos kanyar is volt meg hosszú kigyorsítás itt a feltöltés legalább 2-3 mp előnyt jelentett. Ezt nekem sikerült ki is használni, a bójákat megtiszteltem, nehogy bójahibán menjen el a verseny és tempós szakaszon kitapostam a belét a kicsikének, a féktávok is jók lettek, így egy abszolút 18. hellyel behúztam végre az MX-5 kategóriát. Utoljára tavaly ilyenkor sikerül nyerni, most meg valószínűleg egy ideig ez volt az utolsó versenyem. Aki nem tudná az utánpótlás nevelésen fogok dolgozni nagyobb erőkkel. smile

Szóval ez a tegnap egy nagyon szép emlék marad, azt sajnálom, hogy Dáviddal nem meccseltük egy jót, bár itt nagyon égő lett volna kikapni.

Ez volt a 2. gyors köröm.

2017-06-12 7:01:28
Pampalini

Pampalini

Szanfranciszkó akarom mondani Lujizmise utcái avagy London és Isztambul között féltávon!

Gratula Somkittynek hogy demonstrálta hogy mire jó egy kompresszor! Hunyadinak meg hogy mire nem!  Padlógáznak meg azért mert ilyen állapotban csak 1 bóját csapott el! 

"Hozd haza Roli" köröm

aláírás

Black Sushi

Történet:

Szanfranciszkó akarom mondani Lujizmise utcái avagy London és Isztambul között féltávon!

Gratula Somkittynek hogy demonstrálta hogy mire jó egy kompresszor! Hnyadinak meg hogy mire nem! Padlógáznak meg azért mert ilyen állapotvan csak 1 bóját csapott el!

"Hozd haza Roli" köröm

2017-06-11 23:59:00
padregas

padregas

Robák Robi egész nap csak pecázott. Állítólag apró halra ment. Remélem jut majd ideje megírni ki milyen kupát fogott ki az idei  balassagyarmati ácsverseny indulóiból.

2017-06-06 9:07:24
Hunya

Hunya

Hétvégén Lajosmizsén kb 30 fok lesz de ne feljtsetek el hosszú zárt ruhát hozni. 

Hátha a helyi butikok zárva lesznek igaz Laci? :-)

Ezen kívül ponyva az autó alá!

Én egyenesen otthonról megyek kb 5-kor indulok a fél slickeckel lábon, máshogy most nem tudom megoldani. 

De ott leszek és elpicsázok mindenkit. 

Vagy ezt már máskor is mondtam? :-)

Roli indítsd a terrort mert neked jobban megy!

Elvileg 11 emix lesz a 81-ből. Eddig azt hiszem ez a legmagasabb arány. 

Történet:

Hétvégén Lajosmizsén kb 30 fok lesz de ne feljtsetek el hosszú zárt ruhát hozni. 

Hátha a helyi butikok zárva lesznek igaz Laci? :-)

Ezen kívül ponyva az autó alá!

Én egyenesen otthonról megyek kb 5-kor indulok a fél slickeckel lábon, máshogy most nem tudom megoldani. 

De ott leszek és elpicsázok mindenkit. 

Vagy ezt már máskor is mondtam? :-)

Roli indítsd a terrort mert neked jobban megy!