Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2016-12-04 18:46:57
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3502 napja

Válasz erre: @zed1 #112846 

Nehéz mint egy NC! :-)

aláírás

Black Sushi

2016-12-04 18:26:01
zed1

zed1

Posztok: 935
Velünk: 4100 napja

Válasz erre: @szroli #112829 

Gratula sárcok! Jól látom, hogy sok karát került az első díjba, hogy már balanszírozni kell, hogy előre ne dőlj vele?

2016-12-04 9:34:49
Pampalini

Pampalini

Hunyától kaptuk tegnap! Nagy köszönet érte! :-)

aláírás

Black Sushi

2016-12-04 7:32:31
Pampalini

Pampalini

aláírás

Black Sushi

2016-12-02 14:49:32
Hunya

Hunya

Posztok: 5313
Velünk: 4966 napja

Friss bulvár!!!!

Robák Robi megtudta ki indul Nico Rosberg helyett 2017-ben az F1-ben!!!!!

Szíjgyártó Bottasz, aki nem merte felvállalni NoFear Dévid elleni párharcát az MSZB mezőnyben, így inkább megfutamodott és az F1 felé veszi az irányt.

Döntését ugyan anyagi okokkal indokolja, de Robi tudja, hogy ez ordas nagy KAMU!!!!!

aláírás May the Fairy be with You!
2016-11-19 7:52:20
Pampalini

Pampalini

Válasz erre: @Hunya #112415 

De miéééért?

Mert Gáborka otthon fekszik betegen és unatkozik, Cabriosdoki sajnos nem említette neki, hogy az antibójatikumnak ilyen mellékhatásai vannak!

De miéééért?

Mert belebetegedett hogy kakucson 0,1 mp-el verted el egy nehéz faszvakarós öntödével!

Ah, ezt éééértem! Jobbulást és gyorsulást!

aláírás

Black Sushi

Történet:

Válasz erre: @Hunya #112415 

De miéééért?

Mert Gáborka otthon fekszik betegen és unatkozik, Cabriosdoki sajnos nem említette neki, hogy az antibójatikumnak ilyen mellékhatásai vannak!

De miéééért?

Mert belebetegedett hogy kakucson 0,1 mp-el verted el egy nehéz faszvakarós öntödével!

Ah, ezt megéééértem!

2016-11-18 20:40:59
Hunya

Hunya

Szlalomucil:

-          Roland drágám, már megint köhögsz, így nem mehetsz el Lacházára szlalomozni!

-          De miééééért?

-          Mert ott mindig fúj a szél, és hideg van!

-          De miééééért?

-          Mert az egy kib@szott reptér!

-          De miééééért?

-          Nem idegesíts, mert eltiltalak a szlalomtól!

-          Jól van na, de tudod, hogy ez fontos nekem! Egy csomót fizettem a Hunyának, hogy idén ne ő nyerjen.

-          Na ja, a gyerekek meg üres kiflit esznek egész héten….

-          De miééééért?

-          Mert mindig az autód az első, az az öntöde!

-          De miééééért?

-          Mert olyan sárnehéz!

-          De miééééért?

-          Mert ez nem is rendes MX-5, hanem egy ez már rendes autó, légzsákkal, tempomattal, elektromos faszvakaróval….

-          De miééééért?

-          Mert azt hitted ez majd jobb lesz, mint a szürke, amivel a Félelemnélküli mindig elvert!

-          De miééééért?

-          Mert ő egy gép, már megbeszéltük!

-          De miééééért?

-          Mert veled csak erről lehet beszélgetni!

-          De miééééért?

-          Mert egy szlalombuzi vagy!

-          De miééééért?

-          Mert a laterális gyorsulásra áll föl, mint a hülye haverjaidnak!

-          De miééééért?

-          Hát ezt én is szeretném tudni…lehet farsangkor kanyarsebességnek öltözök, az egyik lábam kékre a másikat prosra festem, aztán eldöntheted merre kerülsz!

-          De miééééért?

-          Mert nem mindegy, hogy elölről nézve van jobbra a kék, vagy hátulról. De lehet cselezek, és 2 színű lesz. A fejemen meg teniszlabda…

-          De miééééért?

-          Hogy leessen, és jól megbüntethesselek!

-          De miééééért?

-          Mert megérdemlem!

-          De miééééért?

-          Mert te mindig autózol, én meg a gyerekekre vigyázok.

-          De miééééért?

-          Mert ilyen egy rendes feleség!

-          De miééééért?

-          Hát ez az…..mert olyan jóképű és sármos vagy!

-          De miééééért?

-          Nem tudom, talán nagyapádtól örökölted.

-          De miééééért?

-          Ebbe most ne menjünk bele, genetika, tudod annak semmi köze az autókhoz.

-          De miééééért?

-          Mert nincs! Bár egyesek szerint a jó gének az NB után kivesztek a szériából.

-          De miééééért?

-          Mert az autóipar rossz irányba megy.

-          De miééééért?

-          Mert az emberek kényelmesek és lusták.

-          De miééééért?

-          Mert például sosem kelnének fel hajnalban hidegben azért, hogy egy kényelmetlen és hangos autóval elmenjenek a világ végére és ott 8 percet versenyezzenek+

-          De miééééért?

-          Mert nem értik, hogy ez értelmetlen, és pont ezért jó!

-          De miééééért?

-          Mert izgalmas.

-          De miééééért?

-          Mert 3 év alatt 3 különböző ember nyerte meg az MX-5 kupát.

-          De miééééért?

-          Mert így alakult. Tavaly kevesebb, mint 1 tized, idén majdnem pont 1 tized

-          De miééééért?

-          Mert a Hunyának hol szerencséje van, hol nincs. És ezzel nem csak ő van így.

-          De miééééért?

-          Mert ez nem csak egy technikai sport.

-          De miééééért?

-          Mert nagyon sok múlik a sofőrön is.

-          De miééééért?

-          Mert valaki akkor megy jól, ha fejben is ott van.

-          De miééééért?

-          Mert 1 mp az csak 1% különbség. És az nagyon kicsi, az nem az autón múlik.

-          De miééééért?

-          Mert amit az autó tud, azt ki is kell hozni belőle.

-          De miééééért?

-          Hogy jó sok kupánk legyen, lenyugodjál végre, és elvigyél vacsorázni!

-          De miééééért?

-          Mert szeretnék ott lenni december 3-n Kecskeméten.

-          De miééééért?

-          Mert ott lesz az a jóképű Somkitty, na meg a Félelemnélküli is.

-          De miééééért?

-          Mert tudod végre ő is kap kupát

-          De miééééért?

-          Mert megérdemli. Várt rá 3 évet­.

-          De miééééért?

-          Mert ennyi kellett ahhoz, hogy eljusson oda, hogy a legrosszabb autója legyen 3 év alatt.

-          De miééééért?

-          Ezt én sem tudom, biztos mazochista.

-          De miééééért?

-          Mert szeret sírni, hogy mindent kihozott az autójából, és így is esélytelen.

-          De miééééért?

-          Mert akkor tud másoktól autót kunyizni.

-          De miééééért?

-          Mert akkor ingyen van neki a verseny.

-          De miééééért?

-          Mert ő zsé generáció, ő már car sharingben gondolkodik,

-          De miééééért?

-          Mert fiatal, nem olyan B oldalas, mint te.

-          De miééééért?

-          Mert te már 40 is elmúltál, tudod, B oldal.

-          De miééééért?

-          Mert ennyi élet tapasztalat kellett ahhoz, hogy csatlakozhass ehhez a remek MX-5 KUPA TÁRSASÁGHOZ!!!!!! 

2016-11-14 13:37:48
Hunya

Hunya

Ezt írtam anno, most updételem:

OSZAK long term strategic plan:

-          Megtanulni autót vezetni, szépen okosan kigyorsítani (veszek leckéket a többiektől) - work in progress / esélytelen...

-          Belőni a futóművet (lengéscsillapító keménység + stabik) egy jó semleges állapotra - nagyjából jó, még mindig tail happy de leszarom

-          Leprogramoztatni a rajt automatikát - megvan

-          Berakni a 6 sebességes váltót a könnyebb lendkerékkel - lendkerék OK, hatos váltó nem lesz (max ha behal a jelenlegi)

-          Szerezni használt pályagumikat (AD048 vagy R888) + könnyű játszós felnit (a mostani 9 kg) - done

-          Gyakorolni-gyakorolni-gyakorolni - még 4-5 szezon és done!

-          Kirakni minden felesleges dolgot futam előtt a kocsiból (jobb 1 ülés, pótkerék, stb…min -15 kg.) - action item 217

-          Nem elbaszni a bójákat a futamokon - esélytelen

Hát itt tartunk. Indul a téli felkészülés....majd kitalálok még dolgokat, hogy ne unatkozzunk. :-)

2016-10-27 17:36:44
padregas

padregas

Posztok: 265
Velünk: 3507 napja

EDZÉS!

http://www.miata.hu/forum/?tid=4970&page=1

2016-10-24 20:18:06
varga-gabor

varga-gabor

Posztok: 1027
Velünk: 2604 napja

Válasz erre: @Hunya #111642 

Neeee!

De azé belőled is kinézem! : D

aláírás

EUNOS ROADSTER V SPECIAL

2016-10-24 17:51:21
Hunya

Hunya

varga-gabor, 2016-10-24 17:16:23

Kész vagy b+! : D

Na akkor elarulom hogy ez most Csabihal volt!!!!!

2016-10-24 17:16:23
varga-gabor

varga-gabor

Posztok: 1027
Velünk: 2604 napja

Kész vagy b+! : D

aláírás

EUNOS ROADSTER V SPECIAL

2016-10-24 14:23:57
Hunya

Hunya

A Szívósör Magazin legújabb extra melle melléklete egyenesen Kakucsról, középpontban a Hattyú!!!!

„Na mi a Hattyú van, avagy klónozták a Robit!?” címmel indította el az El’ Tréler Klub újabb tehetségkutató sorozatát, ahol is tehetséges fiatal újságírók készíthetnek riportokat híres versenycsapatokkal.

Lássuk az első beérkezett pályaművet:

'obák 'obi (bocs, csak kicsit 'accsolok) - A Duckteam mellett pedig a következő versenyző….öööö…. de itt csak egy köcsög béjemwé meg tréler... mellette szerszámok... és sehol senki?! de, amint látom, egy szélárnyékba húzódott részeg csöves fetreng matracon. innen még nem tudni, hogy alszik, vagy már nincs eszméleténél. jobb híján próbáljuk meg őt szóra bírni. Jó napot! Él még?

Embör - Nem!

'obák 'obi -         Rendben, csak a Black Swan csapatot kere.... de hisz magát láttam már a csapat honlapján! Maga szokott a kocsi alatt feküdni, ó csak nem a kontár szerelő? Hol a kocsi? miért nem alatta dolgozik? elvitték a feje fölül? mégis elmondaná mi történt itt?

kontár szerelő -  valami töménye van?

'obák 'obi - beszéljen, utána adok!

kontár szerelő - ha már felébresztett legyen.

'obák 'obi - látom valami nincs rendben, de kérem mondjon már valamit, nem látom sem a kocsit, sem a szurkolókat, sem a pilótákat!

kontár szerelő - az első számú pilótánk épp fülig szerelmes, így centrifugális erővel portalanította a pályát a konkurensek számára. mindezt a frissen beszerzett slick gumikkal,... bezzeg bekoptatni, az nem ment neki! Ezután tesztelte lökhárító rögzítését bójákon, még nézni is rossz volt ahogy röpködtek jobbra-balra! Elmondása szerint az ideális íveket piros szívecskék borítják, és nem mer rámenni, mert hát... Próbáltam elkobozni a telefonját, de reménytelen, az orvos is lemondott róla. Viharos szél esetleg még elfújhatta volna a rózsaszín ködöt, de csak ez a rohadt eső kezdett esni. Már meg sem lepődök, hogy az időeredményünk nem fért be az első 70 helyre, nincs itt mit tenni, már a piám is elfogyott, alszok

'obák 'obi- értem, értem, mindjárt küldöm a bulváros kisasszonyt, majd tenne még fel kérdéseket a szaftos témáról, de inkább térjünk vissza a motorsporthoz, hisz ez egy profi csapat, hol van a többi versenyző? Ámor okozta problémákra csak az amatőrök hivatkoznak...

kontár szerelő - ne is kérdezze! a szabadúszó pilóta minden sikeres körről értesülve telefonon jelzi, hogy a következő futamon biztosan részt vesz! aztán most is hol van? A másik pilóta az utolsó pillanatban lemondta, valószínűleg nem tudja kezelni a többi versenytárs okozta stresszt. Pedig még a kocsihoz is szoknia kéne, külön safety beállításokkal készültem számára

'obák 'obi - hát ilyen szurkolóhiány mellett én sem lennék pilóta a csapatnál!

kontár szerelő - mit vár, cheerleader lányokat a pilóta körül? valószínüleg vérre mennének egymással, nem kell a plusz stressz.

'obák 'obi - jó, jó értem, de legalább az autó lehetne tiszta

kontár szerelő - annyira nincs eleresztve a csapat anyagilag (kár! a szerk.), hogy a tervezett műszaki fejlesztések mellett megfizessük a kocsimosó bikinis lányok produkciót. már hideg van, túl sokba került volna.

'obák 'obi - mit hallok? fejlesztések?

kontár szerelő -  a konkurens helyi versenyző aljas húzását már korábban megírta, látja, sosem gondoltuk volna, hogy a gátlók magasság-állítójára is zárat kell szerelni... egy saját alacsonyabb tréler pedig a jelen pilóta-állomány mellett egyszerűen nem kifizetődő. de már hagyjon békén nem akarok többet beszélni.

'obák 'obi - jó, jó, persze, köszönöm a válaszokat, cserébe van nálam egy kis tömény szívesen adok, nehogy megfázzon a földön fekve

kontár szerelő - hagyja itt az egész üveget, s menjen má' tovább!

------------------------------------------------------------------------------------

FONTOS INFORMÁCIÓ!!!!!

Lapzárta után érkezett, hogy az EMENÁESZ (EMmeg Na Állljunkcsakmeg Esztapofátlanságot) vizsgálja a Black Swan csapatot,  a következő vádpontban: A csapat jogosulatlan és aljas előnyre próbált szert tenni azzal, hogy profi megjelenésével befolyásolja a konkurenciát!!!!

A Tények:

-          Saját szerelő

-          Szerelőnek külön szerviz kocsi

-          Ingyen tréler

-          Pilótáknak pom-pom lányok (2 is!!!)

-          Saját fotós

-          Bérelt I.class tesztpilóta

-          Bérelt szervízcsarnok

A Black Swan csapat menedzsere persze azonnal cáfolt mindent, és mentő körülményekre próbált hivatkozni:

-          Sajnos az időjárás nem tette lehetővé, hogy a lányok tehetségük révén összezavarják a konkurens pilótákat, de így legalább titkon készülhettünk a következő évre

-          A nap legfontosabb tanulsága, hogy a pluszsúly - főleg ha szőke - jelentős mértékben rontja a pilóta koncentrációs képességét

-          Balkanyarban smárolni rontja a köridőt

Ha bebizonyosodik a súlyos vád, mindenki ingyen sültkrumplizik majd a büfében!

2016-10-24 13:33:43
Hunya

Hunya

WarLock, 2016-10-24 13:27:08

Válasz erre: @Hunya #111616 

Tehát a bal elsőt nem lehet majd kivenni? Kezdem picit diszkriminálva érezni magam

Így jártál. Mert tőled is tartunk jövőre.... :-)

2016-10-24 13:27:08
WarLock

WarLock

Posztok: 1088
Velünk: 3981 napja

Válasz erre: @Hunya #111616 

Tehát a bal elsőt nem lehet majd kivenni? Kezdem picit diszkriminálva érezni magam