Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2016-04-18 9:26:53
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Hoppácska! Most nézem a hivatalos időeredményeket és én is kaszáltam egy bóját az utolsó körömben. Így mindössze 0,172 ms-sel vertem Dávidot. Na ez viszont már mázli volt. Nem éreztem azt a bóját.

Ez lett az MX5-cup végeredménye:

1. Matt: 3:49,750
  2. Dávid: 3:49,922
  3. Roli: 3:52,156
  4. Gleris: 3:54,797
  5. Brankó: 3:56,156
  6. Balázs: 4:12,359
  7. Fischbed: 4:14,797
  8. Szabolcs: 4:22,781

Történet:

Hoppácska! Most nézem a hivatalos időeredményeket és én is kaszáltam egy bóját az utolsó körömben. Így mindössze 0,172 ms-sel vertem Dávidot. Na ez viszont már mázli volt. Nem éreztem azt a bóját.

2016-04-18 9:17:38

atomin

Posztok: 2354
Velünk: 3004 napja

És ki áll a dobogón?

2016-04-18 11:06:36
Balage76

Balage76

Posztok: 253
Velünk: 2398 napja

Nos szerintem ez megint egy jó nap volt! smile Ezúttal sikerült reggel odaérnem a pályabejárásra, sőt... 

A verseny jó volt, bár sokat segítene (legalábbis nekem, kezdőnek) ha több gyakorlási lehetőség lenne. Különböző stílusban próbáltam minden alkalommal végigmenni, gyakorlatilag egyre jobb időket autózva, de persze ezek még mindíg nagyon messze vannak az élmezőnytől... Emlékeim szerint 2:08.5 körül volt az első mért kör, ezen sikerült a további futamokon másodperceket faragni. A végén az élmény autózós futamon sikerül 2:04.7-et is menni. Dávid bent ült mellettem, lehet hogy versenyen is utassal kellene indulni ezentúl... smile Némi kommentálással itt van az a kör:

Ahogy Dávid is mondja, túleröltetem. Lehetne persze a gumikra fogni, de a videó utáni élményautózós körnél kipróbáltam, hogy milyen lenne, ha nem forszíroznám annyira. Érzésre sokkal lassabban mentem, inkább íven a kanyarban mert azt a részt akartam gyakorolni, az egyenesekben nem is nyomtam annyira és mégis 2:05,2-lett, ami picit jobb mint a legjobb versenyköröm... Na majd legközelebb ésszel... smile

Természetesen egy verseny sem maradhat eredményhirdetés nélkül. Photoshop mágusok előnyben! smile

Történet:

Nos szerintem ez megint egy jó nap volt! :) Ezúttal sikerült reggel odaérnem a pályabejárásra, sőt... 

A verseny jó volt, bár sokat segítene (legalábbis nekem, kezdőnek) ha több gyakorlási lehetőség lenne. Különböző stílusban próbáltam minden alkalommal végigmenni, gyakorlatilag egyre jobb időket autózva, de persze ezek még mindíg nagyon messze vannak az élmezőnytől... Emlékeim szerint 2:08.5 körül volt az első mért kör, ezen a további másodperceket faragni. A végén az élmény autózós futamon sikerül 2:04.7-et is menni. Dávid bent ült mellettem, lehet hogy versenyen is utassal kellene indulni ezentúl... :) Némi kommentálással itt van az a kör:

Természetesen egy verseny sem maradhat eredményhirdetés nélkül. Photoshop mágusok előnyben! :)

Nos szerintem ez megint egy jó nap volt! :) Ezúttal sikerült reggel odaérnem a pályabejárásra, sőt... 

A verseny jó volt, bár sokat segítene (legalábbis nekem, kezdőnek) ha több gyakorlási lehetőség lenne. Különböző stílusban próbáltam minden alkalommal végigmenni, gyakorlatilag egyre jobb időket autózva, de persze ezek még mindíg nagyon messze vannak az élmezőnytől... Emlékeim szerint 2:08.5 körül volt az első mért kör, ezen a további másodperceket faragni. A végén az élmény autózós futamon sikerül 2:04.7-et is menni. Dávid bent ült mellettem, lehet hogy versenyen is utassal kellene indulni ezentúl... :) Némi kommentálással itt van az a kör:

Ahogy Dávid is mondja, túleröltetem. Lehetne persze a gumikra fogni, de a videó utáni élményautózós körnél kipróbáltam, hogy milyen lenne, ha nem forszíroznám annyira. Érzésre sokkal lassabban mentem, inkább íven a kanyarban mert azt a részt akartam gyakorolni, az egyenesekben nem is nyomtam annyira és mégis 2:05,2-lett, ami picit jobb mint a legjobb versenyköröm... Na majd legközelebb ésszel... :)

Természetesen egy verseny sem maradhat eredményhirdetés nélkül. Photoshop mágusok előnyben! :)

2016-04-17 20:56:06
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja

En lelekben veletek voltam! 

Allat jo volt ez a palya vegig birkozni kellett vele.

Lehet jobban fekudt volna mint Lachaza. 

Minden bojanal kettesbol nyomatekbol kigyorsit. Az ilyet szereti a tunderke.

Gratulalok mimdenkinek!

aláírás May the Fairy be with You!
2016-04-17 20:50:53
Ordune

Ordune

Posztok: 7245
Velünk: 4533 napja

Annyira sajnálom, hogy ki kellett hagynom ezt is. sad

A videó alapján elég jónak tűnt a pálya. Gratula mindenkinek!

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

Történet:

Annyira sajnálom, hogy ki kellett hagynom ezt is. :(

A videó alapján elég jónak tűnt a pálya.

2016-04-17 20:45:45
Matt

Matt

Na hol vannak az élménybeszámolók? Majd írok én egyet. Brutttál jó volt! Nagyon technikás nyomvonal, kicsit ilyen rallys pályarajz, gyakorlatilag egy métert nem kellett egyenesen menni. Nekem sikerült végig javulnom, de Cs.Dávid a 2. körben megint olyat ment az NB-vel hogy lekonyult a szám, de döntött egy bóját. A 3. körre mindent beleadtam. Sikerült 3 tizedre megközelíteni Dávid idejét, ő már nem tudott rákontrázni, így behúztam a futamot.

A videón az utolsó futamom. Nem nagyképűség, de gőzöm nincs Dávid 50 ló mínusszal hogy megy ugyanilyet. Bennem+Hófehérkében ennyi volt. Küzdeni kellett vele végig 2. fokozatban.

Roli az elején nagyon közel volt, aztán nem tudott javulni. Gellért, Brankó is közel lopakodott. Szerintem mindenki nagyon élvezte.

A díjátadó előtt le kellett lépnem és volt gyakorlási lehetőség is a verseny után. Azt nagyon sajnálom, hogy kimaradt.

3. kör:

Történet:

Na hol vannak az élménybeszámolók? Majd írok én egyet. Brutttál jó volt! Nagyon technikás nyomvonal, kicsit ilyen rallys pályarajz, gyakorlatilag egy métert nem kellett egyenesen menni. Nekem sikerült végig javulnom, de Cs.Dávid a 2. körben megint olyat ment az NB-vel hogy lekonyult a szám, de döntött egy bóját. A 3. körre mindent beleadtam, a kaksit kitiportam a verdából. Sikerült 3 tizedre megközelíteni Dávid idejét, ő már nem tudott rákontrázni, így behúztam a futamot.

Ez volt az utolsó futamom. Nem nagyképűség, de gőzöm nincs Dávid 50 ló mínusszal hogy megy ugyanilyet. Bennem+Hófehérkében ennyi volt. Küzdeni kellett vele.

Na hol vannak az élménybeszámolók? Majd írok én egyet. Brutttál jó volt! Nagyon technikás nyomvonal, kicsit ilyen rallys pályarajz, gyakorlatilag egy métert nem kellett egyenesen menni. Nekem sikerült végig javulnom, de Cs.Dávid a 2. körben megint olyat ment az NB-vel hogy lekonyult a szám, de döntött egy bóját. A 3. körre mindent beleadtam, a kaksit kitiportam a verdából. Sikerült 3 tizedre megközelíteni Dávid idejét, ő már nem tudott rákontrázni, így behúztam a futamot.

Ez volt az utolsó futamom. Nem nagyképűség, de gőzöm nincs Dávid 50 ló mínusszal hogy megy ugyanilyet. Bennem+Hófehérkében ennyi volt. Küzdeni kellett vele.

Roli az elején nagyon közel volt, aztán nem tudott javulni. Gellért, Brankó is közel lopakodott. Szerintem mindenki nagyon élvezte.

A díjátadóról előtt le kellett lépnem és volt gyakorlási lehetőség is a verseny után. Azt nagyon sajnálom, hogy kimaradt.

3. kör:

Na hol vannak az élménybeszámolók? Majd írok én egyet. Brutttál jó volt! Nagyon technikás nyomvonal, kicsit ilyen rallys pályarajz, gyakorlatilag egy métert nem kellett egyenesen menni. Nekem sikerült végig javulnom, de Cs.Dávid a 2. körben megint olyat ment az NB-vel hogy lekonyult a szám, de döntött egy bóját. A 3. körre mindent beleadtam. Sikerült 3 tizedre megközelíteni Dávid idejét, ő már nem tudott rákontrázni, így behúztam a futamot.

A díjátadóról előtt le kellett lépnem és volt gyakorlási lehetőség is a verseny után. Azt nagyon sajnálom, hogy kimaradt.

3. kör:

A videón az utolsó futamom. Nem nagyképűség, de gőzöm nincs Dávid 50 ló mínusszal hogy megy ugyanilyet. Bennem+Hófehérkében ennyi volt. Küzdeni kellett vele végig 2. fokozatban.

3. kör:

2016-04-16 22:24:01
myair

myair

Posztok: 762
Velünk: 5184 napja

Sajnos ki kell hagyjam a holnapot. Nincs autóm, taknyom-nyálam egybefolyik. 

aláírás

Tanga

2016-04-15 21:55:32
Fhiscbed

Fhiscbed

Posztok: 299
Velünk: 2525 napja

Reszkessetek, új futómű(Koni/Eibach), és fékek(Texstar/Ferodo(puha betét) smile

aláírás Fhiscbed
2016-04-14 22:39:09
Ordune

Ordune

Posztok: 7245
Velünk: 4533 napja

Nagyon szerettem volna végre kipróbálni a verdát, de sajnos az élet (és a család) közbeszólt. sad
Pedig megfelelő ülést is verbuváltam már...

Sebaj, majd legközelebb.

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

2016-04-14 22:32:06
szabii_nc

szabii_nc

Posztok: 5
Velünk: 2108 napja

Válasz erre: @szroli #102181 

ok. köszönöm

2016-04-13 9:32:59
myair

myair

Posztok: 762
Velünk: 5184 napja
Matt, 2016-04-13 8:49:45

Válasz erre: @myair #102162 

Na. Alakul a molekula. Tomi ha csak a technika hibádzik akkor terelgetheted a Hófehérkét is. Úgyis egyedül megyek, ott suhanok el  a Népligetnél majd. Annyi, hogy egyből a futamok után tűznöm kell vissza Pöstre. 

A nagyképű a "kupámat vegyétek majd át helyettem" dumát visszavonom. Nehéz lesz még a dobogó közelébe kerülni is. smile

Nagyon szépen köszi a felajánlást, Matt! Bízom benne, hogy nem kell éljek vele smile

aláírás

Tanga

2016-04-13 8:49:45
Matt

Matt

Na. Alakul a molekula. Tomi ha csak a technika hibádzik akkor terelgetheted a Hófehérkét is. Úgyis egyedül megyek, ott suhanok el  a Népligetnél majd. Annyi, hogy egyből a futamok után tűznöm kell vissza Pöstre. 

A nagyképű a "kupámat vegyétek majd át helyettem" dumát visszavonom. Nehéz lesz még a dobogó közelébe kerülni is. smile

2016-04-13 0:12:19
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Válasz erre: @szabii_nc #102178 

Online nevezés itt:

http://www.autoszlalom.hu/nevezes.php

aláírás

Black Sushi

2016-04-12 22:57:52
szabii_nc

szabii_nc

Posztok: 5
Velünk: 2108 napja

Jönnék én is. Kell valamit kitöltenem jelentkezési lap ilyesmi?

2016-04-12 19:50:54
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Tomi ha nem jössz akkor nyuszi vagy! Remélem már nem a téli gumid van fennt! :-) Izgalmas és nagy mutatány lesz dobogóra kerülni! Hunyát sajnálom, hogy nem lesz ott!

aláírás

Black Sushi