Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2016-03-10 17:17:01

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3069 napja

Én mx5 ben indulok , ha leszünk öten ha nem akkor s3 marad .Frown

2016-03-10 16:59:08
boogie84

boogie84

Posztok: 1327
Velünk: 3011 napja
Hunya, 2016-03-10 13:56:32

Mx-5-ben indulok:

- Hunya 

- Matt

Nem Mx-5 ben indulok, mert abszolútban akarok pontokat gyűjteni:

Szroli (S4)

- Dávid (S4)

Többiek? 

- Harley ?

- Dani?

- Boogie?

- Szabii NC?

Az autóm Laleenál lesz 21-én, és nem is sürgetem, hogy minél előbb legyen kész, h indulhassak.

Legyen kész, és utána indul a szezon. Mx-5 -ben szeretnék indulni.

Rattila?

2016-03-10 13:56:32
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja

Mx-5-ben indulok:

- Hunya 

- Matt

Szroli (S4)

- Dávid (S4)

Többiek? 

- Harley ?

- Dani?

- Boogie?

- Szabii NC?

aláírás May the Fairy be with You!
2016-03-10 10:08:05
Hunya

Hunya

Nevezz mx-5-be ott mindent lehet! Ha masba akarsz nevezni akkor autoszlalom.hu ott le van irva milyen modositas melyik kategoriaban lehet.

2016-03-10 10:00:05
szabii_nc

szabii_nc

Posztok: 5
Velünk: 2108 napja

Sziasztok!

Új tag vagyok, és kiprobálnám ezt a szlalombajnokságot, vettem egy OBX leömlőt de még nem rakták be. MNASZ kiírás szerint nem engedélyezett. Akkor ha kicserélem nem mehetek semmilyen kategóriában?Mi a helyzet a AEM CAI-val?remap?

Köszi 

Történet:

Sziasztok!

Új tag vagyok, és kiprobánám ezt a szlalombajnokságot, vettem egy OBX leömlőt de még nem rakták be. MNASZ kiirás szerint nem engedélyezett. Akkor ha kicserélem nem mehetek semmilyen kategóriában?Mi a helyzet a AEM CAI-val?remap?

Köszi 

2016-03-03 13:22:37
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3505 napja
Matt, 2016-03-03 10:47:54

Roli, bocs csak már szita az agyam és elfelejtettem, de végül is ez a lényeg. Szóval, ha ti mentek szériába, attól még Csabiék hajlandóak az MX5 kategóriába is adminisztrálni? Igazából, ha ez teljesül az lenne a legjobb, mert azért alapvetően úgyis egymással versengünk, meg akkor nem kell attól félni, hogy van 5 MX5 a versenyen, de a kategóriába csak 3-at értékelnek, ami így nem indulhat.

Tudom, hogy erre mondták, hogy akkor perkáljunk többet, de végül született megállapodás?

Csak ott értékelnek ahová nevezel!

aláírás

Black Sushi

2016-03-03 10:47:54
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Roli, bocs csak már szita az agyam és elfelejtettem, de végül is ez a lényeg. Szóval, ha ti mentek szériába, attól még Csabiék hajlandóak az MX5 kategóriába is adminisztrálni? Igazából, ha ez teljesül az lenne a legjobb, mert azért alapvetően úgyis egymással versengünk, meg akkor nem kell attól félni, hogy van 5 MX5 a versenyen, de a kategóriába csak 3-at értékelnek, ami így nem indulhat.

Tudom, hogy erre mondták, hogy akkor perkáljunk többet, de végül született megállapodás?

Történet:

2016-03-03 10:11:50
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3505 napja

Mx-5-ben indulok:

- Hunya 

- Matt

-

Szroli (S4-ben nevezett, mert Félelemnélküli Dévid MX5-ben indul)

-

Viccet félre: Én szeretnék szériában indulni és ott megméretni magam, de még előfordulhat, hogy maradok az MX5 márkakupában. Első versenyen meglátom, hogy mi lesz a helyzet. Lehet, hogy idén pár versenyt ki kell hagynom, mert a versenynaptárban van pár kérdőjeles dátum ami nem kompatibilis a magán programommal!

aláírás

Black Sushi

2016-03-02 18:55:04

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3069 napja

Matyi ! Én tartom az igéretemet 2 db keménytetőnk van amit kb 5 perc alatt tudunk cserélgetni, viszont igazad van amit írtál. Holnap probalok beszélni egy régi barátommal aki talán tudna valamit mivel ott van "kondér" közelében vasárnapra tisztább lesz a kép és remélem az ég is.

2016-03-02 16:17:32
Matt

Matt

mx5fan, 2016-03-02 15:30:15

Matt, 2016-03-02 13:50:25

mx5fan, 2016-03-02 13:46:36

csak kíváncsiságból: az NC gyári "bukócsövét" ök is bukócsönek veszik?

Tudtommal igen, ami azért sokat elárul az ügy komolyságáról. Bár akinek sisakban nem lóg túl azon a feje az fejjel lefele szált be a kocsiba.

valahogy éreztem, hogy elfogadják, ami nevetséges...

aki viszont berak rendes bukócsövet az meg (elvileg) SP rendszámot követel...
ez zsákutca :-(

Persze, hogy az. A tiszta az lenne, ha hoznának egy szabályt, hogy széria kategóriában minden széria autó indulhat kivéve a gyárilag bukócsővel nem rendelkező lenyitható tetejű járművek. És itt fel lenne sorolva az utóbbi 30 évben gyártott ponyvatetős autók 90%-a. A többi, nem széria osztályra meg mondják meg, hogy az a 90%-nyi szériából kizárt autó indulhat, ha utólagos bukócsövezéssel rendelkezik.

Persze itt kellene megemlíteni a kartontetős Trabit, vagy az első Kakucs kupán gyökkettőnél fejtetőre rakott Matizt. Pont a lényeg nem jól látszik a képen, de nem tudom, hogy a bácsi mennyire mosolygott volna ha a másik sarka fittyed le a vasnak. Mindegy úgy is az van, amit ők diktálnak.

Történet:

mx5fan, 2016-03-02 15:30:15

Tudtommal igen, ami azért sokat elárul az ügy komolyságáról. Bár akinek sisakban nem lóg túl azon a feje az fejjel lefele szált be a kocsiba.

Persze, hogy az. A tiszta az lenne, ha hoznának egy szabályt, hogy szérai kategóriában minden széria autó indulhat kivéve a gyárilag bukócsővel nem rendelkező lenyitható tetejű járművek. És itt fel lenne sorolva az utóbbi 30 évben gyártott ponyvatetős autók 90%-a. A többi, nem széria osztályra meg mondják meg, hogy az a 90%-nyi szériából kizárt autó indulhat, ha utólagos bukócsövezéssel rendelkezik.

Persze itt kellene megemlíteni a kartontetős Trabit, vagy az első Kakucs kupán gyökkettőnél fejtetőre rakott Matizt. Pont a lényeg nem jól látszik a képen, de nem tudom, hogy a bácsi mennyire mosolygott volna ha a másik sarka fittyed le a vasnak. Mindegy úgy is az van, amit ők diktálnak.

2016-03-02 15:30:15
mx5fan

mx5fan

Posztok: 1443
Velünk: 5155 napja

2016-03-02 14:01:34
Hunya

Hunya

Mx-5-ben indulok:

- Hunya 

- Szroli (ha Félelemnélküli is itt indul)

- Matt

-

Szroli (ha Félelemnélküli Dévid szerez keménytetőt)

-

2016-03-02 13:50:25
Matt

Matt

Történet:

Tudtommal igen, ami azért sokat elárul az ügy komolyságáról.

2016-03-02 13:46:36
mx5fan

mx5fan

Posztok: 1443
Velünk: 5155 napja

2016-03-02 13:40:57
Matt

Matt

A teljesen őszinte véleményem inkább nem írom le, mert nem tűrné a nyomdafesték. Szeretnék bukócsövet, de most per pillanat ez nincs napirenden. Igérgetni nem akarok, hogy ekkor és ekkor lesz. Keménytetőn sincs, nagy örömmel elfogadom, ha van aki kölcsönadja a veresenyen (Kacsa tett ilyen felajánlást), de őszintén én annyira nem vagyok oda, ha fölöslegesen szopatnak. Mindannyian tudjuk, hogy szart sem ér a keménytető védelem szempontjából, viccesenek érezném, hogy az egész versenynapunk abból álljon, hogy le-föl szerelgetjük egymás autójáról a tetőt, csak azért, hogy az MNASZ kielégüljön.

Én annak örülnék per pillanat a lejobban, ha maradna minden úgy, mint tavaly, de megértem, hogy másnak meg nagy lehetőség egy széria vagy egyéb kategóriában indulás. Nem akarom más játékát elrontani, viszont attól félek, hogy ha a tavaly már amúgy sem népes MX-5 kategóriát tovább szecskázzuk, akkor fenn áll a veszélye, hogy lesznek futamok, amikor nem jön össze a minimális szükséges 5 autó. Akkor mi meg rászabunk és leszünk nézők. 

Sajnálom, hogy ez megint a szezon előtt 3 héttel pattan ki, ez van. Mindenesetre én amit most döntök azt nem fogom módosítani, tehát ha nyáron lesz buksicsövem, akkor sem fogok onnantól HH-ba nevezni.

Ezért én maradnék az MX5-kupa értékelésben, az abszolút pontokat meg elengedem idén is. És jöjjön minél több újonc, sok-sok MX5 bukócső meg keménytető nélkül. Ne vicceljünk már, hogy széria autóval csak akkor mehetünk ha nem széria a karosszériája. Amúgy ha meg az idex izzó nem gyári 5wattos akkor nem széria. Fasz a fülükbe. smile 

Mx-5-ben indulok:

- Hunya (ha Matt nem szerez bukócsövet)

- Matt

- Hunya (ha Matt szerez bukócsövet)

- Szroli (ha Félelemnélküli Dévid szerez keménytetőt)

Történet:

A véleményem inkább nem írom le, mert nem tűrné a nyomdafesték. Szeretnék bukócsövet, de most per pillanat ez nincs napirenden. Igérgetni nem akarok, hogy ekkor és ekkor lesz. Keménytetőn sincs, nagy örömmel elfogadom, ha van aki kölcsönadja a veresenyen (Kacsa tett ilyen felajánlást), de őszintén én annyira nem vagyok oda, ha fölöslegesen szopatnak. Mindannyian tudjuk, hogy szart sem ér a keménytető védelem szempontjából, viccesenek érezném, hogy az egész versenynapunk abból álljon, hogy le-föl szerelgetjük egymás autójáról a tetőt, csak azért, hogy az MNASZ kielégüljön.

Én annak örülnék per pillanat a lejobban, ha maradna minden úgy, mint tavaly, de megértem, hogy másnak meg nagy lehetőség egy széria vagy egyéb kategóriában indulás. Nem akarom más játékát elrontani, viszont attól félek, hogy ha a tavaly már amúgy sem népes MX-5 kategóriát tovább szecskázzuk, akkor fenn áll a veszélye, hogy lesznek futamok, amikor nem jön össze a minimális szükséges 5 autó. Akkor mi meg rászabunk és leszünk nézők. 

Sajnálom, hogy ez megint a szezon előtt 3 héttel pattan ki, ez van. Mindenesetre én amit most döntök azt nem fogom módosítani, tehát ha nyáron lesz buksicsövem, akkor sem fogok onnantól HH-ba nevezni.

Ezért én maradnék az MX5-kupa értékelésben, az abszolút pontokat meg elengedem idén is. És jöjjön minél több újonc, sok-sok MX5 bukócső meg keménytető nélkül. Ne vicceljünk már, hogy széria autóval csak akkor mehetünk ha nem széria a karosszériája. Amúgy ha meg az idex izzó nem gyári 5wattos akkor nem széria. Fasz a fülükbe. :) 

Mx-5-ben indulok:

- Hunya (ha Matt nem szerez bukócsövet)

- Matt

- Hunya (ha Matt szerez bukócsövet)

- Szroli (ha Félelemnélküli Dévid szerez keménytetőt)