Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2015-10-05 9:16:26
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja

Matyi gépét ezúton is köszönöm, nagyon jól megy, meg az AD08-ak is nagyon jó gumik. Nem izgága, kiszámítható, barátságos. Nehéz volt visszaadni….

Na de hogyhogy nem a Tündér? sztori a következő: Reggel 6-kor szépen elindultam, igaz WUE módban füstöl mint állat, de elindult, aztán jól is ment egészen félútig. Szólt a Celine Dion…ja nem, a Petőfi, mikor is hirtelen (SHELL kút magassága Tatabánya környékén) megadta magát, és durván eltraktorosodott a hangja, így megfordultam és hazacsorogtam vele 100-al.

Nagyon olyan hangja van, mintha elrepedt volna a leömlő. 16-17-es lambdákat mutogatott, jó sok levegőt kap az biztos. Idénre ennyi, indul a szétszedés, szívműtét.

Átültem a Passatba, fél 9-re odaértem.

Na de a verseny:

Abszolút legjobb időt megint Dávid mente, Matt is nagyon közel volt hozzá. Két tök különböző autóval tizedekre egymástól. Nekem már 1 mp-et adtak a “nagyok”. Rolinak meg felet.

Ez egyébként jellemző volt erre a versenyre, Rolit az összeredményben vagy 9 századdal előztem csak meg!

Nagyon sokan hibáztak, elmentek egy harmadik körre, elcseszték a kijáratot stb.

Meg volt egy csávó, aki megkérdezte a piros zászlóval integető lánytól, hogy öööö….hol is kell itt kijönni? :-) (Nem tom ki volt, talán én?)

De a nagyok között is volt párszor csak hajszálnyi különbség: az első 2 hely között vagy 8 század volt (Schebek-Simon). A 3. és 4. között meg vagy 25 század (Bognár-Dicsa).

Összetettben is jól szerepeltünk megint, Matt 12, Dávid 14, hely! Ha jövőre abszolútban is értékelnek minket less komoly pontgyűjtögetés…

Szóval gyüjjék mindenki jövőre is, ígérem addigra felszívom magma és viszatérek az első helyért vívandó harcra!

Egyébként ezt a versenyt élveztem legjobban, már túl voltam az autóm nyűgjein, mindegy minden volt, csak futni akartam 1-2 jó kört. Nagyjából sikerült.

Meg a techikát semn kellett kímélni, igaz Matt? :-)

aláírás May the Fairy be with You!
2015-10-05 9:00:17
Hunya

Hunya

DUEN fotók:

http://www.duen.hu/fotoalbum/66_hegcsi_race_kupa

2015-10-04 10:11:15
pke1977

pke1977

Posztok: 578
Velünk: 3738 napja

Gratulálok minden helyezettnek, de különösen Matyinak a bajnoki címért! Jó érzés NA-t látni a legjobb helyen. :-) 

2015-10-03 22:50:00
Ordune

Ordune

Posztok: 7245
Velünk: 4533 napja

Én mindenképpen tervezem, hogy jövőre visszatérek. Gumi van, fék jó, már csak a motort kell összerakni, de ha minden jól megy az is megoldódik hamarosan.

Gratula Matyi, éljenek az Na-k! smile  

aláírás

MX-5 KLUB - elnök
NA 1.6 1992

2015-10-03 20:48:35
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Roli mindent leírt. Nem csak nagyon jó futam, de nagyon jó verseny volt a mai. Nekem elég könnyű dolgom volt mert szinte a zsebemben volt a bajnokság, de itthon eltökéltem, hogy nyerni akarok ma is.

Fejben kellett elsősorban rendben lenni, pedig nem volt egy nagyon bonyolult pálya, mégis a nagyok közül is volt aki nem találta a le utat a célhoz. Én az edzésen tévedtem el, de Roli, Hunya, Harley és Dezsőkének is voltak érdekes pillanatai.

Dávid nem tudta hozni azt a brutál tempót amit az első körben mutatott, nekem sikerült javulgatni. Tényleg a sokadik eset amikor pár tizeddel csúszik le, de remélem ez csak motiválja jövőre.

És ha már jövő. Nyilván sok víz lefolyik még addig. Magam sem vagyok még 100% biztos induló, de mindenkit arra buzdítanék aki kicsit is kacérkodik a gondolattal, hogy legalább egy futam erejéig tegyen egy próbát. Minél népesebb a mezőny annál izgalmasabbak lesznek a futamok.

Történet:

Roli mindent leírt. Nem csak nagyon jó futam, de nagyon jó verseny volt a mai. Nekem elég könnyű dolgom volt mert szinte a zsebemben volt a bajnokság, de itthon eltökéltem, hogy nyerni akarok ma is.

Fejben kellett elsősorban rendben lenni, pedig nem volt egy nagyon bonyolult pálya, mégis a nagyok közül is volt aki nem találta a le utat a célhoz. Én az edzésen tévedtem el, de Roli, Hunya, Harley és Dezsőkének is voltak érdekes pillanatai.

Dávid nem tudta hozni azt a brutál tempót amit az első körben mutatott, nekem sikerült javulgatni. Tényleg a sokadik eset amikor pár tizeddel csúszik le, de remélem ez csak motiválja jövőre.

És ha már jövő. Nyilván sok víz lefolyik még addig. Magam sem vagyok még 100% biztos induló, de mindenkit arra buzdítanék aki kicsit is kacérkodik a gondolattal, hogy legalább egy futam erejéig tegyen egy próbát. Minél népesebb a mezőny annál izgalmasabbak lesznek a futamok.

2015-10-03 20:12:36
tourist

tourist

Posztok: 403
Velünk: 2592 napja

Gratulálok a verseny és a bajnokság helyezettjeinek és mindazoknak akik indulnak a futamokon, pénzt, energiát nem kímélve, a hírét öregbítik ennek a f@sza kisautónak.

Történet:

Gratulálok a verseny és a bajnokság helyezettjeinek és mindazoknak akik indúlnak a futamokon pénzt energiát nem kímélve a hírét öregbítik ennek a f@sza kisautónak.

https://static.ncore.cc/static/smilies/bow.gif

Gratulálok a verseny és a bajnokság helyezettjeinek és mindazoknak akik indúlnak a futamokon pénzt energiát nem kímélve a hírét öregbítik ennek a f@sza kisautónak.

Gratulálok a verseny és a bajnokság helyezettjeinek és mindazoknak akik indulnak a futamokon pénzt energiát nem kímélve a hírét öregbítik ennek a f@sza kisautónak.

Gratulálok a verseny és a bajnokság helyezettjeinek és mindazoknak akik indulnak a futamokon, pénzt. energiát nem kímélve. a hírét öregbítik ennek a f@sza kisautónak.

Gratulálok a verseny és a bajnokság helyezettjeinek és mindazoknak akik indulnak a futamokon, pénzt, energiát nem kímélve, a hírét öregbítik ennek a f@sza kisautónak.

2015-10-03 19:59:37
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Gratulálok Matyinak a futam győzelemhez és gratulálok neki a bajnoki címhez is, megérdemelten nyerte! Mai verseny végét Dávid kicsit elóvatoskodta, de így is 2. lett, míg a bajnokságba nem sikerült a dobogóra felérnie. A kihagyott verseny miatti lemaradását már nem tudta behozni. Gáboron az utolsó futamban nagy volt a nyomás és ennek ellenére nagyon szépet ment és 9 századdal letolt a dobogóról! Sushiból a végén sikerült egy jó időt kiautózni az első futamos pályatévesztésem után! 4. hely ellenére a bajnokságban a 2. helyet szereztem meg.

Kép a dobogósokról (Dávid arca mindent elárul)

Most használtam először a bukón a kamerát, íme a 3. futamom, ahol kiautóztam mindent a kocsiból, remélem átjön a feeling! Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=ar43iAhAqUE&feature=youtu.be

aláírás

Black Sushi

Történet:

Gratulálok Matyinak a futam győzelemhez és gratulálok neki a bajnoki címhez is, megérdemelten nyerte! Mai versenyen Dávid hibázott, de így is 2. lett, míg a bajnokságba nem sikerült a dobogóra felérnie. A kihagyott verseny miatti lemaradását már nem tudta behozni. Gáboron az utolsó futamban nagy volt a nyomás és ennek ellenére nagyon szépet ment és 9 századdal letolt a dobogóról! Sushiból a végén sikerült egy jó időt kiautózni az első futamos pályatévesztésem után! 4. hely ellenére a bajnokságban a 2. helyet szereztem meg.

Kép a dobogósokról (Dávid arca mindent elárul)

Most használtam először a bukón a kamerát, íme a 3. futamom, ahol kiautóztam mindent a kocsiból, remélem átjön a feeling! Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=ar43iAhAqUE&feature=youtu.be

2015-10-02 14:51:30
Hunya

Hunya

szroli, 2015-10-02 14:43:00

kacsa, 2015-10-02 13:53:49

CryVizpumpa deformálódva csere éjjeli műszak és talán tálán.Frown

Ha jól emlékszem, akkor  Tökölön Kacsa a címvédő! Laughing

Én leszarom a bójahibákat, mert kurv@r@ odateszem Sushit! Ja és rövid féktávokat kell vennem mert nincs elől fékbetétem!SealedLaughing

Rajtsorrend az OSZAK honlapon, és most nem én kaptam a 207-est!

Hurrá, Dávid előtt megyek kettővel, akkor simán fel tudom olajozni neki a pályát! :-)

2015-10-02 14:43:00
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Ha jól emlékszem, akkor  Tökölön Kacsa a címvédő! Laughing

Én leszarom a bójahibákat, mert kurv@r@ odateszem Sushit! Ja és rövid féktávokat kell vennem mert nincs elől fékbetétem!SealedLaughing

Rajtsorrend az OSZAK honlapon, és most nem én kaptam a 207-est!

aláírás

Black Sushi

2015-10-02 14:02:42
Hunya

Hunya

Hajrá csak hajrá, nem kell a kifogás! :-)

Ha vontatva is de ott legyen! :-)

2015-10-02 13:53:49

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3069 napja

2015-10-01 10:37:34

kacsa

Matyi jó ötlet elkezdem a jövő héten, addig gyüjtögetem az adatokat fotókat.azért reménykedem ,hogy szombaton látható lesz Tökölön nem csak fotókon.

2015-10-01 10:28:53
Hunya

Hunya

Matt, 2015-10-01 10:12:55

Sajnálom, hogy csak egy futam van már hátra. Jó lett volna kitolni a szezont kicsit még. Meg aztán több ok lett volna az izgalomra, ha mindkét tervezett futam technikás akkor még én is könnyen elszórhattam volna az 5 pontos előnyt. Azért így sem érzem lefutottnak a bajnokságot, mert már most tiszta ideg vagyok a verseny miatt. smile Nehogy összeomoljak a teher alatt, aztán pályatévesztés, kígyótarolás miegymás legyen. És ahogy nézem az MX5 mezőny népes lesz.

Kacsa: valami topikot nem nyittok az új szerzeménynek? Képek, infók, beszámoló, próbakör mikor lesz? smile Nagyon kíváncsi lennék milyen egy ilyen coldside setup a miénkhez képest.

Győzelem vagy halál!!!!!!!!!!!!!!! :-)

2015-10-01 10:12:55
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5116 napja

Sajnálom, hogy csak egy futam van már hátra. Jó lett volna kitolni a szezont kicsit még. Meg aztán több ok lett volna az izgalomra, ha mindkét tervezett futam technikás akkor még én is könnyen elszórhattam volna az 5 pontos előnyt. Azért így sem érzem lefutottnak a bajnokságot, mert már most tiszta ideg vagyok a verseny miatt. smile Nehogy összeomoljak a teher alatt, aztán pályatévesztés, kígyótarolás miegymás legyen. És ahogy nézem az MX5 mezőny népes lesz.

Kacsa: valami topikot nem nyittok az új szerzeménynek? Képek, infók, beszámoló, próbakör mikor lesz? smile Nagyon kíváncsi lennék milyen egy ilyen coldside setup a miénkhez képest.

2015-10-01 10:04:03

kacsa

Drága Barátaim.A kompis autó lehet ,hogy csak a következő idényre lesz készFrown de megteszünk mindent még 0 km mentem vele ,de ezt már írtam az vezető görgökkel van gondunk nem vezetnek jól nem gondolom ,holy nagyon bele tudnánk szólni a bajnokság alakulásába, de szinesiteni szeretnénk az MX5 csapatunkatSmileWink