Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2015-10-01 9:29:24
Hunya

Hunya

Posztok: 5313
Velünk: 4966 napja
szroli, 2015-10-01 7:14:53

Jó reggelt!

Most, reggeli közben olvasom az OSZAK honlapon, hogy elmarad a váci verseny és így a szombati tököli lesz az utolsó a szezonban. Frown

Tökölre a nevezési lista alapján eddig kevesen (58-an) jelentkeztek, ezért valószínű hamar vége lesz. Érdekes még, hogy Dicsa egy Honda CRX-el fog versenyezni.

Matt bajnoki címéhez elég egy laza 4. hely.
Bajnoki 2. helyemhez nekem elég egy biztos 5. helyezés.

Izgalmas verseny a bajnoki 3. helyezésért fog zajlani!
Lacházából kiindulva Dávidnak nagy esélye van a győzelemhez, ebben az esetben Hunyának a 2. hely szükséges, különben lecsúszik a bajnoki dobogóról! Számukra izgalmas lesz, az biztos! Hajrá!

Persze az egyenletben van egy új ismeretlen is: Kacsáék csigás kocsija! Laughing

Tündérrel indulok, Balázs azt mondta, hogy ha szétesik hazajön a Lotus lábon az enyém meg tréleren! :-)

Hát izgis lesz, az biztos!

20 fok, kellemes idő, napsütés.

De akkor így legalább nem kell izgulnom az október vége miatt és el lehet kezdeni szerelni.

Viszem a tabletet meg a GPS-t hogy lehessen analizálgatni az etapokat.

ÉS NE BASZOGASSATOK HA FÜSTÖLÖK ÉS/VAGY ZÖRÖG A KIPUFF! :-)

És nem baj, ha hamar vége lesz mert haza kell érnem 6:30 - 7 körül.

aláírás May the Fairy be with You!

Történet:

szroli, 2015-10-01 7:14:53

Jó reggelt!

Most, reggeli közben olvasom az OSZAK honlapon, hogy elmarad a váci verseny és így a szombati tököli lesz az utolsó a szezonban. Frown

Tökölre a nevezési lista alapján eddig kevesen (58-an) jelentkeztek, ezért valószínű hamar vége lesz. Érdekes még, hogy Dicsa egy Honda CRX-el fog versenyezni.

Lacházából kiindulva Dávidnak nagy esélye van a győzelemhez, ebben az esetben Hunyának a 2. hely szükséges, különben lecsúszik a bajnoki dobogóról! Számukra izgalmas lesz, az biztos! Hajrá!

Persze az egyenletben van egy új ismeretlen is: Kacsáék csigás kocsija! Laughing

Tündérrel indulok, Balázs azt mondta, hogy ha szétesik hazajön a Lotus lábon az enyém meg tréleren! :-)

Hát izgis lesz, az biztos!

20 fok, kellemes idő, napsütés.

De akkor így legalább nem kell izgulnom az október vége miatt és el lehet kezdeni szerelni.

Viszem a tabletet meg a GPS-t hogy lehessen analizálgatni az etapokat.

ÉS NE BASZOGASSATOK HA FÜSTÖLÖK ÉS/VAGY ZÖRÖG A KIPUFF! :-)

2015-10-01 7:14:53
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3502 napja

Jó reggelt!

aláírás

Black Sushi

2015-09-29 21:42:40
pke1977

pke1977

Posztok: 578
Velünk: 3735 napja

Ez igen! Akkor az NB menni fog?

2015-09-29 21:41:11
pke1977

pke1977

Akkor a normálban lenne eselyem! :-D 

2015-09-29 17:37:23
Hunya

Hunya

szroli, 2015-09-29 17:28:49

kacsa, 2015-09-29 15:18:52

Dani hozott Manzból egy világoskék na-t kompis iszonyatos drága cumók vannak benne hideg oldalon van a kompi adatokat nem tudok minden hivatalos tüvös még a lábtörlő isWink csak nincs még igazán helyén minden a vezetékek szanaszét télen rendbe kell rakni különben nagyon jó minden fotókat szombaton csinálunk. Még nem volt hozzá szerencsém Beni már ment vele én csak néztem bambán.nekem csiga lesz az autómban de nem étiSmile.Különben volt erröl az autórol szó a forumon ,és jó volt a meglátása valakinek /ketszinü gyertyakábel/ na ezeket kell kiigazítani különben Dani elhozta a másik két kábelt is nem tudom miért van igy ezekre nincs válasz . Röviden ez történt nálunk.

Gratulálok! Sok sikert hozzá!

Lassan már tényleg csak a széria kategória marad egy sima szívónak. Wink

MX-5 Normal (Senior, csak nem illik így hívni)

Mx-5 Tuned

Ez a két kategória lesz jövőre.

Dávidot úgysem engedjük már velünk versenyezni, ő megy a nagyokhoz. Így Rolinak a normal kategóriában garantált a dobogó. :-)

2015-09-29 17:28:49
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3502 napja
kacsa, 2015-09-29 15:18:52

Dani hozott Manzból egy világoskék na-t kompis iszonyatos drága cumók vannak benne hideg oldalon van a kompi adatokat nem tudok minden hivatalos tüvös még a lábtörlő isWink csak nincs még igazán helyén minden a vezetékek szanaszét télen rendbe kell rakni különben nagyon jó minden fotókat szombaton csinálunk. Még nem volt hozzá szerencsém Beni már ment vele én csak néztem bambán.nekem csiga lesz az autómban de nem étiSmile.Különben volt erröl az autórol szó a forumon ,és jó volt a meglátása valakinek /ketszinü gyertyakábel/ na ezeket kell kiigazítani különben Dani elhozta a másik két kábelt is nem tudom miért van igy ezekre nincs válasz . Röviden ez történt nálunk.

Gratulálok! Sok sikert hozzá!

Lassan már tényleg csak a széria kategória marad egy sima szívónak. Wink

aláírás

Black Sushi

2015-09-29 15:18:52

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3066 napja

2015-09-29 8:59:53
tourist

tourist

Posztok: 403
Velünk: 2588 napja
pke1977, 2015-09-29 8:53:43

Monsieur Kacsa (Canard...), mit is jelentenek ezek? Mi készül el?

...jaja! Képet is ha lehet, ne legyenek már hátrányos helyzetben  azok akik nem járnak oszakra. 

(meg a sajátodról is kéne már a nicked alá, kérd meg a gyereket töltsön fel ha neked nem megy Laughing)

Történet:

pke1977, 2015-09-29 8:53:43

...jaja! Képet is ha lehet, ne legyenek már hátrányos helyzetben  azok akik nem járnak oszakra. 

(meg a sajátodról is kéne már a nicked alá, kérd meg a gyereket csinálja megLaughing)

2015-09-29 8:53:43
pke1977

pke1977

2015-09-29 8:36:44

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3066 napja

Remélem Hupi elkészül és elkezdődik egy következő szakasz a Harley team életében eddig még csak kivülröl volt ismerkedés csütörtökön már rendszám is kapunk hozzá remélem sok öröme lesz Daninak vele és csak vendégségben lesz szervizbenSmile Wolfinak külön köszönet .a segítségért.

2015-09-29 8:08:18
Hunya

Hunya

Gyertek csak gyertek. Én még nem tudom mivel indulok, majd a green fairy topicban kifejtem.

Néhe 3 henger megy, néha négy. Úgy beköpi mint állat.

Trabis stílusú gyertyapucolásban már isten vagyok.... :-)

2015-09-29 7:30:58
Dezsoeke

Dezsoeke

Posztok: 367
Velünk: 3156 napja

Úgy néz ki a Piros kompis újra bevethető lesz. Remélem, nem kiabáltam el!

2015-09-25 12:50:06
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5113 napja
Hunya, 2015-09-25 12:00:36

Van valakinek tököli videója?

Én tavaly valamiért nem csináltam...

Tavaly nem volt Tökölön futam. smile A RedSunFest lehet ami rémlik, ami ott volt.

2015-09-25 12:00:36
Hunya

Hunya

Van valakinek tököli videója?

Én tavaly valamiért nem csináltam...

2015-09-25 11:27:41
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5113 napja
Hunya, 2015-09-25 10:40:41

Már lehet nevezni Tökölre:

http://www.autoszlalom.hu/index.php?action=&id=304

A kiírás szerint csak 3 futamos, ergo nem a dupla, akkor ezek szerint marad mégis a Vác a végére.

Hajrá, gyertek, kenjük el együtt Matthias király - Bledi király száját! :-)

Dávid az új közellenség nem emlékszel? Vele foglalkozattok, én hadd nyerjem meg szépen csöndben a bajnokságot.

Egyébként néztem az abszolút eredményeket és jó pár helyen borult a szokásos sorrend Lacházán. Szerintem mások sem nagyon találták a ritmust ott. Valami hasonló lesz szerintem Tökölön is, legalábbis a pálya hossza közel ugyanannyi (1,5 km). A mostani kilátások szerint száraz futam lesz, ettől független a fél-slickeket szerintem hanyagolom a hideg miatt.