Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata    |   << vissza

Országos Amatőr Szlalom Kupa - Class Miata

2015-08-25 19:50:49

kacsa

Posztok: 328
Velünk: 3069 napja

Szeretnék elnézést kérni, de csak néhány órája tudtam meg hogy csak jövőre tudom folytatni az NA-val a versenyzést,elfáradt,de hála Dani fiamnak aki Cs Dávid MEK NBFLt vette birtokba odaadta a hátra levő futamokra.Igy nem tudok Kálmánnal viaskodni majd jövőre.Nagyon várom a vasárnapot tehát átigazoltam az NB s csapathoz lehet ,hogy végleg? Smile

2015-08-25 17:38:52
Hunya

Hunya

Posztok: 5314
Velünk: 4970 napja
szroli, 2015-08-25 16:16:54

Vicces dolgokat meghagyom Róbáknak, szóval csak komolyan a Hungaroringi versenyről, és persze szigorúan szubjektíven:

Időjárás: jelenleg száraz, meleg 34C fokot jósolnak vasárnapra. Ez megint extrém melegnek számít, ami a finomabban versenyzőknek kedvez (pl. Matyi, CsDávid), mert nem melegítik el korán a gumikat.

Matyi újra a saját kocsijával indul, ami remélhetőleg elég versenyképes lesz az AD048-on, de még a korábbi AD008-on is jónak tűnik. Bajnokságot vezeti, továbbra is nyugodtan és magabiztosan fog versenyezni. Csak a győzelem számít!

Hunyánál fejlesztés hegyek, versenyképes lesz az biztos csak egy kis szerencse kell és felállhat a dobogó legtetejére. Hajrá!

CsDávid is fejlesztett a sajnálatosan kihagyott Kakucsi futam után. Új és extra könnyű 15" felnikkel vág neki a Hungaroringnek! Soprtiv-ja már így is szinte úgy gyorsult, mint egy feltöltős, ez még várhatóan tovább javul. A pálya a domborzati viszonyok miatt most kevésbé lesz lóerő érzékeny! Ezek és persze a vezetési tudás miatt is sanszos egy jó helyezés.

Doki az eladó sorba került NC-vel talán egy sikeres verseny után meggondolja magát és nem válik meg Miklóstól!

Dezsőkének koncentrálni kell a bója döntés elkerülésére és, akkor sok pontot szerezhet.

Gáborka most megy idén először, ezért nem tudom, hogy mit tud majd összehozni, de szerintem egy dobogós helyezés sem kizárt.

Csabi már rutinosan megy és minden versenyen javul, itt is sok pontot gyűjthet.

Harley és Kálmán izgalmasat küzdenek majd egymással, kíváncsi leszek ki lesz a gyorsabb!

Imrében és a zöld csigás NB-ben a potenciál bent van, remélhetőleg a bójacipelés itt elmarad majd és ott lesz az elején.

Gleris, tavaly az utolsó versenyén 2. lett, remélhetőleg nem felejtett el vezetni!

Boggie jön egyet versenyezni a Hungaroringre, sárga bójától itt nem kell tartani, vajon milyen időt megy majd az 1.6-tal?

Aki még gondolkodik, hogy egyszer kipróbálná magát az OSZAK-on annak a Hungaroringi versenyt ajánlom a legjobban, mert nagy élmény a híres és legendás pályán versenyezni! 120 főben maximalizált nevezés még nem telt be, gyerünk nevezni!

Ja és mit várok magamtól vasárnap? Matyi Hófehérkéjével minden adott lesz egy jó eredményre, csak rajtam fog múlni, hogy mire megyek majd, remélhetőleg nem maradok le nagyon a tulajtól! Izgalmas lesz az biztos!

Matyi, ne hagyd otthon a bója-uatlványaidat!

Roli ismét a 207-es rajtszámot kapja, beszéltem Menuhinnal!

Doki a Tündérkével indul, már fogyózik, hogy beférjen az ülésbe!

Boogie gallytörő rácsot fog felszerelni.

Dávid meg nem válthat kettes fölé... :-)

aláírás May the Fairy be with You!
2015-08-25 16:16:54
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1907
Velünk: 3506 napja

Vicces dolgokat meghagyom Róbáknak, szóval csak komolyan a Hungaroringi versenyről, és persze szigorúan szubjektíven:

Időjárás: jelenleg száraz, meleg 34C fokot jósolnak vasárnapra. Ez megint extrém melegnek számít, ami a finomabban versenyzőknek kedvez (pl. Matyi, CsDávid), mert nem melegítik el korán a gumikat.

Matyi újra a saját kocsijával indul, ami remélhetőleg elég versenyképes lesz az AD048-on, de még a korábbi AD008-on is jónak tűnik. Bajnokságot vezeti, továbbra is nyugodtan és magabiztosan fog versenyezni. Csak a győzelem számít!

Hunyánál fejlesztés hegyek, versenyképes lesz az biztos csak egy kis szerencse kell és felállhat a dobogó legtetejére. Hajrá!

CsDávid is fejlesztett a sajnálatosan kihagyott Kakucsi futam után. Új és extra könnyű 15" felnikkel vág neki a Hungaroringnek! Soprtiv-ja már így is szinte úgy gyorsult, mint egy feltöltős, ez még várhatóan tovább javul. A pálya a domborzati viszonyok miatt most kevésbé lesz lóerő érzékeny! Ezek és persze a vezetési tudás miatt is sanszos egy jó helyezés.

Doki az eladó sorba került NC-vel talán egy sikeres verseny után meggondolja magát és nem válik meg Miklóstól!

Dezsőkének koncentrálni kell a bója döntés elkerülésére és, akkor sok pontot szerezhet.

Gáborka most megy idén először, ezért nem tudom, hogy mit tud majd összehozni, de szerintem egy dobogós helyezés sem kizárt.

Harley és Kálmán izgalmasat küzdenek majd egymással, kíváncsi leszek ki lesz a gyorsabb!

Imrében és a zöld csigás NB-ben a potenciál bent van, remélhetőleg a bójacipelés itt elmarad majd és ott lesz az elején.

Gleris, tavaly az utolsó versenyén 2. lett, remélhetőleg nem felejtett el vezetni!

Boggie jön egyet versenyezni a Hungaroringre, sárga bójától itt nem kell tartani, vajon milyen időt megy majd az 1.6-tal?

Aki még gondolkodik, hogy egyszer kipróbálná magát az OSZAK-on annak a Hungaroringi versenyt ajánlom a legjobban, mert nagy élmény a híres és legendás pályán versenyezni! 120 főben maximalizált nevezés még nem telt be, gyerünk nevezni!

Ja és mit várok magamtól vasárnap? Matyi Hófehérkéjével minden adott lesz egy jó eredményre, csak rajtam fog múlni, hogy mire megyek majd, remélhetőleg nem maradok le nagyon a tulajtól! Izgalmas lesz az biztos!

aláírás

Black Sushi

Történet:

Időjárás: jelenleg száraz, meleg 34C fokot jósolnak vasárnapra. Ez megint extrém melegnek számít, ami a finomabban versenyzőknek kedvezz (pl. Matyi, CsDávid), mert nem melegítik el korán a gumikat.

2015-08-25 14:20:30
Pampalini

Pampalini

Hunya, 2015-08-25 13:23:38

Ha jól számolom 13-an leszünk!?

Tavaly is 13-an voltunk! Smile

aláírás

Black Sushi

2015-08-25 13:42:30
pke1977

pke1977

Posztok: 578
Velünk: 3738 napja
Hunya, 2015-08-25 13:23:38

Jól hangzik!

2015-08-25 13:23:38
Hunya

Hunya

2015-08-25 9:03:18
Hunya

Hunya

pke1977, 2015-08-24 21:24:05

Neveztem, ott leszek én is. Kacsa, kezdhetsz izgulni! Cool

Boogie és Gleris is jön, úgyhogy leszünk szép számmal! Örülök, jó móka lesz

2015-08-24 21:24:05
pke1977

pke1977

Neveztem, ott leszek én is. Kacsa, kezdhetsz izgulni! Cool

2015-08-24 14:20:12
Pampalini

Pampalini

Matyi tavaly még csak kapkodta a fejét, most meg vezeti a bajnokságot! Laughing

aláírás

Black Sushi

Történet:

2015-08-20 6:50:12
pke1977

pke1977

Ezúttal tervezem, de egy másik programtól is függ. Ráadásul jön egy barátom egy 71 es Fiat 128 Rallyval.

2015-08-20 6:50:10
pke1977

pke1977

Ezúttal tervezem, de egy másik programtól is függ. Ráadásul jön egy barátom egy 71 es Fiat 128 Rallyval.

2015-08-19 20:47:42
cabriosdoki

cabriosdoki

Posztok: 392
Velünk: 3090 napja

Megyek, most neveztem wink

2015-08-19 17:18:14
Pampalini

Pampalini

Most néztem, hogy már 8 nevezés van MX5 kategóriában a Hungaroringi versenyre. Dezsőke most csak Gáborka jön? Csak nem Volvózol? Wink

Doki, Ordune, Pke, Myair, Boogie, Zed, Kalap??

aláírás

Black Sushi

2015-08-19 13:22:56
Hunya

Hunya

Robák Róbert, Boxutca-Bulvár" rovata jelenti:

Robi hosszasan beszélgetett Menuhin Csabával, az MSZB (korábbi OSZAK) főszervezőjével:

- Csaba, tényleg bevezetitek az esőztető rendszert?

- Igen Robi, ez már tény.

- Érdekes futamok lesznek...azt hallottam a rajtautomatika is betiltásra kerül?

- A hír igaz, de csak az MX-5 kupa NC típusainál.

- És ez még nem minden! Hallottam olyan pletykákat is, hogy további izgalmakat tervezel, hogy növeld a nézőszámot.

- Igen, ez is igaz. Az ötlet ugyan lopott, de attól függetlenül nagyon jó! De előtte hadd meséljek a kiváltó okokról. A sportág kezd elmenni a steril és unalmas irányba, "fegyverkezési" verseny, gumiháború, pilóták ügyfélautókat vesznek, stb. Nem jó ez így. Sok kritikát kaptunk, csökken a népszerűség.

Másik oldalról a gyorsulási versenyekrtől kedvet kaptunk mi is egy kis színesítésre. Nem, nem a szimpatikus konferansziéra gondolok, hanem a szimpatikus nézőkre, meg a kellemes zenére, ezt egyébként már Kakucson megpróbáltuk promózni, de még retro stílusban. Egyszóval kellenek nekünk újra a béjemvések, meg a racsingszivikesek, ők jó kis összetartó társaság. Nem úgy, mint a kihaló fodrászosok. Ők is alig vannak már, nincs ebből haszon. De ha visszajönne egy két subidubi, meg bömbi, akkor aztán lenne nézettség!

- Értem én, na de nyögd már ki mit találtál ki!?

- Szóval a Madmaxet vettem példának. Az menő. Könnyített verdák, rövid hajak, por, füst, fegyverek. Mi kell még?

- Mondjuk csöcsös csajok?

- Az egy további terv,  a kupákat cseréljük majd le kupikra, de ez még tesztelés, izé kidolgozás alatt van, ne szaladjunk előre.

Szóval erre a videóra cuppantam rá: 

https://www.youtube.com/watch?v=7qCj2Z_mph0

A következőket tervezzük, egyenesági kieséses rendszerben:

- Egyszerre 2 autó van a pályán

- Állórajt van, de a pilóta áll, Le Mans stílusban fut oda a kocsihoz, száll be.

- Közben csőre tölti a paintball pisztolyt

- Mind az időt, mind a drift technikát pontozzuk. Fünfkoma-aht! Lesz teljesítmény és stílus pont is. Aki sok golyót kapott az oldalába, szépen ment. Aki csak hátul színes, az bénabéla. A bólyákat meg továbbra sem szabad elütni, ellenben kívülről, a fűről is kerülhetőek.

- Ez izgalmasan hangzik!

- Igen, új stíléust teremtünk! Magyar painball és cross-slalom-drift bajnokság. MPCSD Hungary. Dől a lé, majd figyeld meg. Zseniális vagyok, mint Szőr Egg-Leston!

- Csaba, nincs több kérdésem, meghatódtam a zsenialitásodtól! Művész vagy! Egy igazi Menuhin!!!!

2015-08-19 8:52:28
Hunya

Hunya

szroli, 2015-08-18 21:31:59

Hunya, 2015-08-18 14:37:54

Na de mi lesz Hringen, ha Szroli elveri SomKitty-t a kis fehérrel? Bunyó megint! Gyerekek, egyre durvább ez az OSZAK! :-)

Amióta SomKitty a tombolán megnyert eredeti és hitelesített Sparco (Schumacher által használt) alsógatyában versenyzik, azóta nem hibázik, és most már elhiszi, hogy autóversenyzőnek született, szóval 2015. SomKitty éve!

Most jut eszembe, hogy nekem meg a vitrinben van egy fehér Senna zoknim (ebben terelgette a Honda NSX-et Suzukában), azzal lehet, hogy lesz valami kis esélyem....Wink

Videó, benne a legendás fehér zokni:

https://www.youtube.com/watch?t=39&v=JUVkVB3SUf4

Ha nyersz, akkor innenől egy ilyenben kell felállnod a dobogóra, nincs mese! :-)