Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Így épül az MX-5-öm (build thread)    »    Green Fairy Projekt (1.8 NB ’99)    |   << vissza

Green Fairy Projekt (1.8 NB ’99)

2021-10-30 18:01:53
Hunya

Hunya

Posztok: 5312
Velünk: 4963 napja

Szept 18-a (Miatali-szlalom) óta nem mentem a kocsival, úgyhogy a fél-slicket egyből a téli gumira cseréltem. Erős váltás… :-)

Gyönyörű napsütésben mentünk egy Bakony kört. Csak szépen komótosan, volt rengeteg versenyző ( pl. Racsing tédéji, meg ilyenek), fogalmatlan temetőjáró, biciklis, gyalogos, lovas, stb.

Mögöttünk csattantak is, még jó, hogy nem tolta belém a Passatot.

Szép a természet nagyon, ahogy Sanyi szórta előttem a sárga leveleket, hát ez elég jó stresszoldó! :-)

A süti amit meg hazahoztam a Pausaból zsenialisan finom volt. 

Szóval jó nap volt na!

aláírás May the Fairy be with You!
2021-10-30 18:01:52
Hunya

Hunya

Szept 18-a (Miatali-szlalom) óta nem mentem a kocsival, úgyhogy a fél-slicket egyből a téli gumira cseréltem. Erős váltás… :-)

Gyönyörű napsütésben mentünk egy Bakony kört. Csak szépen komótosan, volt rengeteg versenyző ( pl. Racsing tédéji, meg ilyenek), fogalmatlan temetőjáró, biciklis, gyalogos, lovas, stb.

Mögöttünk csattantak is, még jó, hogy nem tolta belém a Passatot.

Szép a természet nagyon, ahogy Sanyi szórta előttem a sárga leveleket, hát ez elég jó stresszoldó! :-)

A süti amit meg hazahoztam a Pausaból zsenialisan finom volt. 

Szóval jó nap volt na!

2021-09-18 21:25:37
Hunya

Hunya

Ez lett a legjobb köröm.

1.03,273.

A belső video alapján elég papás kör volt. 

Továbbra is azt gondolom, hogy nagyon nagyvonalúan vettem a gumi-visszafordítót, a többi nagyjából rendben volt.

A pálya egész dinamikus és szórakoztató volt, nekem személy szerint nagyon tetszett, pedig idén semmi közöm nem volt a nyomvonalhoz, Hegcsiék rakták ki előző este.

Az eltoltak (a szinuszok) még most sem a kedvenceim, de az "alagút" most egész jól összejött, pedig anno OSZAK-on nem igazán volt testhezálló.

2021-09-18 20:44:00
Hunya

Hunya

Na hát ez is megvolt. Mókás, hogy az utolsó fél órában esett. 

Jól bezavart minket a hangárba. 

Kocsi lemosva, megtankolva a garázsban. Öszesen 600 km-t sikerült menni, a pályán azt hiszem 7x voltam fenn, ha az első reggeli mért kört nem nézzük. 

Ebből 1x utas nélkül, ez lett a legjobb időm, de 2x is futottam 1 tizeddel rosszabbat utassal. 

Szóval annyira nem számít. Kocsi szuper, igaz nem V8 vagy V6 de nagyon patent. Meg ezt a saját szintemen ki is tudom autózni. 

Azt hittem a Federalok rosszabbak lesznek, de Lacházán valahogy az utcai jellegű gumik nem sokkal lassabbak az igazi versenygumiknál. 

Jó nap volt, elfáradtam megint. 

Elég konstans időket sikerült autózni, lassan tanulok de utána már megvan az az idő.

Ádámnak külön gratulálok, nagyon szépen ment!

Nekem a visszafordító volt amit sokszor túl nagy ívben vettem, ha ott 1 méterrel beljebb jövök megvan az 43 ezred. :-)

Mert ha kb 80-al estünk be a célba, akkor ott majdnem pont 1 m volt közöttünk a távolság  

Elvileg megvan a leggyorsabb köröm videón, majd feltöltöm.

Történet:

Na hát ez is megvolt. Mókás, hogy az utolsó fél órában esett. 

Jól bezavart minket a hangárba. 

Kocsi lemosva, megtankolva a garázsban. Öszesen 600 km-t sikerült menni, a pályán azt hiszem 7x voltam fenn, ha az első reggeli mért kört nem nézzük. 

Ebből 1x utas nélkül, ez lett a legjobb időm, de 2x is futottam 1 tizeddel rosszabbat utassal. 

Szóval annyira nem számít. Kocsi szuper, igaz nem V8 vagy V6 de nagyon patent. Meg ezt a saját szintemen ki is tudom autózni. 

Azt hittem a Federalok rosszabbak lesznek, de Lacházán valahogy az utcai jellegű gumik nem sokkal lassabbak az igazi versenygumiknál. 

Jó nap volt, elfáradtam megint. 

Elég konstans időket sikerült autózni, lassan tanulok de utána már megvan az az idő.

Ádámnak külön gratulálok, nagyon szépen ment!

Nekem a visszafordító volt amit sokszor túl nagy ívben vettem, ha ott 1 méterrel beljebb jövök megvan az 53 ezred. :-)

Elvileg megvan a leggyorsabb köröm videón, majd feltöltöm.

2021-09-17 9:17:06
Hunya

Hunya

Hunya, 2021-08-29 10:22:03

Tegnap este-éjjel körbegurultuk a Balcsit egy kisebb, 6 autós győri csapattal.

Laci köszi a szervezést!

Délután 5-kor indultunk és kb fél 3-ra értünk haza.

Biciklivel nem vállalnám, de így mókás volt. Kb Fonyódtól vizes úton mentünk, de esni csak hazafelé Veszprémnél esett (2 percig), szóval tető lent, sapka, sál, fűtés. 

Tök jó esőillat, forgalom alig. 6 autót veszélyes előzések nélkül is egyben lehet tartani.

Volt magaspart nézés Siófok előtt, ettünk egy jót Széplakon a Calypsoban, majdnem bementünk egy lánybúcsús diszkóba, láttunk helyi tuning showt Veszprémben, de őzet, szarvast szerencsére nem.

Szuper volt!

Na azóta (08.29) szegény autóra rá se néztem. Aggódtam, hogy meg is sértődött, de pöcc-röff vígan indult. 

Olaj, víz, szíjak OK.

Kerékcsere kész.

Délután pakolás Lacházán aztán várunk mindenkit reggel szeretettel, mókával, bójával. 

2021-08-29 10:22:03
Hunya

Hunya

Tegnap este-éjjel körbegurultuk a Balcsit egy kisebb, 6 autós győri csapattal.

Laci köszi a szervezést!

Délután 5-kor indultunk és kb fél 3-ra értünk haza.

Biciklivel nem vállalnám, de így mókás volt. Kb Fonyódtól vizes úton mentünk, de esni csak hazafelé Veszprémnél esett (2 percig), szóval tető lent, sapka, sál, fűtés. 

Tök jó esőillat, forgalom alig. 6 autót veszélyes előzések nélkül is egyben lehet tartani.

Volt magaspart nézés Siófok előtt, ettünk egy jót Széplakon a Calypsoban, majdnem bementünk egy lánybúcsús diszkóba, láttunk helyi tuning showt Veszprémben, de őzet, szarvast szerencsére nem.

Szuper volt!