Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    NB alkatrész    »    Keresek MX5 NB gyári front lip-et    |   << vissza

Keresek MX5 NB gyári front lip-et

2020-12-07 11:26:03
GPali

GPali

Posztok: 514
Velünk: 1665 napja

mai

Válasz erre: @GPali #142880 

Ha jól tudom 2. szériás Yarisról származik. Törött autóról sikerült szereznem, így sajnos van benne egy él, ami nem akart kijönni, de a jutányos ár miatt így is megérte (ingyen volt). Ezt a képet találtam, amin egész jól látszik.

A hűtőrácsot kellett picit faragni, de szerintem teljesen jól passzol, és a ködlámpa takarókhoz valamennyire illik is.

Köszi!
Tényleg jó! 
Közben én is szereztem jutányos áron (ingyen) egy törött cupra lip-et. Köszi Susu ! Szóval ez a kérdéskör nálam is hasonlóan tisztázódott :D

Fun fact, hogy ennek a lipnek már-már történelme van. Egyszer réges régen, még a tizes években volt Hunya a tulajdonosa, majd tovább vándorolt Liszt úrhoz egy lökös kiséretében, innen pedig tovább a fent említett Susuhoz és most nálam várja a megváltást. Még mondjuk Pécsre el kéne vinni és akkor a lip gyakorlatilag körbejárta az országot. 

aláírás

Touge Runnerz

2020-12-05 21:36:07

martinb214

Posztok: 3
Velünk: 692 napja

Válasz erre: @GPali #142880 

Ha jól tudom 2. szériás Yarisról származik. Törött autóról sikerült szereznem, így sajnos van benne egy él, ami nem akart kijönni, de a jutányos ár miatt így is megérte (ingyen volt). Ezt a képet találtam, amin egész jól látszik.

A hűtőrácsot kellett picit faragni, de szerintem teljesen jól passzol, és a ködlámpa takarókhoz valamennyire illik is.

2020-12-01 22:50:41
Nabis

Nabis

Posztok: 62
Velünk: 1455 napja

Na Palinak már van, úgyhogy a következő front lipet én szeretném megvenni. Kinél lapul egy? smile  

2020-11-29 21:55:34
GPali

GPali

Posztok: 514
Velünk: 1665 napja

Válasz erre: @martinb214 #142859 

Ez érdekesen hangzik. Mikori yarisé megy rá? Esetleg képet tudsz valamilyen formában ide dobni nekünk? smile

aláírás

Touge Runnerz

2020-11-27 17:40:42

martinb214

Posztok: 3
Velünk: 692 napja

Szia! Nekem Toyota Yarisé van fent, nem túl látványos, de valamennyit vesz el az első lökhárító magasságából. Sőt némi átalakítással a Yaris hűtőrácsa is stimmel az NBFL lökhárítóra.