Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Technika    »    kipufogó    |   << vissza

kipufogó

2015-06-21 9:39:49
Gleris

Gleris

Posztok: 196
Velünk: 2429 napja
Matt, 2015-06-20 22:59:45

Gleris, 2015-06-20 22:35:11

Valakinek van esetleg elfekvőben gyári leömlője, amitől szívesen megválna?

1.8 NB FL-re kellene hogy passzoljon (minden 1.8-asé rámegy?) , állapot nem számít, csak a talp legyen ép.

Üdv!

Nekem van egy. Arra az esetre boltoltam Lalival, ha az enyémről kiderülne hogy repedt stb.Sajnos ezt azóta sem tudom, mert rendesen be van bugyolálva hővédővel, de majd kitalálokvalamit ha mégis szar már a gyári. Szóval meg tudok válni tőle.

Azt nem tudom, hogy NB-ről vagy NBFL-ről van-e, de ilyen 4-2 kialakítású.

Ja és gyanús ez nekem, hogy csak a talp kell. Csak nem egy csiga-biga költözne a másik végére? smile

Szólj, ha kell és előtúrom.

Gyanúid nem teljesen alaptalanok smile

Egy hibátlan leömlőt lehet nem szívesen vágnék szét, de beszéljünk róla, egyelőre csak ötlet szinten tart a dolog, ez egy lassabb pojekt lesz smile

aláírás

Gonda Gellért

2015-06-20 22:59:45
Matt

Matt

Posztok: 2705
Velünk: 4563 napja

1.8 NB FL-re kellene hogy passzoljon (minden 1.8-asé rámegy?) , állapot nem számít, csak a talp legyen ép.

Üdv!

Nekem van egy. Arra az esetre boltoltam Lalival, ha az enyémről kiderülne hogy repedt stb.Sajnos ezt azóta sem tudom, mert rendesen be van bugyolálva hővédővel, de majd kitalálokvalamit ha mégis szar már a gyári. Szóval meg tudok válni tőle.

Ja és gyanús ez nekem, hogy csak a talp kell. Csak nem egy csiga-biga költözne a másik végére? smile

Történet:

Üdv!

Nekem van egy. Arra az esetre boltoltam Lalival, ha az enyémről kiderülne hogy repedt stb.Sajnos ezt azóta sem tudom, mert rendesen be van bugyolálva hővédővel, de majd kitalálokvalamit...

Ja és gyanús ez nekem, hogy csak a talp kell. Csak nem egy csiga-biga költözne a másik végére? :)

2015-06-20 22:35:11
Gleris

Gleris

Posztok: 196
Velünk: 2429 napja

Üdv!

aláírás

Gonda Gellért

2015-06-12 20:35:31
csabihal

csabihal

Posztok: 1797
Velünk: 2317 napja

hátsó dob végül a helyére került, a Bosal 256-287 számú O alakú vastag tömítéssel rakta össze a szerelő, ami azért nem jelenti azt, hogy az való hozzá, és jó is lesz...

Aztán míg elgurultam reggel a kipuffoshoz leraktam a telefont az anyósülésre, hangfelvétellelWink 

hát nem biztos, hogy hallani, de visszaváltáskor ez is durrog, pedig nem Audi TT...

eredmény itten letölthető:  http://indabox.hu/NmuZog

van közben egy kedves autós aki elengedett, meg egy hosszú unalmas piros lámpa

aláírás Ernő hozzám képest száguld ;)

Történet:

hátsó dob végül a helyére került, a Bosal 256-287 számú O alakú vastag tömítéssel rakta össze a szerelő, ami azért nem jelenti azt, hogy az való hozzá, és jó is lesz...

Aztán míg elgurultam reggel a kipuffoshoz leraktam a telefont az anyósülésre, hangfelvétellelWink 

hát nem biztos, hogy hallani, de visszaváltáskor ez is durrog, pedig nem Audi TT...

eredmény itten letölthető: http://indabox.hu/NmuZog

van közben egy kedves autós aki elengedett, meg egy hosszú unalmas piros lámpa

2015-06-11 16:19:10
Dragunov66

Dragunov66

Posztok: 1611
Velünk: 2059 napja
csabihal, 2015-06-11 14:56:39

ha valaki gyári hátsó dob csere esetén belibeg a Bárdi-ba, és az adatbázisuk alapján kér Bosal tömítést, akkor a kb 550-600Ft-s képen látható típust nyugodtan utasítsa vissza, mert nem jó! (nem elég vastag, a lyukak helye sem stimmel, stb)

amúgy igen vicces hátsódob nélkül közlekedni a városbanSealed

Vagd hozzajuk.kerj helyette masikat.gyakran jatszanak ilyesmit hogy rosz meretet adnak...

aláírás "Gumid kopjon,ne a lelked!"
2015-06-11 14:56:39
csabihal

csabihal

Posztok: 1797
Velünk: 2317 napja

ha valaki gyári hátsó dob csere esetén belibeg a Bárdi-ba, és az adatbázisuk alapján kér Bosal tömítést, akkor a kb 550-600Ft-s képen látható típust nyugodtan utasítsa vissza, mert nem jó! (nem elég vastag, a lyukak helye sem stimmel, stb)

amúgy igen vicces hátsódob nélkül közlekedni a városbanSealed

aláírás Ernő hozzám képest száguld ;)

Történet:

2015-05-27 15:29:45

TOGO

Posztok: 57
Velünk: 1903 napja

Szia!

Meg van még a dob?

Köszi a választ előre is.

2015-05-27 14:40:05

atomin

Posztok: 2353
Velünk: 2450 napja

Tudtok itthon valahol, jó áron jó fajta fekete bandázs szalagot?

2015-05-09 12:12:21
tourist

tourist

Posztok: 402
Velünk: 2038 napja

Igen, is-is. Még a lökhárító "lefalazás" elött (még megvolt a kipufogó kivágott íve) lett saccolva a vég hossza és íve. Kevés lettFrown!

Újra tervezés, falazás, ködölés.

Történet:

Igen, is-is. Még a lökhárító "lefalazás" elött (még megvolt a kipufogó kivágott íve) lett saccolva a vég hossza és íve. Kevés lettFrown,! Újra tervezés!

Igen, is-is. Még a lökhárító "lefalazás" elött (még megvolt a kipufogó kivágott íve) lett saccolva a vég hossza és íve. Kevés lettFrown!

Újra tervezés!

2015-05-09 10:52:39

atomin

Posztok: 2353
Velünk: 2450 napja
tourist, 2015-05-09 8:45:53

Tanulópénz! Aki a kipufogóját visszavágatja a lökhárító mögé, hagyjon elég helyet a két elem között, mert a kiáramló forró levegő megolvaszthatja a műanyagot. (képek)

Szerintem a hely elég, inkább a kipufogó végew nem volt eléggé lefelé irányitva, nem ?

2015-05-09 8:45:53
tourist

tourist

Posztok: 402
Velünk: 2038 napja

Tanulópénz! Aki a kipufogóját visszavágatja a lökhárító mögé, hagyjon elég helyet a két elem között, mert a kiáramló forró levegő megolvaszthatja a műanyagot. (képek)

Történet:

Tanulópénz! Aki a kipufogóját visszavágatja a lökhárító mögé, hagyjon elég helyet a két elem között. (képek)

Tanulópénz! Aki a kipufogóját visszavágatja a lökhárító mögé, hagyjon elég helyet a két elem között. (képek)

2015-03-31 22:51:55
Dragunov66

Dragunov66

Bird, 2015-03-31 22:34:34

Dragunov66, 2015-03-31 21:54:43

Bird, 2015-03-31 18:09:28

SOS Eladnám/cserélném dupla kivezetésű hátsó dobomat!

A végek alja esztétikai hibás, de nem látszik csak alulról.

Ára:: Gyári jó állapotú hátsó dob +10e magyar forint! 

Érdekődni a birdmiata@gmail.com on!

Szia.ha esetleg sport dob is szoba johet akkor lenne egy.igazabol a gyari alapjan epitve.terheles alatt van jobb hangja.de nem hangosabb.....tavaly ev vegen lett gyartva nagyobb polir veggel.sajna nincs csatlakozoja mert az enyem elrohadt igy nem gyartottunk.de ha erdekel akkor red sunon meg tudod nezni.es mivel elegg ujszeru igy 1-1ben cserelnem plusz fizetnem a csatlakozo atheggeszteset.proexesek megcsinaljak pesten.ok csinaltak a dobot is egyebkent.

Szia!

Köszi, de nem akarok neki nagyobb hangot, sőt inkább kisebbet.. a vég nem lényeg mert nem fog látszani és ezért is kellene egy kivezetés , mert felesleges a 2.

Ertem.akkor bocsi :-)  ha esetleg siman eladbad akkor leirnad az arat?

2015-03-31 22:46:33
Imre

Imre

Posztok: 377
Velünk: 2408 napja
Bird, 2015-03-31 21:25:36

Imre, 2014-05-11 17:31:48

Nekem van egy eladó NB hátsódobom, ha valakit érdekel. Azért cseréltem le, mert nem tetszett a vége, és sikerült találnom egy szinte új gyárit. Nem tudom, hogy milyen, és hány éves, de nem zörög, és ha mégsem lenne jó, akkor visszaveszem. Legyen klubtársi áron 5ezer.

Jó estét!

Ez már nicsn meg önnek véletlen?

Tisztelt Bird Úr!

Az Ön érdeklődésének tárgyává tett alkatrész a szíves rendelkezésére áll. Ha megengedi, akkor javaslok egy telefonos időpontegyeztetést.

Tisztelettel: Imre

aláírás New project.
2015-03-31 22:34:34
Bird

Bird

Posztok: 3817
Velünk: 5213 napja
Dragunov66, 2015-03-31 21:54:43

Szia.ha esetleg sport dob is szoba johet akkor lenne egy.igazabol a gyari alapjan epitve.terheles alatt van jobb hangja.de nem hangosabb.....tavaly ev vegen lett gyartva nagyobb polir veggel.sajna nincs csatlakozoja mert az enyem elrohadt igy nem gyartottunk.de ha erdekel akkor red sunon meg tudod nezni.es mivel elegg ujszeru igy 1-1ben cserelnem plusz fizetnem a csatlakozo atheggeszteset.proexesek megcsinaljak pesten.ok csinaltak a dobot is egyebkent.

Szia!

Köszi, de nem akarok neki nagyobb hangot, sőt inkább kisebbet.. a vég nem lényeg mert nem fog látszani és ezért is kellene egy kivezetés , mert felesleges a 2.

aláírás Kilinccsel elöre:)
2015-03-31 21:54:43
Dragunov66

Dragunov66