Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Győr és környéke: bandázás    |   << vissza

Győr és környéke: bandázás

2020-08-01 11:35:25
bagoly

bagoly

Posztok: 855
Velünk: 1659 napja

Holnap megyek a klasszikus vonalamon: Győr-Zirc-Veszprém-Vigánpetend (kenyérlángos)-Zánka-Tihany (fürdés)-Veszprém-Győr. Durván 250km, indulás 10 óra.

Ha valaki jönne írjon ide.

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2020-06-08 7:41:24

Endrú

Posztok: 19
Velünk: 392 napja

Válasz erre: @Purplehays #141586 

Nem ígérem, de ha úgy lesz, lehet kinézek.

2020-06-06 19:30:36

Purplehays

Posztok: 40
Velünk: 245 napja

Jovohet szombat este lesz a Praktiker parkolóban este egy japán autos találkozó,innen tervezi valaki hogy kinéz?

2018-09-29 11:51:29
bagoly

bagoly

Holnap, vasárnap, valaki esetleg gurulna egy jót? Útvonal: Győr, ETO Park (10 óra)-Zirc-Veszprém-Vigántpetend (langalló-evés)-Tihany-Veszprém-Győr. Kb 250 km.

Nem vagyok FB-s, csak a fórumon (vagy gombos telefonon) ér el, aki akar. Ha van érdeklődő, kérem írjon. Ha nem lesz senki, magunk megyünk, de nem az ETO Parkból.

aláírás

2018-09-14 18:14:44

Flenegen

Posztok: 165
Velünk: 3257 napja

Válasz erre: @boogie84 #132720 

Attilával semmi baj, kicsit nyers a stílusa de csukott szemmel szerel Mazdát. Én 2 hetet fogok rá várni, a 10 éves nagyszerviz miatt. Ugyan off autóm van egy Mazda3 személyében.Izlések és pofonok, örülök hogy találtál megfelelő szerelőt én meg viszem Ákossal együtt aranykezű Attihoz.

2018-09-14 11:25:44
RallyPiX

RallyPiX

Posztok: 100
Velünk: 1109 napja

Válasz erre: @Zorka #132690 
A győri Mazdához én nem vinném az enyémet, de mindenkinek más a preferenciája. Az enyémen a futóművet és a motort a Blaskovicsék (Bajza utca) újították fel, de van ezen kívül is bőven tapasztalatuk NA-val és NB-vel is. Keresd meg őket.

Bár lehet, hogy sokan megköveznek ezért, de szvsz nem kell egy Miatához Miata specifikus szerelő. Ugyan úgy csavar köti össze ebben is az alkatrészeket mint bármi másban. Egy ügyes, lelkes autószerelő kell csak, aki nem riad meg, ha egy kicsit rozsdás a csavar. 

2018-09-15 8:27:46
boogie84

boogie84

Posztok: 1327
Velünk: 2531 napja

Válasz erre: @Zorka #132716 

Akit említett nálam azt csinálta amikor ültetőrugót vittem oda h szereljék be, hogy cinikusan odakérdezett a másik szerelőhöz, hogy nálad is egy gyöngyszem van? Nem tudta, hogy az ültetőrugókból a hosszabb v a rövidebb kell előre ill. hátra.

Üzemanyagszűrő csere: neked nem mondták még, hogy ha ilyen van ne tele tankkal gyere? (mindenhová folyt az üzemanyag mikor levette róla a csövet. Egy igazi "profi". Beszólt a munkafelvételis háta mögött is , hogy a Milán nem mondta, hogy üres tankkal gyere ide? Az is egy hülye. Így fogalmazott. 

12000Ft-os óradíjnál előttem kezdett bele két rugó között a szendvicséve és negyed órán keresztül jó étvágya volt.

Másik beszélgetést elcsípve: osztrák taxis tulajnak cserélték a féktárcsát/betétet és a főnök jelezte neki, hogy nyikorog a fék. Erre az első beszólása: fújjam be WD 40-nel, vagy mi?

Olajcserenel mind a 4 liter olajat belepumpalta a motorba. Kep a topikomban, hogy mennyit szivtam le az emlitett ember utan.

Az az ember egy igazi paraszt! Azóta sem jártam náluk, és nem is fogok odamenni! Nem javaslom!

Ha csak olajcsere, fékbetét/tárcsa van terítéken akkor azt másik szaki is meg tudja csinálni. Keress egy sokkal jobbat! Ha végképp nem találsz akkor megadom a versenyszerelő számát, bár nem biztos h sima olajcserét elvállal.

Történet:

Akit említett nálam azt csinálta amikor ültetőrugót vittem oda h szereljék be, hogy cinikusan odakérdezett a másik szerelőhöz, hogy nálad is egy gyöngyszem van? 

Üzemanyagszűrő csere: neked nem mondták még, hogy ha ilyen van ne tele tankkal gyere? (mindenhová folyt az üzemanyag mikor levette róla a csövet. Egy igazi "profi".

12000Ft-os óradíjnál előttem kezdett bele két rugó között a szendvicséve és negyed órán keresztül jó étvágya volt.

Másik beszélgetést elcsípve: osztrák taxis tulajnak cserélték a féktárcsát/betétet és a főnök jelezte neki, hogy nyikorog a fék. Erre az első beszólása: fújjam be WD 40-nel, vagy mi?

Az az ember egy igazi paraszt! Azóta sem jártam náluk, és nem is fogok odamenni!

Ha csak olajcsere, fékbetét/tárcsa van terítéken akkor azt másik szaki is meg tudja csinálni. Keress egy sokkal jobbat! Ha végképp nem találsz akkor megadom a versenyszerelő számát, bár nem biztos h sima olajcserét elvállal.

Akit említett nálam azt csinálta amikor ültetőrugót vittem oda h szereljék be, hogy cinikusan odakérdezett a másik szerelőhöz, hogy nálad is egy gyöngyszem van? Nem tudta, hogy az ültetőrugókból a hosszabb v a rövidebb kell előre ill. hátra.

Üzemanyagszűrő csere: neked nem mondták még, hogy ha ilyen van ne tele tankkal gyere? (mindenhová folyt az üzemanyag mikor levette róla a csövet. Egy igazi "profi". Beszólt a munkafelvételis háta mögött is , hogy a Milán nem mondta, hogy üres tankkal gyere ide? Az is egy hülye. Így fogalmazott. 

Az az ember egy igazi paraszt! Azóta sem jártam náluk, és nem is fogok odamenni!

2018-09-14 8:00:13

Zorka

Posztok: 3
Velünk: 701 napja

Válasz erre: @Erno #132696 

Köszi

2018-09-14 7:59:48

Zorka

Válasz erre: @bagoly #132712 

Köszi a segítséget ????

2018-09-13 20:53:11
bagoly

bagoly

Csatlakozom Ernőhöz. Ha minden kötél szakad keresd a szervizben Attilát, hivatkozz rám. Talán nem ver meg.  Viccet félre, Ő tényleg profi, érti a dolgát, az összes mazdámat Ő bütyköli 13 éve. Még nem hibázott.

aláírás

2018-09-13 16:00:26
Erno

Erno

Posztok: 1442
Velünk: 5585 napja

olajat meg féket cserélni minden szerelő tud. Azért ez nem az Enterprise űrhajó, olyan autó mint a többi...

Más baja meg úgysincs smile És ha minden kötél szakad, ott a Mazda szervíz, nekem semmi bajom velük.

Történet:

olajat meg féket cserélni minden szerelő tud. Azért ez nem az Enterprise űrhajó, olyan autó mint a többi...

Más baja meg úgysincs :)

2018-09-13 12:37:27

Zorka

Sziasztok! Szeretném megkérdezni tudtok-e Győrben miatához értő szerelőt? 

2018-03-22 19:20:31
Kisvakond

Kisvakond

Posztok: 48
Velünk: 1242 napja

Válasz erre: @vadász #129122 

Mi már pénteken indulunk. Családostúl, off-autóstúl...

2018-03-22 19:02:31
vadász

vadász

Posztok: 39
Velünk: 1290 napja

Sziasztok!ha valakinek egészen véletlenül valami dolga lenne a hétvégén Kunmadarason csatlakoznánk szombat reggeli indulássa lGyőrből fényóckor bábolnai pihenő M1 mehetnénk együtt ha van jelentkező hívjon06309466025 

aláírás

Vadász

2018-03-19 21:05:28

DsZalán

Posztok: 48
Velünk: 1970 napja

Válasz erre: @mnml #128981 
Köszönöm a segítséget még1x. Ha valakinek szüksége lenne peremezőre merem ajánlani mnml-t!