Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Győr és környéke: bandázás    |   << vissza

Győr és környéke: bandázás

2018-02-15 11:35:05
RallyPiX

RallyPiX

Posztok: 20
Velünk: 201 napja

Válasz erre: @Yetro #127968 
Igen, az enyém az az autó. A bölcsők már készen vannak, küldök majd képet, de majd inkább nézd meg élőben, ha összeáll. Jövő hétre elvileg kész a szinter az összes többi alkatrészen. 

A csavarjaim az AGT-nél vannak már, de elvileg nem vállalnak autóalkatrészt. Nekem elsőre nem akarták átvenni őket, de végül csak sikerült. Mástól viszont pár napja nem vették át a csavarokat. A sárga galvanizálásra kell amúgy sokat várni (enyém is azért nincs még meg), ha kéket (szürkét) kérsz, akkor elvileg csak egy hét. Csak vegyék át tényleg...

Sietek az enyémmel, hogy neki tudjatok állni a tiédnek is!  

2018-02-14 23:12:42

Yetro

Posztok: 88
Velünk: 1509 napja

Válasz erre: @RallyPiX #127902 
Ha a te autód készül a Bajza utcában, akkor megérkeztünk :D Utána az enyém lesz a következő. Tavaly a motort és váltót újíttattam föl, idén a futómű van soron.
A győrzámolyi szinterező munkája mindenképp érdekelne, kontaktot szívesen elfogadok hozzá (gofhun &kukac& yahoo.com.au). A kész darabokat pedig lehet, hogy megnézem élőben a műhelyben.
Galvanizálót azóta úgy tűnik, hogy találtam. Az AGT üzemvezetője nagyon normális volt telefonban és azt mondta, hogy elvállalnak kis mennyiséget is. Legfeljebb hosszabb lesz az átfutási idő, mert össze kell várni több kisebb mennyiségű anyagot. Téged ez érdekel? Én nem szeretném a futóműcsavarokat rozsdásan, kopottan visszarakatni.

2018-02-13 19:39:30
RallyPiX

RallyPiX

Posztok: 20
Velünk: 201 napja

Válasz erre: @Yetro #127886 
Én Győrzámolyon szintereztetek. Pár nap múlva kész az első adag, utána tudok véleményt mondani a minőségről. Igazán profi szinterezőt én nem tudok Győrben, többek szerint még a zámolyi a legkisebb rossz. Pár felnit láttam már tőlük, azok szépek voltak. Ha megadod a címed, szívesen küldök képeket a végeredményről. 

Galvanizálót én is csak azt tudom Győrben, aki nem vállal már autóalkatrészt...

2018-02-13 11:57:50

Yetro

Posztok: 88
Velünk: 1509 napja

Válasz erre: @csabihal #127877 

Ok, elore is koszonom. Nekem futomu felujitashoz kene. Segedvaz, lengokarok, csavarok stb.