Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    MX-5-öst, miatát vennék    »    Ismeritek ezt a kocsit?    |   << vissza

Ismeritek ezt a kocsit?

2018-04-19 19:09:42
annicole

annicole

Posztok: 23
Velünk: 336 napja

Sziasztok!

Egy kedves barátom szeretne venni egy NC-t, (megfertőződött, ennyi smile )  van esetleg valakinek eladó, illetve ismeri valaki az alábbi kocsit? 

https://www.hasznalt___lan_allapot-12813142

Köszi!

Ani

Történet:

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm szeretne venni egy NC-t, (megfertőződött, ennyi :) )  van esetleg valakinek eladó, illetve imeri valaki az alábbi kocsit? 

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_1_8i_16v_revolution_kifogastalan_allapot-12813142

Köszi!

Ani

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm szeretne venni egy NC-t, (megfertőződött, ennyi :) )  van esetleg valakinek eladó, illetve ismeri valaki az alábbi kocsit? 

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_1_8i_16v_revolution_kifogastalan_allapot-12813142

Köszi!

Ani

2018-04-16 21:46:05

Jaffa

Posztok: 7
Velünk: 42 napja

Válasz erre: @Steel #129773 

Azért az is fontos, hogy mennyi műszaki van rajta! Májusig lehet tudomásom szerint a kinti műszakit itthon érvényesíteni,  utána "el fog veszni", mindenképpen vizsgáztatni kell. 

Ha át van rohadva a 2 sárvédőív, azzal nemigen engedik majd át! A nagy kerekek, meg a hifi árából majdnem meg is lenne a lakatoltatás! A tető meg ha nem ázik be, majd ki lesz javítva! smile Győrben van egy kárpitos, 80-90 környékén áthúzza a meglévő szerkezetre az új vásznat!

Történet:

Válasz erre: @Steel #129773 

Azért az is fontos, hogy mennyi műszaki van rajta? Májusig lehet tudomásom szerint a kinti műszakit itthon érvényesíteni,  utána "el fog veszni", mindenképpen vizsgáztatni kell. 

Ha át van rohadva a 2 sárvédőív, azzal nemigen engedik majd át! A nagy kerekek, meg a hifi árából majdnem meg is lenne a lakatoltatás! A tető meg ha nem ázik be, majd ki lesz javítva! :) Győrben van egy kárpitos, 80-90 környékén áthúzza a meglévő szerkezetre az új vásznat!

2018-04-16 18:45:32
Steel

Steel

Posztok: 735
Velünk: 1607 napja

Válasz erre: @Süti #129770 
Azért az ijesztő, hogy a "javításra szoruló" tetőről egy fénykép sincs a hirdetésben...

A 17-es kereket meg a nagy hifit ne kérd hozzá

Max. 7 litert fogyaszt százon.

2018-04-16 18:23:17
Nitzer

Nitzer

Posztok: 1441
Velünk: 2751 napja

Válasz erre: @Süti #129770 

Szia!

Fogyasztás

aláírás

"Ha gyáva gyerek vagy, akkor a fék a te pedálod" 

.

2018-04-16 18:11:41

Süti

Posztok: 1
Velünk: 10 napja

Sziasztok!

A rendes nevem Norbert.

Nagyon régóta játszom a gondolattal hogy egy miataval járjam az utam. Most 2. autóként szeretnék beszerezni m5-öt. Viszont a keretem nagyon kicsi 750.000Ft. Ugyanis elsö gyermekemet várjuk a feleségemmel(jövőbeli mx5 rajongó kislegényt). Ezzel a szépséggel szemezgettem. 

https://www.hasznalt____krom_bukok-12762872

Kérdés ide. Olvastam nagyon sokféle adatot, de kb menyi a fogyasztása ennek a tipusnak. Igen persze tudom hogy vezetési stílus, állapot... De egy átlag...

Előre is megköszönöm  mindenkienk a hozzászólást.

További szép napot mindenkinek.

2018-04-14 10:38:37
hann

hann

Posztok: 27
Velünk: 199 napja

Üdv,

Valami info róla? Egy barátom keres nb/nbfl-t hasonló áron. 

1.6 nb

2018-04-10 14:37:24

tarmatyi

Posztok: 3
Velünk: 22 napja

Válasz erre: @Jaffa #129561 
Mit láttál rajta ami eltántorított? 

Történet:

Válasz erre: @Jaffa #129561 
Mit láttál rajta mi eltántorított? 

2018-04-09 22:31:06

Jaffa

Posztok: 7
Velünk: 42 napja

Válasz erre: @tarmatyi #129560 

Én is megnéztem, de aztán egy másik  Sportive-t vettem tőle, igaz azt (még) nem is hirdette... 

2018-04-09 22:19:46

tarmatyi

Posztok: 3
Velünk: 22 napja

Sziasztok. A hétvégén megnéztük több autó mellett az előzőekben linkelt sportive 2-t . Gondoltuk ha ilyen sokáig van fenn a hirdetés, biztos leharcolt de referenciának jó lesz. A legszebb autó volt amit láttunk. Ma a red sun-nál volt állapotfelmérésen, ott áldásukat adták rá. Úgyhogy megvolt a foglaló átadása. Kicsit még hitetlenkedve, de várjuk a birtokba vételt.

Körben gyári fénye volt, a két hátsó sárvédőn és a küszöbök környékén volt 200 mikron feletti festék. Véleményem szerint több kilométer van benne mint a hirdetésben szereplő 145 ezer, de őszintének látszik a kocsi. Persze nem klímás és az antenna nem működik, de az ablakok szépen járnak és a tető is jó, plusz van hozzá hood bag is.

Első Miatánk, majd idővel megosztom a tapasztalatainkat.

Történet:

Sziasztok. A hétvégén megnéztük több autó mellett az előzőekben linkelt sportive 2-t (https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_nb_fl_1_8_sportive_2-12365046). Gondoltuk ha ilyen sokáig van fenn a hirdetés, biztos leharcolt de referenciának jó lesz. A legszebb autó volt amit láttunk. Ma a red sun-nál volt állapotfelmérésen, ott áldásukat adták rá. Úgyhogy megvolt a foglaló átadása. Kicsit még hitetlenkedve, de várjuk a birtokba vételt.

Körben gyári fénye volt, a két hátsó sárvédőn és a küszöbök környékén volt 200 mikron feletti festék. Véleményem szerint több kilométer van benne mint a hirdetésben szereplő 145 ezer, de őszintének látszik a kocsi. Persze nem klímás és az antenna nem működik, de az ablakok szépen járnak és a tető is jó, plusz van hozzá hood bag is.

Első Miatánk, majd idővel megosztom a tapasztalatainkat.