Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Össznépi jövésmenés.    |   << vissza

Össznépi jövésmenés.

2019-03-08 16:44:05
susu

susu

Posztok: 444
Velünk: 1025 napja

Válasz erre: @Robuss #135418 

Ezt a linket csak az látja, aki benne van a "miata.hu - chat" FB csoportban, szóval itt a leírása:

Sziasztok.Napokban volt szo egy Dobogoko-Lepence karikarol az esti orakban.A vartnal nagyobb erdeklodes miatt letrehozom az esemenyt,ami nem klubbos tortenet ! ,persze elso sorban miatasok lesznek,de akad majd egy ket off auto is.Mindenki sajat felelosegere vesz reszt,kulturalt kozlekedesre torekedjunk!20:30 korul gyulekezo,nosztalgiazas.21 fele megindulunk Dobogokore.ott szusszanas,beszelgetes,aztan tovabb Esztergomi Bazilika(-||-),tovabb Visegrad ami letszamtol fuggoen eldol hogy a kilatonal parkolunk le vagy a fenti parkoloba.addig mindenki eldonti hogy bevallalja e lepencet,tekintettel az idojaras elorejelzesre,illetve 1-2fules miatt ami alapjan kavicsos az egesz.utobbi miatt is meg amugy is eleg erosen javasolt a kovetesi tavolsag betartasa.aztan visza Szentendre konnyes bucsu.
Ui.: aki Miata vasarlas elott all annak itt az ido bepattani a J1be es kicsit jobban atelni a dolgot,beszelgetni a tulajdonosokkal....nem mindenki szerint hasznalhatatlan elso autonak ????

En szemely szerint esoben is megyek,nyilvan valtozik egy ket dolog abban az esetben.

A lényeg: ma este 20:30-tól gyülekező a szentendrei Interspar parkolóban smile

Történet:

Válasz erre: @Robuss #135418 

Ezt a linket csak az látja, aki benne van a "miata.hu - chat" FB csoportban, szóval itt a leírása:

Sziasztok.Napokban volt szo egy Dobogoko-Lepence karikarol az esti orakban.A vartnal nagyobb erdeklodes miatt letrehozom az esemenyt,ami nem klubbos tortenet(!),persze elso sorban miatasok lesznek,de akad majd egy ket off auto is.Mindenki sajat felelosegere vesz reszt,kulturalt kozlekedesre torekedjunk!20:30 korul gyulekezo,nosztalgiazas.21 fele megindulunk Dobogokore.ott szusszanas,beszelgetes,aztan tovabb Esztergomi Bazilika(-||-),tovabb Visegrad ami letszamtol fuggoen eldol hogy a kilatonal parkolunk le vagy a fenti parkoloba.addig mindenki eldonti hogy bevallalja e lepencet,tekintettel az idojaras elorejelzesre,illetve 1-2fules miatt ami alapjan kavicsos az egesz.utobbi miatt is meg amugy is eleg erosen javasolt a kovetesi tavolsag betartasa.aztan visza Szentendre konnyes bucsu.
Ui.: aki Miata vasarlas elott all annak itt az ido bepattani a J1be es kicsit jobban atelni a dolgot,beszelgetni a tulajdonosokkal....nem mindenki szerint hasznalhatatlan elso autonak ????

En szemely szerint esoben is megyek,nyilvan valtozik egy ket dolog abban az esetben.

Sziasztok.Napokban volt szo egy Dobogoko-Lepence karikarol az esti orakban.A vartnal nagyobb erdeklodes miatt letrehozom az esemenyt,ami nem klubbos tortenet(!),persze elso sorban miatasok lesznek,de akad majd egy ket off auto is.Mindenki sajat felelosegere vesz reszt,kulturalt kozlekedesre torekedjunk!20:30 korul gyulekezo,nosztalgiazas.21 fele megindulunk Dobogokore.ott szusszanas,beszelgetes,aztan tovabb Esztergomi Bazilika(-||-),tovabb Visegrad ami letszamtol fuggoen eldol hogy a kilatonal parkolunk le vagy a fenti parkoloba.addig mindenki eldonti hogy bevallalja e lepencet,tekintettel az idojaras elorejelzesre,illetve 1-2fules miatt ami alapjan kavicsos az egesz.utobbi miatt is meg amugy is eleg erosen javasolt a kovetesi tavolsag betartasa.aztan visza Szentendre konnyes bucsu.

A lényeg: ma este 20:30-tól gyülekező a szentendrei Interspar parkolóban :)

2019-03-08 12:47:49
Robuss

Robuss

Posztok: 516
Velünk: 2586 napja

Este egy kis találkozó érdekel valakit? https://www.facebook.com/events/1169017243266161/?ti=cl

aláírás

Miata Garage(Robi&Ricsi)

2019-03-05 13:44:07
GPali

GPali

Posztok: 452
Velünk: 1470 napja

Válasz erre: @susu #135344 

Tali 20:30 körül a bme előtti parkolóban? smile

2019-03-05 11:49:10
susu

susu

Válasz erre: @GPali #135341 

Én benne vagyok.

2019-03-05 8:41:00
GPali

GPali

Posztok: 452
Velünk: 1470 napja

Ma este egy óvatos gurulás?

Este 8-9 felé indulnék Pestről akármerre. Csak úgy. smile

Bár lehet, hogy esni fog. 

2019-02-18 15:22:13
Brit_Mia

Brit_Mia

Posztok: 201
Velünk: 1982 napja
bagoly, 2019-02-17 18:23:03

Válasz erre: @Brit_Mia #135020 
Szia Peti!

Nem változol. Ebéd előtt fél órával dobod fel a tutit. 

Szia Ákos! 

Sajnos ez egy hirtelen felindulásból elkövetett megindulás volt. Teljesen spontán jött, persze reménytelenül is (már ami a "felhívást" illeti), de gondoltam ha már újrakelek nem tartom magamban az utat. Az összes többi csak természetes! Keresni foglak (nem fél órával előtte) mert jön erre a jó idő, és a tegnapi kanyargás sem volt semmi! Az út még mindig kiváló, bár ott még olvad a hó. Kicsit izgalmasabb volt nyári papucsokkal "hóátfolyásnál"!
Aspang-ig már 3x, 3 felé mentem... Az a vicc hogy ha akkor veletek nem csavargunk arra akkor sose tudom hogy ilyen közel mik vannak! A lényeg: Csudajó odáig eljutni! 

aláírás
Jinba ittai!
2019-02-17 18:23:03
bagoly

bagoly

Posztok: 884
Velünk: 1902 napja

Válasz erre: @Brit_Mia #135020 
Szia Peti!

Nem változol. Ebéd előtt fél órával dobod fel a tutit. ....de köszönöm, hogy eszedbe jutottam. Már az előzményre... Tudod, hogy mi bármikor kaphatók valami extra ökörségre, de ezt a bolonyait vörös borral ma nem fogom itt hagyni, kidobni. A vicces az, hogy reggel üresen ittam a kávét, hátha megyünk valamerre. Aztán föltettem az ebédet, ittam rá egyet, ...és nincs tovább. Korábban gondolkozz!!!!! Mentünk volna.

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2019-02-17 11:30:51
Brit_Mia

Brit_Mia

Posztok: 201
Velünk: 1982 napja

Valaki ma egy délutáni ebédfelvezető?! Én kb 1kor indulok erre. 
Egyébként ha erre jártok egy elég élvezetes kör: (Engem először Bagoly vitt erre!)

Alsó Ausztira-Burgenland kör! (2ó 20 p + a megállások.) 127km Rohonctól. Szombathelytől +20km. 

aláírás
Jinba ittai!
2019-02-10 18:19:12
bedrock

bedrock

Posztok: 75
Velünk: 875 napja

A mai találkozón javasolták, hogy kapjon önálló topic-ot a téma, úgy könnyebben követhető.

Megnyitottam: Egri kanyargás

aláírás

"A lehetetlen nem tény, hanem vélemény." - Muhammad Ali

2019-02-08 22:16:46
bedrock

bedrock

Posztok: 75
Velünk: 875 napja

bedrock, 2018-12-28 1:42:30

Sziasztok, 

Régebben motoros túrákat szerveztem,de szerintem a Miata csapathoz is passzolna: 

2019.03.09. Eger Tesco parkoló: 

Találkozó: 10:00

Indulás: 10:30

Útvonal: 

Eger-Gyöngyös-Mátrafüred-Recsk-Eger-Szilvásvárad-Kazinczbarcika-Miskolc-Lillafüred-Eger

Örülnék, ha a környéken is meg tudnánk mutatni az MX5 mosolygós lényegét smile

Friss miatás vagyok, új topicot nem tudok nyitni, köszönök minden ajánlást.

Lassan közeledik az időpont, bízom benne, hogy az időjárás támogatni fog. Az útvonal kb 2 óra, valahol meg is pihennénk egy fél órára (Szilvásváradra gondoltam) Tehát kb 13:00 körül végeznénk.

1 bedrock

aláírás

"A lehetetlen nem tény, hanem vélemény." - Muhammad Ali

2019-01-15 12:55:05
susu

susu

Válasz erre: @bedrock #134186 

Ha addigra összerakom a Kis Zumit, akkor mennék én is smile

2019-02-05 23:53:48
MarcielloNBFL

MarcielloNBFL

Posztok: 54
Velünk: 860 napja

Válasz erre: @Fullgaseddye #134495 
Hali!

Miskolcról csatlakoznék ha összejön minden. smile

Történet:

Hali!

Miskolcon csatlakoznék ha összejön minden. :)

2019-01-14 20:44:59

Fullgaseddye

Posztok: 14
Velünk: 853 napja

By the way, én májusba leszek egy éve miatás. 

Már van ajánlásom, de nem elég, így én is szívesen fogadnék ajánlásokat.  :-)

aláírás

Fullgaseddye

2019-01-14 20:38:35

Fullgaseddye

Posztok: 14
Velünk: 853 napja

Válasz erre: @bedrock #134263 

Sziasztok. 

Ha időjárás és nyári gumi engedi, akkor én is csatlakozok hozzátok 03.09-én Kazincbarcikáról. 

Természetes reggel átgurulnék Egerbe.

Korábban rengeteget motoroztam, így igen jól ismerem ezt az utvonalat. Szerintem szuper lesz. 

Roland

aláírás

Fullgaseddye

2018-12-30 14:18:45

CsBeci

Posztok: 171
Velünk: 1638 napja

Válasz erre: @Oszi bácsi #134266 

Ennek igazán nagyon örülök! Eröt, egészséget!

aláírás