Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Össznépi jövésmenés.    |   << vissza

Össznépi jövésmenés.

2018-04-25 21:13:24
Silent

Silent

Posztok: 158
Velünk: 1199 napja

Válasz erre: @CsBeci #130017 
Budaörsön hol mentek át? 1-esen 7 körül?
Épp a központ záramat szerelik a Duettnél, de aztán Budaörsre gurulok át mielőtt hazamegyek Esztergomba. Résztávon csatlakoznék. De ha úgy jön össze akkor akár visszagurulok Budaörsről BME elé.

szerk.

Merre mentetek végül? Kigurultam az 1-esre, végigmentem Budaörsön visszafelé is, aztán vártam kicsit az út szélén, hátha jön a csapat.

Történet:

Válasz erre: @CsBeci #130017 
Budaörsön hol mentek át? 1-esen 7 körül?
Épp a központ záramat szerelik a Duettnél, de aztán Budaörsre gurulok át mielőtt hazamegyek Esztergomba. Résztávon csatlakoznék. De ha úgy jön össze akkor akár visszagurulok Budaörsről BME elé.

2018-04-25 12:51:21
CsBeci

CsBeci

Posztok: 146
Velünk: 554 napja

Sziasztok!

Ebben a szép idöben gurulunk ma egyet Pilisjászfalu felé Budaörs érintésével, ha van valakinek kedve csatlakozni akkor 18.30kor találkozunk a BME föbejárata elött. Szép mapot! Sziasztok

aláírás

Történet:

Sziasztok!

Ebben a szép idöben gurulunk ma egyet Pilisjászfalu felé, ha van valakinek kedve csatlakozni akkor 18.30kor találkozunk a BME föbejárata elött. Szép mapot! Sziasztok

2018-04-20 18:30:02
egabesz

egabesz

Posztok: 75
Velünk: 410 napja

Válasz erre: @szentkuti11 #129874 

Melyik nap? FB-n hol?

2018-04-20 14:30:30
Vinczeg

Vinczeg

Posztok: 79
Velünk: 623 napja

Sziasztok,

Esetleg egy Mátra-Bükk túrához lenne kedve valakinek, mondjuk szombat délután, az útvonal még képlékeny? 

Gábor

aláírás

Vinczeg

2018-04-20 13:57:03
szentkuti11

szentkuti11

Posztok: 6
Velünk: 100 napja

Sziasztok!

Facebookon kezdődött el szerveződni egy laza esti gurulás (Bp-Esztergom vonal), ha van kedv/idő, gyertek!

2018-04-13 22:34:57

Polaris

Posztok: 4
Velünk: 36 napja

Válasz erre: @Taishikan #129705 

Remélem a következő időpont már jó lesz!

2018-04-13 13:38:43
Taishikan

Taishikan

Posztok: 590
Velünk: 878 napja

Polaris, 2018-04-13 11:57:59

Sziasztok!

Terveztem, hogy csatlakozok majd hozzátok, de sajnos úgy alakult, hogy nem értem volna oda a BME parkolóba. Ezért kárpótlásul elmentem edzeni egyet. Nem szoktam sport közben kinézegetni az ablakon, de valamiért kinéztem és mit látok: a biatorbágyi viadukt lábánál sorakoztok fel egymás után a buszöbölben!!! Na neeeeee! Az én gépem meg az épület mögött állt... Néztem, hátha tartotok egy rövid szünetet, mert akkor kalap-kabát és csatlakozok, de sajnos elindultatok! Így is szuper volt látni titeket! 

Nem tudom miért is voltam meglepődve, hiszen végül is Biatorbágy pont útba esik Dobogókő felé! smile

Üdv!     

Csak azért álltunk meg, hogy összeérjen a csapat, de simán bevártunk volna, ha kikiabálsz nekünk a teraszról smile Amúgy én is odavalósi vagyok, majd összehozhatunk valamit! 

@Ripley: köszi a linket, tényleg jól világított a lámpád, ki is hívták ránk a rendőröket miatta wink

aláírás

大使館

Történet:

Polaris, 2018-04-13 11:57:59

Sziasztok!

Terveztem, hogy csatlakozok majd hozzátok, de sajnos úgy alakult, hogy nem értem volna oda a BME parkolóba. Ezért kárpótlásul elmentem edzeni egyet. Nem szoktam sport közben kinézegetni az ablakon, de valamiért kinéztem és mit látok: a biatorbágyi viadukt lábánál sorakoztok fel egymás után a buszöbölben!!! Na neeeeee! Az én gépem meg az épület mögött állt... Néztem, hátha tartotok egy rövid szünetet, mert akkor kalap-kabát és csatlakozok, de sajnos elindultatok! Így is szuper volt látni titeket! 

Nem tudom miért is voltam meglepődve, hiszen végül is Biatorbágy pont útba esik Dobogókő felé! :)

Üdv!     

Csak azért álltunk meg, hogy összeérjen a csapat, de simán bevártunk volna, ha kikiabálsz nekünk a teraszról :) Amúgy én is odavalósi vagyok, majd összehozhatunk valamit!