Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Össznépi jövésmenés.    |   << vissza

Össznépi jövésmenés.

2017-08-23 12:11:05
bagoly

bagoly

Posztok: 894
Velünk: 2062 napja

Elsőre, csak nyers kiadásban: Indulás Kisbér OMV kút. Szerintem 10-re Győr, Fehérvár, Bp felől kényelmesen oda lehet érni. Császár-Bokod-Oroszlány(Majkpuszta)-Tatabánya-Tarján-Bajna Vadász vendéglő. Ez 70 km, elvileg 1óra 20 perc. Innentől adja magát a Zsámbék-Bp, a Bicske-Fehérvár és a Tata-Győr, meg persze biztos néhány oda-vissza.

Vélemény?

aláírás

A túrázás fárasztó, de 60 felett jobb, mint a nő.

2017-08-23 12:10:25
kabel15

kabel15

Posztok: 237
Velünk: 2378 napja

Sziasztok, 

Én is csatlakoznék smile  

Lehet már tudni a kiindulópontot? 

2017-08-23 11:33:07
bbubby00

bbubby00

Posztok: 301
Velünk: 1520 napja

Mivel a balatoni körtúrán nem fogok tudni résztvenni sztem, így ez jól hangzik.

aláírás

Kell egy Mazda MX-5? Segítek! ;) - Békéscsaba

2017-08-23 11:24:44
esgott

esgott

Posztok: 94
Velünk: 1873 napja

Valószínűleg én is benevezek. Útvonalat rátok bízom.

2017-08-23 10:41:06
bagoly

bagoly

Válasz erre: @Zefa #122295 
Nem is gondoltam rá!  Csak tudod az lenne a jó, ha a biztosan eljövők adják az útvonalat. De a tippek alapján úgy látom, hogy a Gercse felé kell eltolni a súlypontot.

aláírás

2017-08-22 23:24:21
Taishikan

Taishikan

Posztok: 638
Velünk: 2123 napja

bagoly, 2017-08-22 21:31:44

Válasz erre: @lui001 #122281 
Szia Lajos! Megismerve a fórum hagyományait, már el is döntve a nap! Vasárnap, 10,01. Az útvonallal kapcsolatban valami, Valakitől?

Ha az útba esne, mindenképp vegyük bele a Bajna-Héreg szakaszt, múltkor arra gurultunk Torzomborzom kollégával, és igen jólesett. smile

@lui001: Ha rám értetted, köszi szépen, és én is nagyon örülök neki, hogy csatlakozol. Ha Bagolyra, akkor meg pláne örülök és egyetértek. smile  

aláírás

大使館

Történet:

Szia Lajos! Megismerve a fórum hagyományait, már el is döntve a nap! Vasárnap, 10,01. Az útvonallal kapcsolatban valami, Valakitől?

Ha az útba esne, mindenképp vegyük bele a Bajna-Héreg szakaszt, a múltkor arra gurultunk Torzomborzom kollégával, és igen jólesett. :)

@lui001: Ha rám értetted, köszi szépen, és én is nagyon örülök neki, hogy csatlakozol. Ha Bagolyra, akkor meg pláne örülök. :)  

Ha az útba esne, mindenképp vegyük bele a Bajna-Héreg szakaszt, a múltkor arra gurultunk Torzomborzom kollégával, és igen jólesett. :)

@lui001: Ha rám értetted, köszi szépen, és én is nagyon örülök neki, hogy csatlakozol. Ha Bagolyra, akkor meg pláne örülök és egyetértek. :)  

2017-08-22 21:56:11
Zefa

Zefa

Posztok: 300
Velünk: 2816 napja

Válasz erre: @bagoly #122292 
Szerintem félre értettél, nem akartam átvenni a túrádat.  Te írtad Bajnát Én meg mondtam, hogy az jó.  Menjünk a vértesbe, ígérem nem adok tippeket, hogy merre. smile Béke

aláírás

91 1.6 NA
93 2.0 Accord
59 1.0 Anglia 105E Építés alatt

2017-08-22 21:42:41
bagoly

bagoly

Válasz erre: @Zefa #122278 
Nagyon örülök Neked, bármikor csatlakozhatsz, szerintem mindenki (a leendő részt vevők) így gondolja. Csak ha Neked kevés időd van, és később derül ki, mikor érsz rá, az útvonalba nem kéne tippet adnod. Tudom durván hangzik, elnézést kérek. Esztergom nem a Vértes, nagyon kiesik az elképzelt körből. Bocsánat.

aláírás

2017-08-22 21:31:44
bagoly

bagoly

aláírás

2017-08-22 19:53:14
lui001

lui001

Posztok: 768
Velünk: 3147 napja

Taishikan, 2017-08-22 17:20:49

bagoly, 2017-08-22 16:52:53

Taishikan-nal való beszélgetés alatt (türelmes a szófo$ókkal szemben) felmerült egy Vértes hegyi (dimbes-dombos) tekergés ötlete. Győr, Fehérvár és a bűnös város BP.(meg persze bárki, akit érdekel) figyelem! Elsősorban az időpontot dobom föl szavazásra: 09.30. szombat, vagy 10.01. vasárnap. Mindenki eldöntheti, megy-e misére, családdal való egyéb programra...stb. Aki csatlakozna és jönne, tehát segít az időpont optimalizálásában, akkor szavazzon, ha tényleg jön. Vannak szempontok: ebéd. Egy jó kajáldában vasárnap nem találunk asztalt, de lehet, hogy kisebb a forgalom... Szombaton valószínűbb a jó ebédlehetőség, de a hazaúton belefuthatunk a diszkókba igyekvőkbe... Szóval ilyenek. Az útvonalra vannak elképzeléseim, de minden javaslat jól jön. (Ki nem látta még a Majk-pusztai remetelakásokat? szerintem egy órás bámészkodást megér) Esetleg átnézhetünk a Gerecse oldalába is, itt megkereshetjük azt a márványtáblát, amit Bajnán, az erdészetnél avattak fel 40 éve, leghírhedtebb erdészgyakornokuk, Bagoly (akkor még másnak hívtak) emlékére. Kéretik az időpont, egyéb ötletek, a többi jön magától.

Én jövök! 

Inkább a vasárnapot preferálnám, de ha szombaton mennénk többen, az is jó.

Vasárnapi dátumra mi is szavazunk és csatlakozunk! Legalább személyesen is megismerhetném az előttem szólót, mert igen szimpatikusak a bejegyzései.

2017-08-22 19:51:25
Zefa

Zefa

Posztok: 300
Velünk: 2816 napja

Tavasz óta gondolkoztam, hogy a Komárom megyeieket össze kellene hozni egy Tata-Tát- Esztergom vagy hasonló kis kocsikázásra, beszélgetésre. Sajnos időből most kevés van nekem és nem tudom előre mikor van az a kevés, ezért nem dobtam fel az ötletet.  Szóval én szívesen csatlakoznék és bármelyik jó lehet, de csak előtte nem sokkal derül ki.

aláírás

91 1.6 NA
93 2.0 Accord
59 1.0 Anglia 105E Építés alatt

2017-08-22 17:20:49
Taishikan

Taishikan

Taishikan-nal való beszélgetés alatt (türelmes a szófo$ókkal szemben) felmerült egy Vértes hegyi (dimbes-dombos) tekergés ötlete. Győr, Fehérvár és a bűnös város BP.(meg persze bárki, akit érdekel) figyelem! Elsősorban az időpontot dobom föl szavazásra: 09.30. szombat, vagy 10.01. vasárnap. Mindenki eldöntheti, megy-e misére, családdal való egyéb programra...stb. Aki csatlakozna és jönne, tehát segít az időpont optimalizálásában, akkor szavazzon, ha tényleg jön. Vannak szempontok: ebéd. Egy jó kajáldában vasárnap nem találunk asztalt, de lehet, hogy kisebb a forgalom... Szombaton valószínűbb a jó ebédlehetőség, de a hazaúton belefuthatunk a diszkókba igyekvőkbe... Szóval ilyenek. Az útvonalra vannak elképzeléseim, de minden javaslat jól jön. (Ki nem látta még a Majk-pusztai remetelakásokat? szerintem egy órás bámészkodást megér) Esetleg átnézhetünk a Gerecse oldalába is, itt megkereshetjük azt a márványtáblát, amit Bajnán, az erdészetnél avattak fel 40 éve, leghírhedtebb erdészgyakornokuk, Bagoly (akkor még másnak hívtak) emlékére. Kéretik az időpont, egyéb ötletek, a többi jön magától.

Én jövök! 

Inkább a vasárnapot preferálnám, de ha szombaton mennénk többen, az is jó.

aláírás

大使館

Történet:

Én jövök! 

A vasárnapot talán jobban preferálnám, de ha szombaton mennénk többen, az is jó.

2017-08-22 16:52:53
bagoly

bagoly

aláírás

2017-08-11 23:38:57
Taishikan

Taishikan

torzomborzom, 2017-08-11 9:59:58

Válasz erre: @Taishikan #121880 
Multkor gurultunk egy ilyet:
Zsámbék-Gyermely-Tarján-Héreg-Bajna-Nagysáp-Tát-Esztergom-Dobogókő-Pilisszentiván-Solymár-Budakeszi-Telki- Perbál-Zsámbék

lightos kis 3-4 órás túra, akár ebből is meríthetünk ötletet, de valami új útvonal is mehet 

Ez a Bajna-Héreg szakasz a millió kanyarral és tökéletes aszfalttal ma nagyon adta! 

aláírás

大使館

Történet:

torzomborzom, 2017-08-11 9:59:58

Válasz erre: @Taishikan #121880 
Multkor gurultunk egy ilyet:
Zsámbék-Gyermely-Tarján-Héreg-Bajna-Nagysáp-Tát-Esztergom-Dobogókő-Pilisszentiván-Solymár-Budakeszi-Telki- Perbál-Zsámbék

lightos kis 3-4 órás túra, akár ebből is meríthetünk ötletet, de valami új útvonal is mehet 

Ez a Bajna-Héreg szakasz a millió kanyarral és tökéletes aszfalttal ma este nagyon adta! 

2017-08-11 17:03:17
torzomborzom

torzomborzom

Posztok: 7
Velünk: 1587 napja

Válasz erre: @Taishikan #121890 

Akkor ma este 7 - Páty, CBA parkoló
Ha arrafele jártok csatlakozzatok egy laza gurulásra!

aláírás

Uff