Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Össznépi jövésmenés.    |   << vissza

Össznépi jövésmenés.

2008-05-20 10:15:13
Gyéé

Gyéé

Posztok: 9018
Velünk: 5255 napja

Senior Bá, én azért akartam tegnap menni, mert titkos és bizalmas információ volt a birtokomban arról, hogy kedden már f*s azaz FOS idő lesz és ez pár napig ki is fog tartani.

Így hát Bulirobot Norbi testvérrel elmentünk Dobogóra, melynek következtében felkerült egy újabb strigula a zsákmányaim listájára. SV1000-rel Szentkereszti helyi lakos, tehát tud menni, vadul döntve menekült mindhiába...

aláírás DrasticPlastic Driver
2008-05-19 22:22:42
cevlart

cevlart

Posztok: 759
Velünk: 4809 napja

Ja?! És lenne egy ötletem!:-) Május 30-31-én és Június 1-én Nyirádon Rallikrossz lesz!! Én biztos megyek! Na oda is lehet szép utakon menni! Az általatok említett Bakonybélen keresztül akár!:-) Vagy Kapolcs felé pl. vagy a Balatonfelvidéken keresztül vagy akármi...:-) Persze ez csak egy javaslat!

2008-05-19 22:00:23
cevlart

cevlart

Posztok: 759
Velünk: 4809 napja

Gyerekek! NE legyetek már ilyen pukkancsok...:-) Van amikor összejön a buli van amikor nem... pl. a pünkösdi tali sem... csak halkan jegyzem meg:-):-) De én nem caccogtam senkinek!! Bár az is igaz, hogy az Arcoval találkoztam tök véletlen és dumáltunk egy jót, ugyhogy nem is bosszankodtam!!:-)

A Mátráról csak annyit, hogy Parádon van édesanyáméknak telkük. = Elég jól ismerem arrafelé az utakat, autóval, motorral egyaránt. Tehát helyzeti előnyöm talán van de aztán slussz!! Merthogy most jön a slusszpoén Gyéé írására. Kb. 4 napja volt meg AZ MX-5-öm amikor felmentem Parádra kipróbálni a vasat...:-) Hühühü...:-) Hááátt???!! Szóval, izé.... Én nem vagyok egy Fittipaldi... Bird és Atom is csúnyán rámvernek gokartban! Ja és szegény autókám is csak 1.6-os... DE felfelé menet leelőztem 2 motorost aztán meg a pásztói elágazástól Parádsasvárig végig pariban voltam egy 2003-as 600-as Gixerrel!!! Tavaly előtt pont olyan mocim volt! Hát mit mondjak vicces volt! Ja és mivel mai napig motorzom / nem túl jól...:-) / talán rálátásom is van a dologra:-) A gixeres gyerek kente neki rendesen úgy tartottam... az 1.6-os kisautóval!!:-) És ez AZ AUTÓ erénye volt!!! Nem az enyém!! Mondjuk azt eddig is tudtam, hogy egy autó jobban tapad a kanyarban, úgyhogy a motorosok mehetnek a levesbe, csak így élőben megtapasztalni elég meghökkentő volt!!!:-) Boccs a bő lére eresztett hozzászólás miatt csak elragadott a hév az élmények miatt!!:-) Ez az autó VALÓBAN szenzációs! Ha nyertem a lottón első dolgom lesz, hogy turbót veszek Neki, hogy ne keljen annyira kínozni szegényt...;-)

2008-05-19 21:12:15
Erno

Erno

Posztok: 1448
Velünk: 5828 napja

én sem szemrehányásnak szántam, csak annyira szeretnék már egyszer nem egyedül Mátrázni.....

2008-05-19 19:23:35
szenyor

szenyor

Posztok: 400
Velünk: 5766 napja
Gyéé, 2008-05-19 16:15:39

Jaj....részvétem, nekem már törték rommá első úton a frissen forgalomképessé görcsölt járművemet amit el szerettem volna adni aznap. Nagyón jó volt.

De biztos nagyon szép lesz ha kijavítódik, és egy nagy kalap pénzt fog fizetni a köztudottan bőkezű biztosító! Kívánom.

Mátra: Én egy összeveszés árán és hirtelen döntésből mentem mátrázni, már nem volt értelme feltenni, aki meg eszembe jutott felhívtam. Viszont minél hamarabb szeretnék visszamenni veletek, mert állat és kíváncsi vagyok h kinek hogy megy a kocsija és ki hogy küldi. Mert ott az is küldi aki sehol máshol. Egy negatív van: a fokozott rendőri jelenlét.

Ma este van valkinek kedve kocsikázni pesten és környékén? Én szeretnék! 30/9511564

gyéé, holnap este is? elvileg 5 körül én mennék...

2008-05-19 17:00:31
Bird

Bird

Posztok: 3817
Velünk: 5530 napja

Tehát láttam, hogy írtátok akár 7 közepén meg szenyor a 7 vége fele, hogymegy valamerre.

Én irtam is hogy én benne lennék, de semmi konkrét nem volt.

Tehát ki tudta, hogy alakul a 7 vége.

De,ha mondjuk beirjátok, hogy aki jönni akar itt és itt csatlakozthat x órakor!

Csak ennyi kell.

Aki akar ugyis ottlesz aki nem az meg nem, de én a bizonytalanra nem megyek sehova, főleg úgy hogy abban az 1 emberben se vagyok boztos, hogymegy!

Amugy nincs harag mert én is érdeklődhettzem volna szenyornál pl. smile

aláírás Kilinccsel elöre:)
2008-05-19 16:15:39
Gyéé

Gyéé

Posztok: 9018
Velünk: 5255 napja

Jaj....részvétem, nekem már törték rommá első úton a frissen forgalomképessé görcsölt járművemet amit el szerettem volna adni aznap. Nagyón jó volt.

De biztos nagyon szép lesz ha kijavítódik, és egy nagy kalap pénzt fog fizetni a köztudottan bőkezű biztosító! Kívánom.

Mátra: Én egy összeveszés árán és hirtelen döntésből mentem mátrázni, már nem volt értelme feltenni, aki meg eszembe jutott felhívtam. Viszont minél hamarabb szeretnék visszamenni veletek, mert állat és kíváncsi vagyok h kinek hogy megy a kocsija és ki hogy küldi. Mert ott az is küldi aki sehol máshol. Egy negatív van: a fokozott rendőri jelenlét.

Ma este van valkinek kedve kocsikázni pesten és környékén? Én szeretnék! 30/9511564

aláírás DrasticPlastic Driver
2008-05-19 15:48:36
Klem-S

Klem-S

Posztok: 244
Velünk: 5823 napja

2008. 05. 11. 19:15. Kellemes Vasárnap este. Menjünk a Mazdával ki haverhoz.

Bp. VI. kerület: Podmaniczky utca - Dózsa sarok, jövünk a Podmaniczky-n. Dózsánál: balra vagy jobbra? Mindkét lámpa zöld, jobbra állnak, menjünk balra.

Lehel út felől a Hősök felé van 3 sáv ami jön ki a vasúti felüljáró alól. Nekünk telizöld, a külső és középső sávban állnak a pirosnál. Mikor már majdnem a kereszteződésnél, hogy mi akkor balra: a belső sávból fékezés nélkül jön egy Volvo S40 kb 70-el, át a piroson. Meglát: "Ez mi a f@*!?% ?" - satufék. Utolsó gondolatok: Hurrá csönd van, még mindíg csönd, talán megússzuk? b@*!?% meg.

Autóból kiszáll:
K: a színeket nem ismeri? a jelentésüket? vagy esetlek vak?
V: piros volt a lámpa?
K: hát ha nekünk totál zöld, a többiek meg még az ön lámpájánál állnak, akkor vajon?
V: bocs, elismerem...

Kár:
- lökháríró
- géptető
- lámpák (letörtek a fülek)
- hűtő (letört a felső rögzítő "nyak" - mind2)

hát röviden ennyi....

2008-05-19 13:50:06
obela

obela

Posztok: 639
Velünk: 5328 napja

Ó, te szegény Klementina... :-(

Amiatt főleg együtt tudok érezni veled, hogy az első kocsinkon (Mzd626 - 1984) keresztül a vásárlás utáni harmadik napon váltott sávot egy IFA...

Azért ez a Matka-történet még elmesélésre vár :-)

Jobbulást kívánok!

2008-05-19 12:43:38
Klem-S

Klem-S

Posztok: 244
Velünk: 5823 napja

ha lesz bmi tali az elkövetkező 2-3 hétben, amire valaki egyedül megy és elvinne magával, azt megköszönném smile

merthogy április 30. vettem egy Anniversaryt, május 1-4 hétvégén beletekertem egy 600 km-t :D, kedd-szombat külföldön voltam (sajna repülővel), majd vasárnap este egy barom átjött a piroson és elvitte a Macska orrát, úgyhogy most 2-3 hét stopp van, én meg eret vágok sad

napsütéses szép napokat  mindegykinek wink  

2008-05-19 10:46:45
Matt

Matt

Posztok: 2744
Velünk: 4880 napja

Ernő köszi az idegenvezetést, tényleg szuper volt a környék, meg az utak is.

sajnos Ausztriát nem tudtam meghódítani rendesen mert szar volt az idő ott vasárnap (pótlandó, mert gyönyörű), de berepült 750km a gépbe 2 nap alatt így is.  

2008-05-19 10:43:53
Matt

Matt

Posztok: 2744
Velünk: 4880 napja

én vedelmembe venném magamat ill. magunkat mert tényleg már a hét közepe felé írtuk többen hogy menni kéne valamerre. szerintem abszolút nem gáz, ha csak 2-3-an jönnek össze úgy is nagy élmény és kevesebbet is kell figyelni, hogy mikor ki-hol marad le, de ezt biztos jobban tudjátok én kező vagyok még smile

de most beírtam a tel.számokat elkerülendő az ilyeneket. a múltkor én szoptam meg, amikor Balcsira mentetek. azthittem már rég úton vagytok, aztán derült ki, hogy még el se indult a csapat... 

2008-05-19 9:44:04
szenyor

szenyor

Posztok: 400
Velünk: 5766 napja

én írtam még szombaton, hogy mi biztos megyünk valamerre, aztán győr közelében futottunk össze Matt és Ernő kollégával...

Ernő vezetésével fantasztikus helyeken autóztunk, 9-re értünk haza. 

2008-05-18 21:13:38
Bird

Bird

Posztok: 3817
Velünk: 5530 napja

Én nem akarok lebaszni senkit sem,de írjátok már ide be, ha van vmi terv vagy dobjatok már egy kör sms-t!

Csak mert,ha tudok róla lehet felkele hamarabb és csatlakoztam volna és lehet mások is, ha tudnak róla!!

aláírás Kilinccsel elöre:)
2008-05-18 20:22:43
Erno

Erno

Posztok: 1448
Velünk: 5828 napja

miiii???

egyedül elzugtál a Mátrába? (ami köztudottan a legszebb út az országban? (24 es) )

Na jó, nem panaszkodom, mikor éppen halálra untam volna magam a kertben, előkerült Szenyor és Matt , és megmentettek.

Hatalmasat autóztunk a Bakonyban, és egy rövidebbet ám húzósabbat a Sokoróban. smile