Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Össznépi jövésmenés.    |   << vissza

Össznépi jövésmenés.

2010-08-21 10:54:27
Csabi76

Csabi76

Posztok: 1186
Velünk: 4604 napja

De van! Engem Tatabányán nem b*szogatnak. Meg a Mazda klubtalin is elengedtek. Eddig csak Tata volt a mumus

Azért érdekelne, 80e pontban kifejezve, vagy azt Matt nem kapott? Lehet már összejött annyi, hogy beváltható Shrekes mp3-ba 

2010-08-21 10:42:47
Bird

Bird

Posztok: 3817
Velünk: 5721 napja

Ebből a tanulság!

Ha Esztergomban körforgalmasdit játszol ,hagyd el a helyszínt nagyon gyórsan.

Zolo! Nem szabad utána még várostnézni!! smilesmilesmile

Amúgy meg ,olyat miért nem lehet ,hogy ha megállít ellenörzi a papirokat ,és tovább enged.

Ilyen nincs???

Szóval megint eljutottunk oda ,hogy pénzlehúzásról szól az egész!!!... 

aláírás Kilinccsel elöre:)
2010-08-21 1:27:21
Zolo

Zolo

Posztok: 1133
Velünk: 4712 napja

Szóval Te mentél el mellettünk Zuzmi? XD Tudtam én, hogy klubos autó... ;-)

Alapvetően jó fej volt a rendőr, eldumáltunk - neki egy 87-es Firebird-je van, 5.0 V8, fél milláért vette, mondta, hogy mostanra az árát már ráköltötte simán. XD 

Elmondta, hogyha nem szólnak rá URH-n, nem jön utánam, mert neki tetszett, de így kell valami nyoma legyen.

Ha az autón BÁRMI van, ami nem felel meg a gyári állapotnak, az előírásnak - lásd kopott gumi - akkor alkalmatlan a közúti forgalomban való részvételre. Ezért bevnoják a forgalmi engedélyt, amíg részt nem vesz egy szigorított műszaki vizsgán.  Ha nemlenne 60 nap azátfutása és lenne másik kocsim, bejátszottam volna, mert olcsóbban kijön, mint így, de egy "ha"-val kezdődő mondatba belekezdeni is felesleges. ;-)

BTW ez a vizsga azért lett volna vicces, mert hat napja vizsgázott a kocsim. A Mozaik utcában. XDDD

aláírás

Feel da faya, tak' da ride, sunshine, driftin' MX5! B-)

2010-08-20 18:05:54
Bird

Bird

elől -hátúl fejjel közel200e!

2010-08-20 17:26:44
Erno

Erno

Posztok: 1451
Velünk: 6019 napja

kérdezd meg, nagy tételben, mint törzsvendég, nem jár e kedvezmény!

smile

2010-08-20 16:45:54
Matt

Matt

Posztok: 2757
Velünk: 5071 napja
mukimano, 2010-08-20 15:57:52

Szerintem laser interceptor a megoldás a bokorban lapuló sünökre, nekem eddig hibátlanul működik smile Egyébként sosem az olyan útszakaszon mérnek, ahol veszélyes ha gyorsan hajtassz. Múlt 7vége 44-es út, széles, jó minőségű, hosszú, egyenes útszakasz, hát persze hogy ott áll egy hófehér, lesötétített zsír új octavia. Hátulról próbálkozott smile szánalmas... de megértem őket, új motorgumikra gyűjtenek valószínű.
Zuzmi, 2010-08-20 15:36:52
Nem is az ilyen zavar, hanem az , ha a hülye-idióta szabályokat akarják betartatni, pl pusztában a 40-es... Ez azért felháborít... De sokat nem lehet tenni, be kell tartani, oszt kalács...

és ez a laser-intelprocesszor bizbasz mennyibe kerül?

nekem az elmúlt két hónapba jött össze 80rongy bírság. lassan elkészül a portfóliom a fényképekből annyi szögből lettem megörökítve.  
és persze nem ész nélkül toltam neki, csak épp nem figyeltem oda és nem lassítottam le 50-re egy 3 sávos autópálya bevezetőn késő este.

mostmár lassan az lesz h főúton se fogok menni csak a kertek alat.

2010-08-20 15:57:52
mukimano

mukimano

Posztok: 61
Velünk: 4585 napja
 Szerintem laser interceptor a megoldás a bokorban lapuló sünökre, nekem eddig hibátlanul működik smile Egyébként sosem az olyan útszakaszon mérnek, ahol veszélyes ha gyorsan hajtassz. Múlt 7vége 44-es út, széles, jó minőségű, hosszú, egyenes útszakasz, hát persze hogy ott áll egy hófehér, lesötétített zsír új octavia. Hátulról próbálkozott smile szánalmas... de megértem őket, új motorgumikra gyűjtenek valószínű.
Zuzmi, 2010-08-20 15:36:52
Nem is az ilyen zavar, hanem az , ha a hülye-idióta szabályokat akarják betartatni, pl pusztában a 40-es... Ez azért felháborít... De sokat nem lehet tenni, be kell tartani, oszt kalács...

2010-08-20 15:36:52
Zuzmi

Zuzmi

Posztok: 217
Velünk: 4508 napja
Zolo, 2010-08-19 12:32:01

Zolo, 2010-08-18 15:37:55

Ma este gurulok egy Dobogókő/Visegrád/Lepencét. 7-fél 8 körül indulok Pestről. Ha valakinek van kedve csatlakozni, csörögjön rám! harmincas 297 298 nulla ;-)
Esztergomban minden fontosabb rész, be van térfigyelő-kamerázva, folyamatos URH-kapcsolat van a rendőrök és a térfigyelő központ között. A driftelgetést minden esetben "díjazzák". XDDDDD

Jajjjjj... Csak nem Te voltál szerdán este kb 8 körül a főúton félreállva, aki előtt nagyon villogott a rendőrautó??? Hmmm... Lehet, h Bird-nek igaza van, h nem Esztergom-függő ez a rendőrös dolog, bár azért tudnék mesélni, milyen kellemesek a szervek errefelé... (pl 1 km hosszú tök belátható nyílegyenes városszéli útszakaszra indokolatlanul kitett 40-es táblánál árokba bebújva számháborús módon sebességmérőzni... ahol a madár se megy 40-nel... se zebra, nem is lakott terület, mert a legközelebbi ház 3 km-re van, gyerekveszély, stb nulla... pusztán "szeretetből"...) Na mindegy... ez van, ilyenek a szabályok... Próbáljuk meg valamennyire betartani, aztán ennyi.

Egyébként van rendes is, mert nyár elején volt egy esetem itt a városban, egy behajtani tiloson kicsit behajtottam. Pont a szembejövő rendőrautó elé sad Persze "jó estét, kérem a papírokat... Tudja-e miért állítottuk meg?" Mondom sajnos tudom. Néz-néz. Papírokat is, kocsit is... Végül: " ...nnna, legyen egy jó napja, viszlát...de azért csak szabályosan!" Igaz, nem száguldottam, csak gurultam, nem veszélyeztettem semmit és senkit. De jogosan cseszhetett volna meg, mégse tette. Pedig nem lettem volna felháborodva, mert az én f@szságom volt. Nem is az ilyen zavar, hanem az , ha a hülye-idióta szabályokat akarják betartatni, pl pusztában a 40-es... Ez azért felháborít... De sokat nem lehet tenni, be kell tartani, oszt kalács...

Mindenkinek ezt javaslom, aki errefelé jár!

Üdv

Z

2010-08-20 13:59:17
Bird

Bird

De ez nem azért van mert ba van kamerázva, hanem, mert a rendőr elött követted el ,nem?!!

Meg mi köze ennek a szigorított vizsgához???

Egy egyszerű közuti veszélyeztetésnek minősűlhet ,bár szeritnem nem ez még nem az ,de mind1....

Vagy azt  mondtad ,hogy meg csúszott az autó, mert olyan erős ,vagy mert  kopott a gumi stb.. smile  

Egyébként ez nem Esztergom függő.

Mindehol beszívhatod így! 

De mindeki mehet gyorsan ,meg előzhet a szembesávba stb...

Amúgy is ,aki a körfogalomban van annak van elsőbsége!! Tehát azt csinálsz ott amit csak akarsz!! smilesmilesmilesmilesmile  

2010-08-20 13:30:49
myair

myair

Posztok: 762
Velünk: 5139 napja

Szigorított műszaki vizsga???? Az olyanon ellenőrzik, hogy működik-e a sperr is? smile

aláírás

Tanga

2010-08-20 2:24:41
Zolo

Zolo

myair, 2010-08-19 12:51:40

És ez a díjazás számokban kifejezve is jelent valamit? Na nem arra gondolok, hogy a kijáratnál sorbaállva mutatják a pontozótáblát smile
Persze, opcionális volt: 1. forgalmi elvétel&szigorítótt műszaki vizsga 2. helyszíni bírság 5000 Az ügyvédem az utóbbit javasolta. XD

aláírás

2010-08-19 15:08:25
szenyor

szenyor

Posztok: 400
Velünk: 5957 napja

csak gondoltam jelzek, vasárnap lemans series 1000 km verseny a hungaroringen. Én kinézek, vettem jegyet...

2010-08-19 12:51:40
myair

myair

Posztok: 762
Velünk: 5139 napja

És ez a díjazás számokban kifejezve is jelent valamit? Na nem arra gondolok, hogy a kijáratnál sorbaállva mutatják a pontozótáblát smile

aláírás

Tanga

2010-08-19 12:32:01
Zolo

Zolo

Zolo, 2010-08-18 15:37:55

Ma este gurulok egy Dobogókő/Visegrád/Lepencét. 7-fél 8 körül indulok Pestről. Ha valakinek van kedve csatlakozni, csörögjön rám! harmincas 297 298 nulla ;-)
Esztergomban minden fontosabb rész, be van térfigyelő-kamerázva, folyamatos URH-kapcsolat van a rendőrök és a térfigyelő központ között. A driftelgetést minden esetben "díjazzák". XDDDDD

aláírás

2010-08-18 15:37:55
Zolo

Zolo

aláírás