Miatánk, ki vagy a mennyekben...
Fórum   »    Találkozók, események    »    Euroring    |   << vissza

Euroring

2015-07-15 11:23:04
myair

myair

Posztok: 762
Velünk: 4955 napja

Hú, én most gyorsan nyomnék egy nagy pause gombot. 8 órával az indulás előtt betámadtak, hogy kéne maradjak még másfél hetet, sőt még talán utána is lenne itt borzasztóan halaszthatatlan tennivaló, szóval még nem tudom, mikor jutok haza. Ha 1 körül ülök a gépen, akkor hazafelé megálmodom. Most pedig igyekszem nem kárt tenni a környezetemben.

aláírás

Tanga

2015-07-15 9:41:03
Hunya

Hunya

Posztok: 5231
Velünk: 4740 napja

Nekem a 24-25-26 családi banzáj miatt nem jó sajna, de a 23 vagy 27 az jó lehet.

Én lehet, hogy a 23-at favorizálnám inkább neked melyik lenne jobb?

Délelőtt, vagy délután?

aláírás May the Fairy be with You!
2014-10-15 13:56:54
myair

myair

Készült videó, az utasom hozott egy goprót, de még nem került hozzám a felvétel. 

Ezentúl én is leveszem majd a kupakot, tényleg nagyon megmelegedett az a rész, a rézpaszta sisteregve folyt rá a felnire. 

Optimum időt 1:25.5-nek írta a racechrono, de még nem elemeztem ki, hogy pontosan hol maradt benne.

aláírás

Tanga

2014-10-15 12:26:31
Hunya

Hunya

myair, 2014-10-15 11:25:28

Jóidő volt! smile Sajnálhatod, hogy nem jöttél! Kétszer fél órát toltam, az utasom az első vége felé már nem nagyon bírta, a második fél órára csak a végén ült be :D 

A legjobb időm 1:26.5 volt, pont, mint tavaly, úgy látszik, ennyi van bennem és a kocsiban. Te még biztos találnál benne egy másodpercet valahol wink Aminek viszont örülök, hogy elég konstans időket sikerült autózni, legalábbis magamhoz képest. Az első etapban 1:27-28, a másodikban 1:26.5-1:27.5 között volt minden kör a néhány pihenő/hűtőkört leszámítva és a technika nagyon jól bírta a nyúzást. Az időjárás persze biztos segített, kellemes hűvös volt a motornak és nem túl hideg a gumiknak. Egyedül a bal első felnim kupakja adta meg magát, amit végül sikerült megtalálni, pont egy bal kanyar belső ívén, ahol nem is számítottam rá. És Murphy is elaludhatott, mert nem a legutolsó kanyarban lett meg egy óra bogarászás után smile

A pálya személyzete viszont nem hazudtolta meg magát, kb. egy óra volt kinyitni a büfét, amit aztán utánam villámgyorsan be is csuktak, nehogy az astrások még tudjanak venni valamit. Ja, és azzal a kérdéssel fogadtak, hogy be vagyok-e jelentkezve, mert csak úgy lehetne menni egyébként és hogy máskor nehogy csak úgy odamenjek. Nem fogok.

Van valami videnyó, Főnök?

A kupakot én is megolvasztottam Kakucson, állítólag ezeket ki kell venni az első felnikből pályázáskor.

Kár, hogy ilyen balfaszok ott, pedig a pálya jó.

És mi az optimum idő, mennyi maradt benne?

2014-10-15 12:22:21
Hunya

Hunya

Dezsoke, hianyzott a nitro mi? Amit olajnak álcáztok... :-)

2014-10-15 12:16:13
Dezsoeke

Dezsoeke

Posztok: 367
Velünk: 2930 napja

Tényleg jó idő volt. Elég meleg volt már az szfalt, de nem volt túl meleg a levegő, ezért erejük teljében voltak a motorok

Sajnos én nem tudok olyan élményről beszámolni mint Tomi.

Bár az autó az előre felszerelt és frissen beállított RSR-ekkel elől jól tapadt, korntsem éreztem annyira barátságosnak, mint egy NB-t

Minden kanyarban csúszott keresztbe, és lehet, hogy elkövettem azt a hibát, hogy nem mentem a guminyomással lejjebb, mint Tomi, hanem hagytam ott, ahol volt.

Ennél nagyobb kellemetlenség volt, hogy egy negyedóra után szó szerint rosszul lettem fizikailag, hányinger jött rám. Ez nem is iagzán ment már el, úgyhogy a második kört már kihagytam, eltetettem az etapot a személyzetttel egy későbbi időpontra.

Nekem 42-es idő jött csak össze, de igazából nem volt egy gyors köröm se, sajnos valamiért nekem tegnap nem volt őszinte a mosolyom smile

Mindenestre Kakucsra újból az NB-vel nevezek.

2014-10-15 11:25:28
myair

myair

Jóidő volt! smile Sajnálhatod, hogy nem jöttél! Kétszer fél órát toltam, az utasom az első vége felé már nem nagyon bírta, a második fél órára csak a végén ült be :D 

A legjobb időm 1:26.5 volt, pont, mint tavaly, úgy látszik, ennyi van bennem és a kocsiban. Te még biztos találnál benne egy másodpercet valahol wink Aminek viszont örülök, hogy elég konstans időket sikerült autózni, legalábbis magamhoz képest. Az első etapban 1:27-28, a másodikban 1:26.5-1:27.5 között volt minden kör a néhány pihenő/hűtőkört leszámítva és a technika nagyon jól bírta a nyúzást. Az időjárás persze biztos segített, kellemes hűvös volt a motornak és nem túl hideg a gumiknak. Egyedül a bal első felnim kupakja adta meg magát, amit végül sikerült megtalálni, pont egy bal kanyar belső ívén, ahol nem is számítottam rá. És Murphy is elaludhatott, mert nem a legutolsó kanyarban lett meg egy óra bogarászás után smile

A pálya személyzete viszont nem hazudtolta meg magát, kb. egy óra volt kinyitni a büfét, amit aztán utánam villámgyorsan be is csuktak, nehogy az astrások még tudjanak venni valamit. Ja, és azzal a kérdéssel fogadtak, hogy be vagyok-e jelentkezve, mert csak úgy lehetne menni egyébként és hogy máskor nehogy csak úgy odamenjek. Nem fogok.

aláírás

Tanga

2014-10-14 20:02:39
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1906
Velünk: 3276 napja

Mi volt? Mi volt?

aláírás

Black Sushi

2014-10-13 22:04:41
Dezsoeke

Dezsoeke

Igen

Gábor iskolába jár, ott nincs szabadság sad

2014-10-13 19:41:15
myair

myair

Oké, akkor ott! Egyedül jössz? 

aláírás

Tanga

2014-10-13 19:20:43
Dezsoeke

Dezsoeke

Szia!

Nincs matricám, emiatt nem is igazán tervezem

találkozzunk akkor 10-kor a pálya parkolójában, nekem is jobban esik, hogy ráérek kényelmesen odaérni!

2014-10-13 19:13:45
myair

myair

Igen, az egy óra az kétszer fél. Én inkább úgy mennék, hogy 10-re érjünk le, akkor fél12-kor végzünk. Nem túl korán kezdünk, nem túl korán végzünk. Ti pályán jönnétek? Nekem most van matricám, úgy fél óra alatt oda lehet érni. Egy negyed 10-es induláshoz mit szólnátok?

aláírás

Tanga

2014-10-13 15:24:57
Dezsoeke

Dezsoeke

Pedig jó lett volna Szrolinak, kipróbálhatott volna két erős autót smile

nekem egy óra elég, szerintem a gépnek is!

Ez a legutóbbi emlékeim szerint kétszer féálóra amúgy is. 

De ha megcélozzuk a kilenc órát, akkor ott helyben le tudjuk beszélni! Szóval legyen kilenc

2014-10-13 12:10:07
myair

myair

Délelőttre gondoltam. Ha egész délelőttre mennénk, akkor 9kor nyitnak, arra oda kéne érni, de ha csak 1 órát nyomunk, jó később is.

aláírás

Tanga

2014-10-13 11:50:58
Pampalini

Pampalini

Posztok: 1906
Velünk: 3276 napja
Dezsoeke, 2014-10-13 11:42:15

Szia!

Mikor terveztek ott lenni?

Lehet, hogy megpróbálnám és is szabaddá varázsolni magam

Most már látom, hogy nekem sajnos nem jön össze! Frown